Ивайло Димитров – Шведа подписа с Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: и шведа избяга

Мнениеот james » 09 юни 2011 22:29

Месершмит написа:А този Шведа бива ли го?
Щото аз съм го гледал един мач и ми се видя доста трагичен, а днес чета, че идва като ново попълнение при нас.

Добро е момчето, гледал си го срещу някой от държавните тимове ,а там съдията определя поведението на противниците им като го изнерви някой боклук като генов как да играе.

favaca8888
Мнения: 4127
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: и шведа избяга

Мнениеот favaca8888 » 09 юни 2011 22:37

Иво Димитров да целува ръка на Драгомир О кука ,който го направи футболист и го преквалифицира в бек. ;)
Хапе здраво и е бърз,малко физика наистина му трябва.
А за Кайо нема такъв гол на Герена , ГОЛЕМЕЦ !

http://vbox7.com/play:dcff335e&al=1&vid=4781336
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

djorj1
Мнения: 8
Регистриран на: 15 апр 2011 12:35
Контакти:

Re: Ивайло Димитров – Шведа подписа с Ботев Пд

Мнениеот djorj1 » 14 юни 2011 13:19

Шведа е много добър футболист.Мисля , че ще успее да помогне мн. на отбора.На мен лично ми харесва повече ,като дясно крило.Той има бързина и мн. добри центрирания.Миналата година той беше един от най -харесваните играчи на Локото.Успех му желаем.

djorj1
Мнения: 8
Регистриран на: 15 апр 2011 12:35
Контакти:

Re: Ивайло Димитров – Шведа подписа с Ботев Пд

Мнениеот djorj1 » 14 юни 2011 13:24

Ако Кайо наричате Караджинов и ако той е големец,аз съм на противоположно мнение.Той няма място вече там .А и годините са вече доста.Що се отнася до Окука наистина даде шанса на Шведа и Шведа си заслужи мястото сред титулярите.Ама този сега Петков, пълно безхаберие,селяния голяма.Успех на Локото в евротурнирите и вообще.

djorj1
Мнения: 8
Регистриран на: 15 апр 2011 12:35
Контакти:

Re: Ивайло Димитров – Шведа подписа с Ботев Пд

Мнениеот djorj1 » 14 юни 2011 16:02

Няма значение, че отива в Б група,има значение , че е добър футболист,млад и перспективен.Това го доказа, а на Ботев такива им трябват.Защото Ботев ще заеме място в А група.Шведа е един недооценен играч , от Локото.Ама там всички бягат защото и пари не дават и ръководството са повече от играчите.

favaca8888
Мнения: 4127
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Ивайло Димитров – Шведа подписа с Ботев Пд

Мнениеот favaca8888 » 14 юни 2011 16:36

Бе ти голем философ се извъди бе папагал ! :lol:
Носи си го на гръб Шведа като те кефи толкова.Те там всичките големи звездолинчовци дойдоха в София и се видя че за чеп за зеле на стават.Със шведчето ако можем да ви засилиме и другата голема звезда Саид ше е сушер ! 8-)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
urbano
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2008 21:22
Местоположение: Мараша, Плд
Контакти:

Re: Ивайло Димитров – Шведа подписа с Ботев Пд

Мнениеот urbano » 16 юни 2011 19:46

favaca8888 написа:Бе ти голем философ се извъди бе папагал ! :lol:
Носи си го на гръб Шведа като те кефи толкова.Те там всичките големи звездолинчовци дойдоха в София и се видя че за чеп за зеле на стават.Със шведчето ако можем да ви засилиме и другата голема звезда Саид ше е сушер ! 8-)



И Меси да дойде да играе пред 50 човека и той ще забрави за футбол. Щом Караджинов ви е еталон за футболист ясно е какво ви е нивото на отбора и вкусовете ви за футбол. Този го гледах поне 5-6 мача и нямаше среща с топката. Може би като волейболист е по-добър.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Ивайло Димитров – Шведа подписа с Ботев Пд

Мнениеот Lyubaka01 » 17 юни 2011 08:15

urbano написа:
favaca8888 написа:Бе ти голем философ се извъди бе папагал ! :lol:
Носи си го на гръб Шведа като те кефи толкова.Те там всичките големи звездолинчовци дойдоха в София и се видя че за чеп за зеле на стават.Със шведчето ако можем да ви засилиме и другата голема звезда Саид ше е сушер ! 8-)



И Меси да дойде да играе пред 50 човека и той ще забрави за футбол. Щом Караджинов ви е еталон за футболист ясно е какво ви е нивото на отбора и вкусовете ви за футбол. Този го гледах поне 5-6 мача и нямаше среща с топката. Може би като волейболист е по-добър.

Искаш ли да ти намеря 5-6 мача на Меси, които ако ги гледаш(и не си му гледал другите мачове), ще си кажеш, че тоя освен да полива тревата, друга работа на терена няма...
Кайо Караджинов не е голям техничар(то аз и не знам много техничари с неговите габарити), но играе винаги с хъс и желание(което не може да се каже за около 90% от играчите в А-група). И освен това е един от малкото истински локомотивци в отбора... Така че ние си го тачим.


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта