КАКВО НАПРАВИ ПУБЛИКАТА НА ЛОКО СФ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Boksiorcheto
Мнения: 1143
Регистриран на: 28 мар 2010 16:42

КАКВО НАПРАВИ ПУБЛИКАТА НА ЛОКО СФ?

Мнениеот Boksiorcheto » 16 май 2010 22:30

Аз съм от Локомотив Пловдив и естествено бях на мача срещу вас. Принципно ви уважавам,но днес много паднахте в очите на футболната общественост. Това просто не трябва да е държание на една нормална публика(за каквато смятах вашата). Това,че губите не означава,че трябва да обиждате и хокате играчите си. Да ги наричате "мърши" и да им издигате надгробни камъни. Просто много селска и нискоинтелектуална постъпка! Да им викате "играчи втора употреба". Стига глупости! И за всичко ви е виновен Марто Камбуров! Какво ви е направил? За 40 мача при вас има 35 гола. Ако ми кажете,че това е лош показател - ок,но ще ви се смея. Мисля,че просто не трябва да драматизирате толкова. Представям си ако бяхте на наше място какво щяхте да правите. Сигурно играчите вместо с вафли - с ножове щяхте да ги целите. Вместо да се занимавате с простотии,мотивирайте си футболистите,защото имате много добър отбор. И се събирайте повече публика. Успех за догодина и дано да не се излагате пак така ;). Поздрави от Пловдив и само Локо ;).
ГЕРБЪТ НИ Е ЛЪВ, А ЖИВЕЕМ КАТО МИШКИ!

Потребителски аватар
VesMil
Мнения: 350
Регистриран на: 22 ное 2009 19:15
Контакти:

Re: КАКВО НАПРАВИ ПУБЛИКАТА НА ЛОКО СФ?

Мнениеот VesMil » 16 май 2010 22:38

АМи явно те не са фенове!

FEB
Мнения: 13
Регистриран на: 28 юли 2009 18:57
Контакти:

Re: КАКВО НАПРАВИ ПУБЛИКАТА НА ЛОКО СФ?

Мнениеот FEB » 16 май 2010 22:43

Явно са били ядосани от мачовете напоследък

Потребителски аватар
Boksiorcheto
Мнения: 1143
Регистриран на: 28 мар 2010 16:42

Re: КАКВО НАПРАВИ ПУБЛИКАТА НА ЛОКО СФ?

Мнениеот Boksiorcheto » 16 май 2010 22:44

FEB написа:Явно са били ядосани от мачовете напоследък


Извинявай,но това не е начина! Ние,когато сме ядосани - отиваме и искаме обяснение от играчите! Не ги замерваме с фафли и не ги псуваме. Камбура им е вкарал за 40 мача 35 гола,но им е по-черен от дявола.
ГЕРБЪТ НИ Е ЛЪВ, А ЖИВЕЕМ КАТО МИШКИ!

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: КАКВО НАПРАВИ ПУБЛИКАТА НА ЛОКО СФ?

Мнениеот james » 16 май 2010 22:44

Ако при вас се беше случило всичко това щяхте наистина да ги замеряте с ножове. А Мартин извърши най-голямото престъпление още есента просто трябваше да дойде подходящия момент напрежението с него да ескалира. При нас са създадени най-великите футболисти и спортсмени на България и за това сме много чувствителни към долни педераски номера Мартин да се маха ...А иначе му пожелавам успех в национала дано освен талант там да има и сърце да играе!

ZARAA
Мнения: 829
Регистриран на: 17 авг 2008 18:55
Контакти:

Re: КАКВО НАПРАВИ ПУБЛИКАТА НА ЛОКО СФ?

Мнениеот ZARAA » 16 май 2010 22:48

Аз лично ги оправдавам донякъде,толкова години се гаври с тях Гигов и те да мълчат ли?Да не говорим пък тази пролет как 10 мача не искат да играят и правят срамни резултати за клуба им..

Потребителски аватар
mastika100cc
Мнения: 13
Регистриран на: 27 апр 2010 10:51
Контакти:

Re: КАКВО НАПРАВИ ПУБЛИКАТА НА ЛОКО СФ?

Мнениеот mastika100cc » 16 май 2010 22:52

ама вие много насериозно се взехте :lol: като се има предвид числеността и психическото ви състояние :roll: ако бях на мястото на камбура щях да си вкарам 35 автогола тоя сезон ..........
Последна промяна от mastika100cc на 16 май 2010 22:58, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Boksiorcheto
Мнения: 1143
Регистриран на: 28 мар 2010 16:42

Re: КАКВО НАПРАВИ ПУБЛИКАТА НА ЛОКО СФ?

Мнениеот Boksiorcheto » 16 май 2010 22:52

james написа:Ако при вас се беше случило всичко това щяхте наистина да ги замеряте с ножове. А Мартин извърши най-голямото престъпление още есента просто трябваше да дойде подходящия момент напрежението с него да ескалира. При нас са създадени най-великите футболисти и спортсмени на България и за това сме много чувствителни към долни *******ки номера Мартин да се маха ...А иначе му пожелавам успех в национала дано освен талант там да има и сърце да играе!


Кое? Ние на кое място сме,а на кое сте вие? Да си видял да ги замеряме с нещо? При 0-3 от Литекс,пеем "винаги с вас". Правиш ли разлика? Колкото до Марто - ще го търсите,но няма да се върне ;).
ГЕРБЪТ НИ Е ЛЪВ, А ЖИВЕЕМ КАТО МИШКИ!

Потребителски аватар
Boksiorcheto
Мнения: 1143
Регистриран на: 28 мар 2010 16:42

Re: КАКВО НАПРАВИ ПУБЛИКАТА НА ЛОКО СФ?

Мнениеот Boksiorcheto » 16 май 2010 22:56

ZARAA написа:Аз лично ги оправдавам донякъде,толкова години се гаври с тях Гигов и те да мълчат ли?Да не говорим пък тази пролет как 10 мача не искат да играят и правят срамни резултати за клуба им..


Пич,ти си заралия и много добре знаеш(както и ние),какво е да страдаш за отбора! Ние с вас си приличаме по това,че не изоставяме никога отборът си и 90 минути го подкрепяме! Както и феновете на Ботев. Вие сте пред разпадане... нямате пари,10-ти свършихте... ама сте всеки мач на стадиона и пеете нали? Никога не сте си позволявали да мачкате така играчите си. И какво им се подигра Гигов? Налива толкова време пари в този отбор. Но според мен отбор без фенове,не е отбор. Литекс каквото и да спечелят,никога няма да са по-големи от Берое,Ботев ПД,Локомотив Пд,ЦСКА,Левски,Черно Море. Поради причината,че просто нямат публика. Я си представи Зара или Ние да играем в Европа на нашите си стадиони. Какво ще е тогава? А на тях срещу Астън Вила им отидоха 6 хиляди човека. Ама да не се отклонявам. Няма нищо,което може да ги оправдае. И не,когато влезнаха на стадиона 20 човека,3 лумпена да ни псуват,защото много лесно можехме да ги изчакаме след мача.....
ГЕРБЪТ НИ Е ЛЪВ, А ЖИВЕЕМ КАТО МИШКИ!

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: КАКВО НАПРАВИ ПУБЛИКАТА НА ЛОКО СФ?

Мнениеот james » 16 май 2010 23:05

mastika100cc написа:ама вие много насериозно се взехте :lol: като се има предвид числеността и психическото ви състояние :roll: ако бях на мястото на камбура щях да си вкарам 35 автогола тоя сезон ..........

численоста ни е нормална (тази на стадиона)ние се раждаме по естествен начин не ни създават :!:


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта