ЛОКОМОТИВ - ЛОКОМОТИВ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
batbozho
Мнения: 447
Регистриран на: 25 апр 2009 23:19
Контакти:

Re: ЛОКОМОТИВ - ЛОКОМОТИВ

Мнениеот batbozho » 30 ное 2009 22:40

james написа:Ще завършим ли полусезона с надежда за по-добри дни или ще вдъхновим поредния изпаднал в криза отбор. аз лично смятам да си дотътря телесата до стадиона за да разбера на живо, пък дано е имало смисъл.

Спокойно,няма да има кой да се съпротивлява на терена.От тези бездушници в Черно и бяло,с този смешен треньор и това анти-ръководство проблеми няма да имате за съжаление.
"Футболистите на Локомотив Пловдив също както "Смърфовете" са еднакви на терена и точно като "Смърфовете" - накрая винаги печелят!"
Атанас Драмов

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: ЛОКОМОТИВ - ЛОКОМОТИВ

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 30 ное 2009 22:45

batbozho написа:
james написа:Ще завършим ли полусезона с надежда за по-добри дни или ще вдъхновим поредния изпаднал в криза отбор. аз лично смятам да си дотътря телесата до стадиона за да разбера на живо, пък дано е имало смисъл.

Спокойно,няма да има кой да се съпротивлява на терена.От тези бездушници в Черно и бяло,с този смешен треньор и това анти-ръководство проблеми няма да имате за съжаление.

Така е.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
demy26
Мнения: 334
Регистриран на: 07 апр 2008 12:48

Re: ЛОКОМОТИВ - ЛОКОМОТИВ

Мнениеот demy26 » 30 ное 2009 22:49

Модератор ЛокоПД написа:
batbozho написа:
james написа:Ще завършим ли полусезона с надежда за по-добри дни или ще вдъхновим поредния изпаднал в криза отбор. аз лично смятам да си дотътря телесата до стадиона за да разбера на живо, пък дано е имало смисъл.

Спокойно,няма да има кой да се съпротивлява на терена.От тези бездушници в Черно и бяло,с този смешен треньор и това анти-ръководство проблеми няма да имате за съжаление.

Така е.

Аз не съм съгласен. Ние сме притиснати в ъгъла а точно тогава сме най-опасни. Сигурен съм, че има с какво да изненадаме съименниците от София.
Живея за да обичам ЛОКОМОТИВ Пловдив и обичам ЛОКОМОТИВ Пловдив за да живея.

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: ЛОКОМОТИВ - ЛОКОМОТИВ

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 30 ное 2009 23:10

demy26 написа:Аз не съм съгласен. Ние сме притиснати в ъгъла а точно тогава сме най-опасни. Сигурен съм, че има с какво да изненадаме съименниците от София.

Това вече е в минало време,приятелю...Титулярите ни /повечето/ са "финансово контузени/ и си мислят само за едно - къде да се пласират след Нова година.С юношите не може да стане - знаем кои играят при адашите от София...знаем ги,щото преди играеха при нас.А и няма как да се повтори мача от миналия сезон в Надежда,просто тогава имахме отбор.Сега нямаме.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
LUDAKIS
Мнения: 915
Регистриран на: 19 ное 2008 21:03
Контакти:

Re: ЛОКОМОТИВ - ЛОКОМОТИВ

Мнениеот LUDAKIS » 30 ное 2009 23:13

Мн е тъжно положението под тепетата на тема футбол :cry:
Изображение

lud
Мнения: 244
Регистриран на: 22 юли 2008 16:29
Контакти:

Re: ЛОКОМОТИВ - ЛОКОМОТИВ

Мнениеот lud » 30 ное 2009 23:19

4 на 0 тва е положението.някои ако може да пусне тема кога гонг 6те попита галя топалова какво става кои е в кави4ки 4овека които 6те копува локо пд.благодаря

Потребителски аватар
YoTheReal
Мнения: 428
Регистриран на: 18 май 2009 16:25
Skype: y0_the_real
Контакти:

Re: ЛОКОМОТИВ - ЛОКОМОТИВ

Мнениеот YoTheReal » 30 ное 2009 23:40

Победа за Локото ! Сигурен съм !!
storm написа:
Доктор Хаус написа:Тиеро и Грило какви играят? :roll:

контузени

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: ЛОКОМОТИВ - ЛОКОМОТИВ

Мнениеот _RoKi_ » 30 ное 2009 23:56

YoTheReal написа:Победа за Локото ! Сигурен съм !!
Може да е Х ;) :) Смятам,че Локо СФ. ще победят с два гола разилика :geek:

Потребителски аватар
addison
Мнения: 123
Регистриран на: 21 ное 2009 18:40
Местоположение: София, baby ^^
Контакти:

Re: ЛОКОМОТИВ - ЛОКОМОТИВ

Мнениеот addison » 01 дек 2009 14:41

Не знам защо, но съм убедена, че ще бием.. и определено ще съм на стадиона :mrgreen: (от 2 седмици ми е обещано, че ще ходим.. ии съм се наканалила, че досега не съм била на мач на локо - локо ;dd, но пък бях на другия пловдивски отбор :p ) Победата за Локо София ще е нещо от сорта на 3-0 (ще викам за повече :mrgreen: , но толкова ми е достатъчно 8-) ) ..
Локо София до гроб.
Изображение

Потребителски аватар
ultrasloko_sf
Мнения: 97
Регистриран на: 23 окт 2009 18:25

Re: ЛОКОМОТИВ - ЛОКОМОТИВ

Мнениеот ultrasloko_sf » 01 дек 2009 17:19

евала муци събота съм до тебе заедно да викаме ;)


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта