СНИМКИ НА КАДАНС: Съдийските грешки за победа на Черно море

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

СНИМКИ НА КАДАНС: Съдийските грешки за победа на Черно море

Мнениеот Pride » 29 окт 2022 22:21

Днес Локомотив загуби незаслужено от Черно море. Железничарите играха добре и дори заслужаваха победата, но за втори пореден мач тя им бе отнета от съдийския състав. След като във Кърджали явно на полувремето е имало инструкции да бъде запазен празника на града, днес във Варна бяхме свидетели на откровена съдийска тесла.



Черно море цяла седмица рева, че е ощетен в мача срещу Спартак за дузпа при игра с ръка и това очевидно даде резултат. От кадансите на ситуациите (кликнете на снимките за да ги видите в по-голям размер) може ясно да видите как не бе отсъдена 1000% процентова дузпа за Локомотив. Играч на Черно море спира топката, която лети към опразнената врата на домакините с ръка. Явно ВАР не вижда и няма значение че без този удар в ръката резултата би станал 0:1 в 20-тата минута.



При победния гол на Черно море пък атаката им започва след нарушение срещу Вутов в центъра на терена. Куриор скача и изблъсква в гръб играча на Локомотив, но явно за Кабаков тези прийоми са позволени. Локомотив изравни малко по-късно, но веднага бе вдигната засада. От стоп кадансите се вижда, че такава има, макар и много тънка. Въпросът е обаче защо страничния съдия така яросно вдигаше флага си при положение, че дори на повторенията трябваше време за да бъде потвърдена засадата?



Видео: Черно море - Локомотив 2:1

https://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82 ... 1%80%D0%B5


8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: СНИМКИ НА КАДАНС: Съдийските грешки за победа на Черно море

Мнениеот favaca8888 » 30 окт 2022 10:15

Абе, вкарай си положенията !
Можеше дори да победим ако бяха влезнали 50 % от положенията,ама к*р
Животът продължава, гледам напред, а и не мисля че имаме някаква работа в първата шестица.
Аз лично съм доволен от себераздаването на терена.И една забележка към Генчев" Не можеш да играеш с трима отзад като гостуваш.Не можеш!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32580
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: СНИМКИ НА КАДАНС: Съдийските грешки за победа на Черно море

Мнениеот 1914.1902 » 30 окт 2022 14:17

От Тича отново ще мълчат, както го направиха и след мача с Ботев Враца.


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта