Витоша - Локомотив - контролна среща

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот loko29 » 20 ное 2019 16:21

Питам в конкретната тема кое не е вярно?И ти от къде знаеш аз дали ходя на мачове и дали не ходя.Разбира се че държа на школата и на всичко локомотивско.А Гигов докара и Василев междо другото.С тия играчи които имаме тоя сезон и А.Колев щеше да е трети.Всеки който е помагал ипи помага на Локо сф го уважавам.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот loko1 » 20 ное 2019 16:44

Гигов съсипа Локомотив и още не можем да се възстановим от направеното, помагането му беше в стил да сложи торта в чинията и после да се изсере отгоре.

Ангел Колев е пич, но му мина времето. В съблекалнята бе трагикомедия с него, никой не го зачиташе.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот Lyubaka01 » 20 ное 2019 16:49

А кое от това, което аз съм написал не е вярно? Че си хейтър ли? Дали пък не си...
Или може би не са верни нещата, които написах за Кайчо? Да ти напомням ли един мач със Славия? Или да ти напомням едни драми с едни въжета? Или пък може би как твоя любимец беше готов да прекръсти отбора на цска? Или може би как при неговото вещо управление ни натириха във в-група... За кльосковците с "униформите" и "новия стадион в Младост-4" пък въобще няма смисъл да коментирам...
За Ангел Колев моля ти се не говори. При цялото ми уважение към него, видяхме го какво може.

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот loko29 » 20 ное 2019 17:25

А бе на тебе какво то ти удобно за това си пишеш.Нещо да съм казал за Касев някъде добро много добре знаеш,че това си беше врътка,може и да знаеш защо пък може ида не знаеш.Изхвърлиха ни заради Цска и защото един силен човек се беше скарал с Гигов за едни вертолети .Затова и стадиона нямаше лиценз и т.н неща които почти всички ги знаят.Въпроса в темата по който аз писах беше че тая победа не може да замени оная загуба и че Бистрица си присвояват наши играчи за техни ветерани.Скоро ни биха начело с Б.Б. два от головете вкара Г.Пеев.Надявам се ,че сега разбра за какво иде реч.И сега отбора е доста по добре селектиран от миналата година така ,че не плюваите по А.Колев той е дал много повече за Локомотив от всички които пишем в тоя форум.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот loko1 » 20 ное 2019 17:39

0:2 е традиционен резултат ;)

https://lokosf.info/component/joomleagu ... 0/0/1809/0

грешната тема :lol: loko29 явно мача не те вълнува ...
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот Lyubaka01 » 20 ное 2019 17:42

loko29 написа:А бе на тебе какво то ти удобно за това си пишеш.Нещо да съм казал за Касев някъде добро много добре знаеш,че това си беше врътка,може и да знаеш защо пък може ида не знаеш.Изхвърлиха ни заради Цска и защото един силен човек се беше скарал с Гигов за едни вертолети .Затова и стадиона нямаше лиценз и т.н неща които почти всички ги знаят.Въпроса в темата по който аз писах беше че тая победа не може да замени оная загуба и че Бистрица си присвояват наши играчи за техни ветерани.Скоро ни биха начело с Б.Б. два от головете вкара Г.Пеев.Надявам се ,че сега разбра за какво иде реч.И сега отбора е доста по добре селектиран от миналата година така ,че не плюваите по А.Колев той е дал много повече за Локомотив от всички които пишем в тоя форум.

А ти въобще разбираш ли аз какво съм ти написал?
Да, тая победа няма как да оправи нещата от оня бараж. Но това не е причина тотално да омаловажиш това, което момчетата са направили в ТОЯ мач!
Касев много добре знам защо беше пратен най-малкото защото най-вероятно познавам търговския и още няколко закона по-добре от тебе. Това по никакъв начин не оневинява онзи, който ги прати. За лиценза за стадиона може да се поинтересуваш за едни права за излъчване на мачове на осветление. И да, изхвъриха ни заради цска, но ако някой, ти се сещай кой, беше платил едни пари или поне беше завел едно фиктивно дело за дължимостта им(схемата на Локо Пд), как точно щяха да ни изхвърлят? Истината е че колкото ни прецакаха заради цска, толкова и Кайчо му секна далаверката с отбора и той реши да си бие камшика, пък след него - потоп....
За Ангел Колев, че е дал - дал е и за това никой лоша дума не е казал за него. Но че не става за треньор на отбора, ми не става...

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот loko29 » 20 ное 2019 22:09

С радио не може да се спори.Заради тебе и още двама в тоя форум останаха 8 човека да пишат.Ще разясняваш законите на жена си не на мен защото не знаеш кой съм.Аиде спи спокойно любимия ти Додич е до нова година в Локо сф.Повече правни консултации няма да ти давам.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот Lyubaka01 » 21 ное 2019 07:04

loko29 написа:С радио не може да се спори.Заради тебе и още двама в тоя форум останаха 8 човека да пишат.Ще разясняваш законите на жена си не на мен защото не знаеш кой съм.Аиде спи спокойно любимия ти Додич е до нова година в Локо сф.Повече правни консултации няма да ти давам.

Разбира се че е заради мене. Добре че си ти, та да останат поне няколко човека да пишат тука. Така си е то - те не пишат заради отбора, а защото искат да се докоснат до твоята премъдрост...
Да ти кажа, аз проблеми със съня нямам, спях си спокойно и при предишните треньори (включително и при Ангел Колев), спя си спокойно и при Додич(който определено не ми е любимец, ама явно имаш проблеми с разбирането на прочетеното), имам намерение да спя спокойно и при следващия треньор, който и да е той. Но явно ти имаш проблеми със съня. Не знам, Додич на простатата ли ти действа, какво ли...
Между другото нямам грам желание и да знам кой си, самовлюбени "капацитети", които смятат че са истината от последна инстанция познавам предостатъчно. Но едно съм сигурен, ти си последният човек, от когото бих потърсил правна консултация...

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот loko29 » 21 ное 2019 10:48

Радио "Ереван" пак се е включило на честотите на "Гонг"!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот Lyubaka01 » 21 ное 2019 11:05

loko29 написа:Радио "Ереван" пак се е включило на честотите на "Гонг"!

Леле... Хитро.
По-добре радио "Ереван", отколкото радио "Тирана"...


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта