Витоша - Локомотив - контролна среща

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот Lyubaka01 » 19 ное 2019 19:07

loko29 написа:И какво написах невярно?Ако тая победа се равнява на онази загуба за някой за мене не.Че Бистрица си приписват наши ветерани за техни верно ли е?Че трябва да ядат много бой верно ли е?Някой от вас не държат на Начко и Котков толкова колкото на това сръбско менте.

Много си зле...
Ще ти го напиша за последен път, пък дано ти влезе накрая в кратуната - всички искаме треньор да ни е Стоев, Васев, Вълчинов и т.н. Явно обаче има някаква причина това да не се случва. Темата обаче не е за треньора, а за конкретната контрола. И вместо да напишеш нещо конкретно за мача, пък било то и едно кратко "браво на момчетата", ти си знаеш твоите мантри - треньора, та треньора...

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот loko29 » 19 ное 2019 20:44

Момко млади, много си зелен да ме поучаваш какво да ми влезне в кратуната,гледай нещо в твоята да влезе ,че е много празна.Най лесно е да си нечий лакей,ролята ти отива прекрасно.Докато ЛОКО сф не се върне там където трябва да е такива като теб няма да ме спрат.Аман от подлизурковци.САМО ЛОКО!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот loko29 » 19 ное 2019 20:45

И ментето ВЪН!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот парци » 19 ное 2019 23:09

loko29 написа:... Докато ЛОКО сф не се върне там където трябва да е такива като теб няма да ме спрат...

И като се върнем ТАМ ще се "спреш"? Или ще продължиш да се сереш?

[spoiler]Въпросът е риторичен, не се напъвай да ми отговаряш.[/spoiler]
Изображение

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот Lyubaka01 » 20 ное 2019 09:14

loko29 написа:Момко млади, много си зелен да ме поучаваш какво да ми влезне в кратуната,гледай нещо в твоята да влезе ,че е много празна.Най лесно е да си нечий лакей,ролята ти отива прекрасно.Докато ЛОКО сф не се върне там където трябва да е такива като теб няма да ме спрат.Аман от подлизурковци.САМО ЛОКО!

Момко дърти, точно пък ти си последния, който би могъл да дава определения кой какъв бил. Подлизурко помежду другото е на майка ти сина. Самият факт че си мечтаеш за Кайчо-лъжеца е предостатъчен...
И не е лошо да излезеш от заблудата че на някого въобще му пука за тебе, че да се опитва да те спира за каквото и да било. Давай, продължавай да ставаш за смях...

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот loko29 » 20 ное 2019 11:14

С хора които мечтаят Локомотив Сф да играе на ливада в селската група не искам а и няма за какво да водя спорове.Когато фактите говорят всички трябва да мълчат.Само фенове на един отбор с тирета приемат всичко което им кажат.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот Lyubaka01 » 20 ное 2019 13:33

loko29 написа:С хора които мечтаят Локомотив Сф да играе на ливада в селската група не искам а и няма за какво да водя спорове.Когато фактите говорят всички трябва да мълчат.Само фенове на един отбор с тирета приемат всичко което им кажат.

Слез, Боже, събери си вересиите...

favaca8888
Мнения: 4139
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот favaca8888 » 20 ное 2019 13:38

Стига сте се джафкали за глупости ! Предстои ни тежък мач с Нафтата , отбора СЕ НУЖДАЕ ОТ ПОДКРЕПА ! :P
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот loko29 » 20 ное 2019 14:39

Пак питам кое от написанота от мен е лъжа?Хора които нямат аргументи да се защитават търсат извън земните сили.Или се опитват да обиждат инакомислещите.Аз стоя винаги зад Локомотив сф и желая успех не само в събота ,а във всеки мач дори с Додич като треньор.И все пак Локомотив си е за Локомотивци.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Витоша - Локомотив - контролна среща

Мнениеот Lyubaka01 » 20 ное 2019 15:01

Инакомислещия, Локомотив отиде във В група до голяма степен благодарение на твоя любимец Кайчо. Пак Кайчо прати на Локомотив ония имбецили Лоуръл и Харди. По негово време се съсипа стадиона и школата (на която ти уж много държиш). По негово време се бяхме превърнали в един от редовно обвиняваните за уговаряне на мачове отбори(и ако трябва да сме честни, не винаги е било без основание).
Твърдиш че стоиш винаги зад Локомотив(въпреки че хейтенето по отбора не ми се връзва много с това твърдение) - ок, да речем все пак че е така. В такъв случай подкрепяй отбора не само по телевизията и интернет, но и на стадиона...


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта