1-ви юни - нов собственик?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот Lyubaka01 » 26 апр 2019 12:28

https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/sobstvenikyt-na-loko-sf-poluchavam-samo-obidi-davam-akciite-na-fenovete-539691
Ха да видим сега тези, които плюха по Василев. Който при всичките му кусури, все пак даваше някакви пари за клуба. Сега е ваш ред, господа...

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот Warped » 26 апр 2019 12:49

Значи, хем през месец пускате тема как никой не помага на Локо СФ, обаче отдруга страна нападате собственика на тима....????
Е каква е тая логика от вас?
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот Lyubaka01 » 26 апр 2019 12:58

Управлението на клуба си има кусури. Но, аз поне, алтернатива не виждам за момента. Явно сред феновете на отбора ни обаче има такива, които смятат че ще се справят по-добре. Е, те са на ход... И какъвто и да е тоя ход, трябва да се предприеме възможно най-скоро, защото тая работа с управлението на клуба от феновете мисля че всички са наясно че до никъде няма да доведе...

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот bsz1916 » 26 апр 2019 13:16

Същото беше положението и с бившия Локомотив , когато Гигов даваше парите , а " феновете " го плюеха . Последва Касев , фалит , нов отбор - сега историята се повтаря .

chiphead
Мнения: 303
Регистриран на: 16 май 2014 20:08
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот chiphead » 26 апр 2019 13:41

ми, не, че нещо де, ама...

да почват да взимат феновете акции ли там - или квото и да е - и да почват да плащат заплати и режийни, то е ясно - че след ерата "Касеви" - от Локо СФ няма да стане отбор, особено пък - като неккви фенове се намесят - видяхме го това в ЦСКА едно време, в Левски също (казвам го със съжаление, от 1970 бях фен - до Касеви) ...

аре - 'зимайте акциите и се почвайте там - кой е по-голем фитнесман или наркоман ... станахте като некои фракции на Левски и ЦСКА-София ...

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 26 апр 2019 15:51

"Локомотив" винаги ми е бил симпатичен отбор, една от причините за това е, че винаги се хвърляше здраво на красноармейците от София (докато ЦСКА беше жив). Безкрайно харесвах и уважавах (безкрайно уважавам и сега) вашите легенди - Никола Котков, Начко Михайлов, ... да не изброявам всички. Имам приятели локомотивци (живял съм 20 години на 200 метра от стадион "Локомотив"). С ръка на сърцето се обръщам към всички читави фенове (щото иначе и сред вас, и сред нас има "зрънца") на отбора: Хора, имате там разни фен-клубове, организации, форуми, "железни бригади" и прочее, и прочее - съберете се, излъчете делегация и отидете да целувате ръка на сегашния ви собственик и останалите хора от ръководството, за да се извините от името на всички привърженици, защото ако Иван Василев и неговите съмишленици си бият камшика, от софийския клуб "Локомотив" ще остане само един тъжен спомен, а на мястото на стадиона в квартал "Свобода" ще изникне някой мол... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

chiphead
Мнения: 303
Регистриран на: 16 май 2014 20:08
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот chiphead » 26 апр 2019 16:12

Captain Stottlemeyer написа:"Локомотив" винаги ми е бил симпатичен отбор, една от причините за това е, че винаги се хвърляше здраво на красноармейците от София (докато ЦСКА беше жив). Безкрайно харесвах и уважавах (безкрайно уважавам и сега) вашите легенди - Никола Котков, Начко Михайлов, ... да не изброявам всички. Имам приятели локомотивци (живял съм 20 години на 200 метра от стадион "Локомотив"). С ръка на сърцето се обръщам към всички читави фенове (щото иначе и сред вас, и сред нас има "зрънца") на отбора: Хора, имате там разни фен-клубове, организации, форуми, "железни бригади" и прочее, и прочее - съберете се, излъчете делегация и отидете да целувате ръка на сегашния ви собственик и останалите хора от ръководството, за да се извините от името на всички привърженици, защото ако Иван Василев и неговите съмишленици си бият камшика, от софийския клуб "Локомотив" ще остане само един тъжен спомен, а на мястото на стадиона в квартал "Свобода" ще изникне някой мол... 8-)


аз съм израстнал на стадиона ... нали се сещаш, че тия фенове дето трябва да целуват ръка - са тия, дето са нападнали автомобилите на Василев и още някого, нали се сещаш, че на сегашният собственик му е писнало да дава пари за да се развива детската школа (което беше и идеята), а през тва време - неккви "бригади" или други такива да му дават наклон на *** ...

ми - и аз да съм - ще ги оте*а, нема значение колко съм фен ... то - даваш, даваш, и най-накрая - неккви идват, изсират ти се и почват да ти се катерят на главата ... еми - зимайте го, като знаете как става - и се оправяйте ...

P.S.
а, да .. и - кат не ви харесва - трошете си собствените автомобили - ако имате такива,. бах ви и у наркоманите ...

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот loko29 » 26 апр 2019 16:28

Тоя филм вече сме го гледали.Като не можеш нищо да направиш най-лесно е да се разсърдиш.Дубъл втори.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот Lyubaka01 » 26 апр 2019 16:30

loko29 написа:Тоя филм вече сме го гледали.Като не можеш нищо да направиш най-лесно е да се разсърдиш.Дубъл втори.

Ми направи ти бе! Като толкова можеш!

chiphead
Мнения: 303
Регистриран на: 16 май 2014 20:08
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот chiphead » 26 апр 2019 16:43

loko29 написа:Тоя филм вече сме го гледали.Като не можеш нищо да направиш най-лесно е да се разсърдиш.Дубъл втори.


ем, убу де - хОди в неккво друго кино да гледаш филм - ей го - ЦСКА-софия-етрополе-ипоследниядазатворивратата - чакат фвнове кат тебе - дето са гледали филми ...


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта