1-ви юни - нов собственик?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот Pride » 26 апр 2019 20:33

loko29 написа:Президенския пост е ветровит.Даже на Перес му искат оставката.Василев може да пита Батков,Христолов или самият Гигов как е.Впрочем той добре знае защото доста години беше вицепрезидент.Бурята е в чаша вода.Както казва един наш сънародник "Продължаваме на пред"!


Дали ще е буря или ураган ще видим.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот Lyubaka01 » 26 апр 2019 21:12

Пичове, май живеете в някакъв измислен приказен свят, в който доброто винаги побеждава... Слезте малко на земята. За футбол трябват пари. Мисля че примери много. Маха се Василев. Кой тогава ще дава пари? Вие ли? Мъжки отбор, юноши, деца, персонал, поддръжка на инфраструктурата... Това всичкото иска ПАРИ! И аз искам О. Д. да отделя по няколко милиона годишно за Локомотив, ама нещо не виждам да си е изпочупил краката да го прави... Та така. Ако си мислите че нещата могат да се случват без някой чичко паричко да дава, ми лъжете се... Това със самоиздръжката в БГ просто НЕ СТАВА! Това е реалността.

favaca8888
Мнения: 4136
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот favaca8888 » 26 апр 2019 22:07

Lyubaka01 написа:Пичове, май живеете в някакъв измислен приказен свят, в който доброто винаги побеждава... Слезте малко на земята. За футбол трябват пари. Мисля че примери много. Маха се Василев. Кой тогава ще дава пари? Вие ли? Мъжки отбор, юноши, деца, персонал, поддръжка на инфраструктурата... Това всичкото иска ПАРИ! И аз искам О. Д. да отделя по няколко милиона годишно за Локомотив, ама нещо не виждам да си е изпочупил краката да го прави... Та така. Ако си мислите че нещата могат да се случват без някой чичко паричко да дава, ми лъжете се... Това със самоиздръжката в БГ просто НЕ СТАВА! Това е реалността.


Виж сега.На хора,които имат малко мозАк в главата е ясно,че всички футболни президенти в България са мафиоти.Тук нали няма да спорим?
Така.
Изгонихме Гигов,изгонихме Каско и Льосков ,а този сам се изгони.Отношение към фенове,треньори,футболисти - отвратително.

На говедата дето живеели до стадиона ще им кажа следното : Гледайте си Вашата 50 милионна празна паница,ок ?
Нещастници !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот Lyubaka01 » 26 апр 2019 23:08

favaca8888 написа:
Lyubaka01 написа:Пичове, май живеете в някакъв измислен приказен свят, в който доброто винаги побеждава... Слезте малко на земята. За футбол трябват пари. Мисля че примери много. Маха се Василев. Кой тогава ще дава пари? Вие ли? Мъжки отбор, юноши, деца, персонал, поддръжка на инфраструктурата... Това всичкото иска ПАРИ! И аз искам О. Д. да отделя по няколко милиона годишно за Локомотив, ама нещо не виждам да си е изпочупил краката да го прави... Та така. Ако си мислите че нещата могат да се случват без някой чичко паричко да дава, ми лъжете се... Това със самоиздръжката в БГ просто НЕ СТАВА! Това е реалността.


Виж сега.На хора,които имат малко мозАк в главата е ясно,че всички футболни президенти в България са мафиоти.Тук нали няма да спорим?
Така.
Изгонихме Гигов,изгонихме Каско и Льосков ,а този сам се изгони.Отношение към фенове,треньори,футболисти - отвратително.

На говедата дето живеели до стадиона ще им кажа следното : Гледайте си Вашата 50 милионна празна паница,ок ?
Нещастници !

Сигурно си прав. А сега ми кажи - сега какво? Ти ли ще даваш пари?

favaca8888
Мнения: 4136
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот favaca8888 » 26 апр 2019 23:23

Брато, сега ни е шанса.
Взимаме клуба, само че тоя глупак няма да го даде.Разбираш ли.Отиваме 300 души и му казваме.Така и така жив и здрав - даваш ли клубът или не ? Ако вземе ,че го даде се връщам на предишното ми мнение.Помисли.Мислиш ли че Бг мафията във футбола ще ни остави да управляваме Локомотив ? Аз не мисля.Ще дойдат мутрите и ще ни счупят и ръцете и краката.И ще ни вземат клуба.
Но поне ще излезем с чест и достойнство.Капиш ?
Тоя глупак , с това интервю си вкара автогол от центъра със задна ножища.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот Lyubaka01 » 27 апр 2019 09:09

Не знам защо мислиш че бг мафията във футбола и пука особено за Локомотив. Би трябвало да си разбрал че нашият клуб не представлява такъв обществен или финансов интерес като цска или левски. Кофти е, ама е така... Та представи си че все пак го даде клуба. Какво правим? Аз ще ти кажа - закриваме го! Щото нито ти, нито аз можем да дадем парите, нужни дори за най-базовото му съществуване! И така. Ти готов ли си да си човекът който, макар и с чест, е вкарал любимия ни отбор в гроба? Аз не съм.

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот парци » 27 апр 2019 09:36

Lyubaka01 написа:... Ти готов ли си да си човекът който, макар и с чест, е вкарал любимия ни отбор в гроба? Аз не съм.

Един човек навремето каза "По-добре ужасен край, отколкото ужас безкрай". Може би в момента изпитваш див ентусиазъм да отидеш на стадиона за всеки мач и да гледаш футбол там? Да слушаш след мача едни и същи оплаквания и мрънкания? Да се чудиш защо този бил освободен, онзи бил напуснал, третият астматик, сменяваш целия отбор всеки полусезон, школата се скръндзиш да извадиш пари да я пуснеш при "про"-тата, но не и да скубеш децата с по три такси накуп, а цялата публика неблагодарна - не е извадила един лев?

Защото мен и още много други това ги отдръпна на километри от идеята и подкрепата към прокламираното "възраждане", което беше само преди няма и две години дори. Защото този процес тръгна дълго преди днешния ден.
Изображение

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот Lyubaka01 » 27 апр 2019 11:31

Ок. А каква е алтернативата? Да не отидеш никъде, защото такъв отбор не съществува?

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 27 апр 2019 12:41

favaca8888 написа:...На говедата дето живеели до стадиона ще им кажа следното : Гледайте си Вашата 50 милионна празна паница,ок ? Нещастници !

Много си прав, "щастливецо". Сбърках, че се опитах да дам добронамерен съвет (никое добро дело не остава ненаказано). Проблемът на давещите се е проблем на самите давещи се... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

orlando7
Мнения: 1859
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот orlando7 » 27 апр 2019 16:57

Captain Stottlemeyer написа:
favaca8888 написа:...На говедата дето живеели до стадиона ще им кажа следното : Гледайте си Вашата 50 милионна празна паница,ок ? Нещастници !

Много си прав, "щастливецо". Сбърках, че се опитах да дам добронамерен съвет (никое добро дело не остава ненаказано). Проблемът на давещите се е проблем на самите давещи се... 8-)

Ама верно,на Велика събота вместо да цървиш яйца си тръгнал да даваш съвети и то добронамерени!? Що не се качиш на трибуната дето ви направи Иво Тонев па рипни и плесни с ръце?


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта