1-ви юни - нов собственик?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот loko1 » 03 юни 2019 18:00

loko29 написа:Василев среща затруднения най-вече със себе си.Трудно му е да преодолее собственото си "Его".Ако го стори Локомотив отива в "елита"без проблем.


Така е за егото, все иска да се удари в гърдите, че е най-големия Локомотивец. То може и така да е с тея пари дето хвърля. Не трябва да забравя обаче, че Локомотив сме всички Локомотивци, а не той.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот loko1 » 03 юни 2019 18:02

парци написа:Това някой ако е очаквал друго... :ugeek:


едва ли ...
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

favaca8888
Мнения: 4136
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот favaca8888 » 03 юни 2019 19:13

Накратко казано : С шизофрения и амфет - продължаваме напред !!! :lol:
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

favaca8888
Мнения: 4136
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот favaca8888 » 03 юни 2019 19:16

парци написа:Това някой ако е очаквал друго... :ugeek:

Собственикът на Локомотив (София) Иван Василев излезе с изявление (заедно с акционерите и УС на клуба Валентин Николов, Иво Паргов, Веско Стоянов и Бойчо Величков), в което увери, че ще продължи да издържа клуба, като благодари на всички локомотивци за доверието, което оказаха през тежките години на изпитание. Благодари може би не на всички фенове... не и на онези - с вандалските си прояви...?

Както и да е. Ние (крайните привърженици) единствено ревностно защитаваме червено-черните цветове и никак не ни обичат, като казваме истини в очите. Не сме удобни и не се свиваме пред този, който се нарича президент и/или собственик. Няма и занапред да се прекланяме на този, който плаща и поръчва музиката, защото тя в повечето случаи е гнусна чалга. Няма да се преструваме, че всичко е розово, когато е кафяво. Ние сме Локомотив!

През последния месец Ви попитахме на кого ще "хвърли" акциите Иван Василев и се радваме, че съвсем точно сте се ориентирали в предположението си, а именно, че Василев ще ги прехвърли в "другия си джоб". Какво прозрение от Ваша страна! Направо виждате в бъдещето! Но с такива прозрачни особи, как да не прозреш какво ще се случи...?

Резултати от анкетата :
http://ultrasloko.com/plugins/poll/oldpolls.php?136
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот Lyubaka01 » 04 юни 2019 10:39

Ще си позволя да не съм съгласен с част от писаното дотук. Което (поне в моите очи) не ме прави по-малко локомотивец, независимо че не мисля че някой би ме категоризирал като ултрас...
Съгласен съм че настоящото ръководство си има трески за дялане (лично за мене хора като Паргов категорично нямат място там), но изключая един случай отпреди около 2000 години, аз за други безгрешни хора не се сещам... Не мисля обаче че сте прави да ги обвинявате във всичките грехове на света. Нещата на тоя свят са само бели или само черни само във филмите...
Толкоз от мен.

П.С. За да изпреваря не особено интелигентния въпрос - не, не съм сина на Бозата. Нито на Б. Величков или на който и да е от ръководството. И нямам нищо общо с тях.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот loko1 » 06 юни 2019 12:58

то и аз не съм против Василев, ама и той трябва да спре да мрънка и да работи или да си ходи
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот loko29 » 06 юни 2019 16:11

Това е положението.Добър или лош алтернатива няма.Василев няма никога да даде Локомотив просто така.А и не виждам желаещи.Дано да се е поучил от грешките които направи.Тази година е "Време разделно"или се оправяме или ставаме Академик 2.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот loko1 » 13 юни 2019 12:38

Вчера пак мрънкане, как па не му омръзна на Василев.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: 1-ви юни - нов собственик?

Мнениеот loko29 » 13 юни 2019 22:00

Е нали е твоя човек?
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта