12 часова забрана за продаване на алкохол

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: 12 часова забрана за продаване на алкохол

Мнениеот парци » 18 мар 2019 18:18

Очаква се тази забрана да влезе за всички отбори на всеки мач от следващия сезон.

Романисто, ако искам да се напия на стадиона никой не може да ме спре да си донеса алкохол от някъде другаде, не това е идеята. Понякога искам да седна да изпия по бира-две след мач и да си поговоря с някакви хора. Е, сега ми казват, че нямам това право, защото някой си горе решил.

Като цяло Герберастите са много добри в това да затварят, закриват и разрушават - те друго не знаят. Неслучайно ни превърнаха в в тотална бананова република. По цял свят продават бира на самия стадион, само у БеГе това е проблем и само Забраната ще реши проблема с футболното хулиганство. какво ще реши проблема с празните стадиони е друг въпрос, на който в БеГе отговор не могат да намерят. Виж, да уреждат едни мачове (целите първенства/сезони, всъщност) и да перат едни пари - там са спецове. Затова и "футболът" ни е на това дередже.
Изображение

favaca8888
Мнения: 4140
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: 12 часова забрана за продаване на алкохол

Мнениеот favaca8888 » 18 мар 2019 18:20

Romanisto,

Ти си симпатяга затова ще бъда по-мек с теб ;)
Проблема е че няма никакви пияници , просто човек отива на мач да разпусне, да хапне, да пийне и да изживее едни приятни 90 мин. на стадиона.А този момент е ВЕДНЪЖ седмично и простата овца ни отнема и това.Сега ясно ли е ?
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта