Нов треньор за Локомотив?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот парци » 18 дек 2019 18:33

loko29 написа:Добре Гигов го няма 4 години.Да виждаш нещо да се е подобрило.И колко години ше се оправдаваме с него.Разбери го ,че ние не сме Левски,Тиретата или Пловдивските отбори да ни назначават служебни спонсори тръгне ли си Василев ставаме Академик София 2 и след няколко години изчезваме просто.Не знам някое дете да симпатизира на Академик или Спартак сф.

Братле, ако не можеш да вържеш две и две, просто спри да пишеш глупости, ОК?
Изображение

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 18 дек 2019 20:50

favaca8888 написа:Така е ,колега ;)
Но сега в Първа лига се вижда,че има няколко отбора които кретат и ако не е общината си заминават - Етър и Дунав.Другите два Селското царство и Витоша са отбори на мутри.
Аз също не искам да ни бият всички,но мястото на Локомотив е в А група.
Според мен тази година ще влезем въпреки Василев,просто защото никой друг неще. :lol:

Абе влизайте, то лошо няма. Но мен винаги ми се е виждало кофти това, че нерядко отборите влизат или за да изпаднат поради липса на пари, или да фалират, и айде в окръжните, още по-зле. Не говорим за разни чували с пари да се изсипват, ама барем да се намерят парички отбора да си играе спокойно, пък каквото стане...
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот favaca8888 » 18 дек 2019 21:20

Betchualeng Arnaikem написа:
favaca8888 написа:Така е ,колега ;)
Но сега в Първа лига се вижда,че има няколко отбора които кретат и ако не е общината си заминават - Етър и Дунав.Другите два Селското царство и Витоша са отбори на мутри.
Аз също не искам да ни бият всички,но мястото на Локомотив е в А група.
Според мен тази година ще влезем въпреки Василев,просто защото никой друг неще. :lol:

Абе влизайте, то лошо няма. Но мен винаги ми се е виждало кофти това, че нерядко отборите влизат или за да изпаднат поради липса на пари, или да фалират, и айде в окръжните, още по-зле. Не говорим за разни чували с пари да се изсипват, ама барем да се намерят парички отбора да си играе спокойно, пък каквото стане...


Основните ни проблеми са липсата на спонсор,лиценз за стадион,осветление и куп други дребни неща.Ситуацията е ЛОКО :lol:
Но....съдба кво да правиш.Лесно при нас няма ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот loko29 » 19 дек 2019 13:50

парци написа:
loko29 написа:Добре Гигов го няма 4 години.Да виждаш нещо да се е подобрило.И колко години ше се оправдаваме с него.Разбери го ,че ние не сме Левски,Тиретата или Пловдивските отбори да ни назначават служебни спонсори тръгне ли си Василев ставаме Академик София 2 и след няколко години изчезваме просто.Не знам някое дете да симпатизира на Академик или Спартак сф.

Братле, ако не можеш да вържеш две и две, просто спри да пишеш глупости, ОК?

Виж сега мога ли да вържа две и три си е мой проблем.Аз си казвам личното мнение ти ако искаш го приемай ако искаш недей това си е твой проблем.Аз също мисля,че пишеш глупости като например ,че не ти трябва осветление на стадиона но не ти казвам да пишеш или не.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот парци » 19 дек 2019 14:09

loko29 написа:... не ти трябва осветление на стадиона...

На тая изкорубена кочина ПОСЛЕДНОТО, което и трябва е осветление. Трябва да си сляп, за да виждаш нещо друго.
Изображение

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот hd29 » 19 дек 2019 19:46

Отбор ни трябва на първо време,такъв който да може да играе грамотен футбол.

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот favaca8888 » 20 дек 2019 09:19

Отбора има потенциал стига да си намерим треньор.Засега от отказалите само за Стоев съжалявам,че не се нави.Мисля,че до падането на наказанието все още ще сме в джаза ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот loko29 » 20 дек 2019 16:27

То болката е Стойчо за останалите трябва да се радваме,че не искат!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3809
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот loko1 » 20 дек 2019 18:40

Какво да се радваме, виж че и всички локомотивци отказаха, никой не ще да работи с бозата, като леко подобрена версия на николайчо е.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3809
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Нов треньор за Локомотив?

Мнениеот loko1 » 20 дек 2019 18:41

hd29 написа:Отбор ни трябва на първо време,такъв който да може да играе грамотен футбол.


Трябва ни школа, тоя отбор къв ще го дири в продажната Ефбет?
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта