Локомотив Сф победи Витоша с 3:1 за едно полувреме

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Локомотив Сф победи Витоша с 3:1 за едно полувреме

Мнениеот Pride » 07 окт 2017 21:32

В контролна среща Локомотив победи с 3:1 Витоша Бистрица. Двубоят се игра на изкуствения терен в спортния комплекс. Поради непрестанния дъжд и студеното време полувремената бяха с продължителност 40 минути. Локомотив поведе с гол на Александров, а в 35-тата минута Станкев удвои преднината на столичните железничари. Две минути по-късно гостите намалиха на 2:1, но след още две втори гол на Александров възстанови преднината на Локомотив. За втората част Младен Дочич смени почти целия състав и в игра се появиха футболисти от червено-черната ДЮШ. През първите минути футболистите на Витоша упражниха сериозен натиск, но постепенно младите железничари изравниха играта. Въпреки няколкото добри положения пред двата отбора, резултатът се запази 3:1.

Следващият двубой на Локомотив е срещу Литекс в събота 14 октомври от 16:00 часа на стадион Локомотив. Елате и подкрепете отбора по пътя, който заедно ще извървим!

източник: http://www.fclokomotiv1929.com/

ВИДЕО: Локомотив - Витоша 3:1 контрола

Иван Василев: Ще бием Франция с 2:1


Хубава победа в пороя, определено бяхме по-добри от Бистрица.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
Speranza
Мнения: 375
Регистриран на: 20 сеп 2008 12:50
Контакти:

Re: Локомотив Сф победи Витоша с 3:1 за едно полувреме

Мнениеот Speranza » 08 окт 2017 00:29

Хайде, връщайте се вече ! Стига с тия измислици в "Първа лига" ... Витоша ... Септември (но не славния, а някъв мелез, играещ тук и там) итн ..... А група без Локо Сф не е същата !! :roll: Дори в гостуващата агитка, когато съм бил в Надежда, пак ми е било кеф, че има такъв дух във вашия отбор !

ПС: "Говедо" съм ;)
Изображение

You'll never walk alone!!

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Локомотив Сф победи Витоша с 3:1 за едно полувреме

Мнениеот Pride » 08 окт 2017 10:38

Speranza написа:Хайде, връщайте се вече ! Стига с тия измислици в "Първа лига" ... Витоша ... Септември (но не славния, а някъв мелез, играещ тук и там) итн ..... А група без Локо Сф не е същата !! :roll: Дори в гостуващата агитка, когато съм бил в Надежда, пак ми е било кеф, че има такъв дух във вашия отбор !

ПС: "Говедо" съм ;)


Благодаря :)

Истината е че за да върви футбола в България трябват отбори извън обръчите на олигарсите. Ние може и да не сме стотици хиляди, но не казваме на черното бяло. В момента Ганчев и компания гласят царско Село да сателитства от догодина в "Първа лига", почти навсякъде ги подпират. Ботев Враца също имат добър отбор, ще бъде битка.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Локомотив Сф победи Витоша с 3:1 за едно полувреме

Мнениеот Pride » 08 окт 2017 14:22

Няма да е лошо държавата да се сети за собствения си стадион "Локомотив" след като набързо хвърли няколко чувала с пари за да построи нов стадион в Бистрица, че чак и козирка и осветление сложи. А Василев и партньорите му наляха над 500 000 лв. собствени пари в базата на Локомотив, поне парите от данъците им държавата да ги върне за осветление на нашия стадион и да не ни е срам като гледаме снимки като тази от статията на гонг

https://lokosofia.gong.bg/bg-football/v ... ita-452818
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Локомотив Сф победи Витоша с 3:1 за едно полувреме

Мнениеот james » 09 окт 2017 12:54

sandi74 написа:Аман от вашите селски мачове :mrgreen: :lol: Стойте си на село,там ви е мястото и на никого не липсвате.ФАКТ :!: :!:

Роден си в предградие на Каспичан а не на Ню Йорк, че София да ти се вижда като село.

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Локомотив Сф победи Витоша с 3:1 за едно полувреме

Мнениеот vg_vasilev » 09 окт 2017 21:34

Вярно ли е , че Иво Тонев отново се е настанил в Надежда? Ако е така аз повече на мач няма да им стъпя!

garfildbg
Мнения: 9
Регистриран на: 26 авг 2008 12:31
Контакти:

Re: Локомотив Сф победи Витоша с 3:1 за едно полувреме

Мнениеот garfildbg » 09 окт 2017 23:39

vg_vasilev написа:Вярно ли е , че Иво Тонев отново се е настанил в Надежда? Ако е така аз повече на мач няма да им стъпя!

Кой ти харесва??? Нека всеки си напише кой му харесва и кой не. Да се знае кой за какво идва на мач! Ясно е че не е заради Локомотив .

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Локомотив Сф победи Витоша с 3:1 за едно полувреме

Мнениеот парци » 10 окт 2017 09:19

При Тонев имахме лоби в БФС и играехме редовно и успешно в Европата.

... и после се намеси "държавата".

Някои просто не ви рабирам какво точно искате, освен да мразите нещо (си).
Изображение

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Локомотив Сф победи Витоша с 3:1 за едно полувреме

Мнениеот loko1 » 10 окт 2017 10:34

Тонев е утка, щото мъжете не си сменят отбора и си възпитават децата да продължат традицията. Но цялата държава се управлява от утки дето им го вкарват по схеми. Та ако някоя утка дава пари ОК, важното е Василев и Величков да са мъже на място и развиват школата и пазят духа на Локомотив.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Локомотив Сф победи Витоша с 3:1 за едно полувреме

Мнениеот favaca8888 » 10 окт 2017 11:51

vg_vasilev написа:Вярно ли е , че Иво Тонев отново се е настанил в Надежда? Ако е така аз повече на мач няма да им стъпя!



Що бе ще го посрещнем подобаващо ? :)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта