Отново безобразно съдийство против Локомотив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Отново безобразно съдийство против Локомотив

Мнениеот Lyubaka01 » 27 сеп 2017 17:10

pdjambov написа:
Lyubaka01 написа:
pdjambov написа:
loko1 написа:
pdjambov написа:
loko1 написа:

еби си майката педалче


Първо ще изчукам твоята, а после ще навра гейската ти мутра там от където си излязъл за да те отърва от жалкия ти мизерен ромски животец, клошар миризлив


жалко педалче, щом мечтаеш да бъдеш мъж пиши ми лични


Явно си зажаднял за мъжки ласки, но в случая не мога да съм ти полезен. Гейтаците като теб ги ритам с кубинките, не ги чукам. Ако имаш желание да ти начупя циганската мутра пиши ми, ще те уредя!

Леле...
Слез, Боже, прибери си вересиите...


Има една приказка да не си слагаш дупето там където други си мерят ... явно обаче това припознавачите на фалиралото Локо Сф сте останали само меки китки :lol:
Какво си мериш бе, кастрат?!? И въобще кой, по дяволите, беше ти че да определяш кой какъв бил???
Нещо напоследък много малоумници са се навъдили, ей!
П.С. Точно фен на тирето и микренски ибрикчия да говори за припознаване е меко казано жалко... Я кажи бе, фене на маркетинговия проект, какви декларации писахте преди ( никога, никога...) и как налапахте после гномското пишле...

pdjambov
Мнения: 43
Регистриран на: 03 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Отново безобразно съдийство против Локомотив

Мнениеот pdjambov » 27 сеп 2017 20:18

Lyubaka01 написа:
pdjambov написа:
Lyubaka01 написа:
pdjambov написа:
loko1 написа:
pdjambov написа:
Първо ще изчукам твоята, а после ще навра гейската ти мутра там от където си излязъл за да те отърва от жалкия ти мизерен ромски животец, клошар миризлив


жалко педалче, щом мечтаеш да бъдеш мъж пиши ми лични


Явно си зажаднял за мъжки ласки, но в случая не мога да съм ти полезен. Гейтаците като теб ги ритам с кубинките, не ги чукам. Ако имаш желание да ти начупя циганската мутра пиши ми, ще те уредя!

Леле...
Слез, Боже, прибери си вересиите...


Има една приказка да не си слагаш дупето там където други си мерят ... явно обаче това припознавачите на фалиралото Локо Сф сте останали само меки китки :lol:
Какво си мериш бе, кастрат?!? И въобще кой, по дяволите, беше ти че да определяш кой какъв бил???
Нещо напоследък много малоумници са се навъдили, ей!
П.С. Точно фен на тирето и микренски ибрикчия да говори за припознаване е меко казано жалко... Я кажи бе, фене на маркетинговия проект, какви декларации писахте преди ( никога, никога...) и как налапахте после гномското пишле...


Тирета, люляци, гноми не ме вълнуват ... нещо много си превъзбуден, да не усещаш още вкуса на Гиговата бяла течност в устата си :lol:

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Отново безобразно съдийство против Локомотив

Мнениеот Lyubaka01 » 27 сеп 2017 21:13

pdjambov написа:
Lyubaka01 написа:
pdjambov написа:
Lyubaka01 написа:
pdjambov написа:
loko1 написа:
жалко педалче, щом мечтаеш да бъдеш мъж пиши ми лични


Явно си зажаднял за мъжки ласки, но в случая не мога да съм ти полезен. Гейтаците като теб ги ритам с кубинките, не ги чукам. Ако имаш желание да ти начупя циганската мутра пиши ми, ще те уредя!

Леле...
Слез, Боже, прибери си вересиите...


Има една приказка да не си слагаш дупето там където други си мерят ... явно обаче това припознавачите на фалиралото Локо Сф сте останали само меки китки :lol:
Какво си мериш бе, кастрат?!? И въобще кой, по дяволите, беше ти че да определяш кой какъв бил???
Нещо напоследък много малоумници са се навъдили, ей!
П.С. Точно фен на тирето и микренски ибрикчия да говори за припознаване е меко казано жалко... Я кажи бе, фене на маркетинговия проект, какви декларации писахте преди ( никога, никога...) и как налапахте после гномското пишле...


Тирета, люляци, гноми не ме вълнуват ... нещо много си превъзбуден, да не усещаш още вкуса на Гиговата бяла течност в устата си :lol:

От примати с интелектуалното ниво на възпален хемороид няма как да се обидя, така че не си губи времето... И няма нужда да ни занимаваш с обърканите си сексуални въжделения.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Отново безобразно съдийство против Локомотив

Мнениеот Lyubaka01 » 27 сеп 2017 21:15

Темата е поредното доказателство че модераторите на форума не си вършат работата...

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Отново безобразно съдийство против Локомотив

Мнениеот Pride » 29 сеп 2017 08:44

То такива има ли въобще?
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Отново безобразно съдийство против Локомотив

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 30 сеп 2017 20:17

favaca8888 написа:Тази година се връщаме в "А" група ! Имаме добър отбор, който вече трябва да натисне газта и да мачка !
Надявам се само да не се изхвърлиме прекалено много, защото като нищо можем да влезем в елита и после хайде пак в "А" окръжна.
Дано нещата се подредят и най-накрая се намери някакъв спонсор ;)
Само Локо !

Ако не намерите кинти така и ще стане. Случвало се е и с други отбори не един път (Етър, Нафтата, Марек да речем). Тоест ако няма стабилен спонсор с достатъчно пари, по-добре да откажете мястото в елита. И ще си дочакате момента. Ще е грозно през 2 години да ритате в окръжните групи.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Отново безобразно съдийство против Локомотив

Мнениеот Pride » 01 окт 2017 11:41

Мисля, че Василев си е преценил силите. Заплатите на всички при нас вероятно са по-малка сума от колкото на една "звезда" от Първа БГ лига. Така, че не очаквай фойерверки от Локомотив.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: Отново безобразно съдийство против Локомотив

Мнениеот izumrud » 01 ное 2020 23:25

loko29 написа:Локото догодина ще играе на 90% в елита.Вероятно и ще се направи осветление на стадиона.Трябва да има малка компенсация за това изгнание 3 години.Василев го играе малко "умряла лисица"но нещата ще се оправят.


Вече е 2020. Локото в елита ли е, осветление на стадиона ви направи ли се?
Има ли компенсация за дължавата, че по времето на администратора Николай Янкулов сте вършили подмяна на договори, замитане на неплатени осигуровки и здравни вноски? Един човек, който е бил 15 години в Локомотив, отиде да се пенсионира и се оказа, че 15 години стаж му ги няма! С кво да живее сега? Вие ще му събирате ли една пенсия всеки месец, а? Селяни панелкаджийски

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Отново безобразно съдийство против Локомотив

Мнениеот hd29 » 02 ное 2020 19:23

izumrud написа:
loko29 написа:Локото догодина ще играе на 90% в елита.Вероятно и ще се направи осветление на стадиона.Трябва да има малка компенсация за това изгнание 3 години.Василев го играе малко "умряла лисица"но нещата ще се оправят.


Вече е 2020. Локото в елита ли е, осветление на стадиона ви направи ли се?
Има ли компенсация за дължавата, че по времето на администратора Николай Янкулов сте вършили подмяна на договори, замитане на неплатени осигуровки и здравни вноски? Един човек, който е бил 15 години в Локомотив, отиде да се пенсионира и се оказа, че 15 години стаж му ги няма! С кво да живее сега? Вие ще му събирате ли една пенсия всеки месец, а? Селяни панелкаджийски

И кой му е виновен на тоя човек,ние ли?Феновете сме вършили това,баси и смешниците има в тая страна.

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Отново безобразно съдийство против Локомотив

Мнениеот favaca8888 » 03 ное 2020 13:45

Ами да попитат Кайчо или Тото Тонев :roll:
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта