Мина ли ни "еуфорията"?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Lyubaka01 » 17 авг 2017 13:17

loko29 написа:С отбора който е в момента стадиона няма да се напълни.С играчи дошли за по половин сезон голям отбор не става.Трябват личности.Щом отбори от Радомир и Гълъбово играят в Б група.Отбор от ранга на Локоа сф трябва да се справи.

Май живееш в едни други времена и реалности. Да ти напомням ли че отбор от малко по-големия от Радомир и Гълъбово Разград вече няколко години не дава на т.нар. софийски "грандове" да вземат ръка... Никой няма да ти пусне заради стара слава и име. Трябват качествени играчи, а те (в повечето случаи ) искат качествени пари...

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko1 » 17 авг 2017 13:39

Подкрепяме си отбора, сега и Том май се връща

https://lokosofia.gong.bg/bg-football/v ... ete-445303
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 17 авг 2017 13:56

greeny написа:
favaca8888 написа:Прочети тази статия писана преди 4 години.
;)
http://ultrasloko.com/news.php?item.610.1

Къде и кой друг отбор (освен голямата четворка) има фен-клубове извън София - в Мездра, в Монтана, в Скравена, в Бургас, в Плевен, в Севлиево, във Велико Търново, в Раднево, в Стара Загора.


Това за Зарата ми се струва че не е вярно.



Напротив,винаги когато гостуваме в Ст.Загора момчетата ни посрещат и пиеме по бира.Разбира се в последните няколко години фен клуба несъществува (статията е писана 2013), но дори и сега идват на наши мачове ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 17 авг 2017 14:01

Lyubaka01 написа:
loko29 написа:С отбора който е в момента стадиона няма да се напълни.С играчи дошли за по половин сезон голям отбор не става.Трябват личности.Щом отбори от Радомир и Гълъбово играят в Б група.Отбор от ранга на Локоа сф трябва да се справи.

Май живееш в едни други времена и реалности. Да ти напомням ли че отбор от малко по-големия от Радомир и Гълъбово Разград вече няколко години не дава на т.нар. софийски "грандове" да вземат ръка... Никой няма да ти пусне заради стара слава и име. Трябват качествени играчи, а те (в повечето случаи ) искат качествени пари...

Само че,в Радомир и Гълъбово няма Домусчиев.А пари колкото има трябва разумно да се харчат.Когато станахме 3ти също нямаше пари.И не всичко е пари приятелю.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот hd29 » 17 авг 2017 18:23

baltimore написа:Винаги съм се чудил защо ви е този голям стадион :? Не е ли по-добре да се преустрои на 7-8 хиляден в интерес на клубните разходи? Задавам си въпроса без абсолютно никакви заяждания.

И каква е разликата в разходите за поддръжката на 15 хиляден и 8 хил. стадион.,според мен пренебрежимо малка.След като вече е построен такъв е глупост да се преустройва в по-малък.Да не говорим,че по проект стадиона е доста красив и модерен и ще е кощунство той да се нарушава.Просто трябват средства да се възстанови.

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот парци » 17 авг 2017 19:37

favaca8888 написа:Ми лично на мен няма вариант да ми мине :P
Не 7 лв. ,а трябва 10 лв да ги направят... Едно кино извинявай е 12 лв...


Несъпоставимо.

7 лева е прекалено висока сума, поради което и на стадиона ще ходим едни и същи хора - НУЛЕВ шанс да привлечеш публика по подобен начин. Колкото до ремонтите на стадиона - на самия стадион, като изключим ВИП ложата, трибуните са ЛЕШ. Сметката с киното, да ме прощаваш, не излиза отникъде.
Изображение

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 17 авг 2017 19:50

парци написа:
favaca8888 написа:Ми лично на мен няма вариант да ми мине :P
Не 7 лв. ,а трябва 10 лв да ги направят... Едно кино извинявай е 12 лв...


Несъпоставимо.

7 лева е прекалено висока сума, поради което и на стадиона ще ходим едни и същи хора - НУЛЕВ шанс да привлечеш публика по подобен начин. Колкото до ремонтите на стадиона - на самия стадион, като изключим ВИП ложата, трибуните са ЛЕШ. Сметката с киното, да ме прощаваш, не излиза отникъде.


Е извинявай в Панагюрище знаеш ли какво беше !? Трънаци,бетон,змии и гущери :lol: В Плевен миналата година имах чувството че съм на Луната...….не ми се говори.
Нашия стадион в момента е перфектен за условията,които трябва да имаме за да играем на него.Оставаше само да го пълниме ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Lyubaka01 » 17 авг 2017 21:54

loko29 написа:
Lyubaka01 написа:
loko29 написа:С отбора който е в момента стадиона няма да се напълни.С играчи дошли за по половин сезон голям отбор не става.Трябват личности.Щом отбори от Радомир и Гълъбово играят в Б група.Отбор от ранга на Локоа сф трябва да се справи.

Май живееш в едни други времена и реалности. Да ти напомням ли че отбор от малко по-големия от Радомир и Гълъбово Разград вече няколко години не дава на т.нар. софийски "грандове" да вземат ръка... Никой няма да ти пусне заради стара слава и име. Трябват качествени играчи, а те (в повечето случаи ) искат качествени пари...

Само че,в Радомир и Гълъбово няма Домусчиев.А пари колкото има трябва разумно да се харчат.Когато станахме 3ти също нямаше пари.И не всичко е пари приятелю.

Да, знам, че не всичко е пари. Но дали ти направи впечатление че не лошия ни отбор от миналия сезон се разбяга именно заради пари... И треньорът ни избяга - да не повярваш - и той заради пари... Та така...
П.С. За Радомир и Гълъбово - няма Домусчиев, ама бъди сигурен че там и общините дават по някой лев. Чудя се колко ли пари дава община "Надежда"...

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот organzata » 18 авг 2017 01:38

favaca8888 написа:
парци написа:
favaca8888 написа:Ми лично на мен няма вариант да ми мине :P
Не 7 лв. ,а трябва 10 лв да ги направят... Едно кино извинявай е 12 лв...


Несъпоставимо.

7 лева е прекалено висока сума, поради което и на стадиона ще ходим едни и същи хора - НУЛЕВ шанс да привлечеш публика по подобен начин. Колкото до ремонтите на стадиона - на самия стадион, като изключим ВИП ложата, трибуните са ЛЕШ. Сметката с киното, да ме прощаваш, не излиза отникъде.


Е извинявай в Панагюрище знаеш ли какво беше !? Трънаци,бетон,змии и гущери :lol: В Плевен миналата година имах чувството че съм на Луната...….не ми се говори.
Нашия стадион в момента е перфектен за условията,които трябва да имаме за да играем на него.Оставаше само да го пълниме ;)


Ще,ще ама ако е някоя автобусна спирка бихте я напълнили!Една кола хора сте,а искате стадион за 15 х,я слезте на земята.

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 18 авг 2017 08:20

Ей го лайнара с маршрутката дойде :lol:
Що не се е6еш отзад,нещастник.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта