Мина ли ни "еуфорията"?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот MoNteSo » 16 авг 2017 20:26

В сектор и клетката за гости имат уникална акустика на тоя стадион. Последния път като гостувахме там козирката беше доста зле, сега не знам какво е положението.

orlando7
Мнения: 1859
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот orlando7 » 16 авг 2017 20:55

7 е добро число написа:
baltimore написа:Винаги съм се чудил защо ви е този голям стадион :? Не е ли по-добре да се преустрои на 7-8 хиляден в интерес на клубните разходи? Задавам си въпроса без абсолютно никакви заяждания.


какви хиляди ве , та те всичките фенове се събират в едно такси

Мислех си да ти кажа, че си дърт провинциален педерунгел, ама понеже не съм сигурен, че си "дърт",няма да ти кажа!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 16 авг 2017 21:13

orlando7 написа:
7 е добро число написа:
baltimore написа:Винаги съм се чудил защо ви е този голям стадион :? Не е ли по-добре да се преустрои на 7-8 хиляден в интерес на клубните разходи? Задавам си въпроса без абсолютно никакви заяждания.


какви хиляди ве , та те всичките фенове се събират в едно такси

Мислех си да ти кажа, че си дърт провинциален педерунгел, ама понеже не съм сигурен, че си "дърт",няма да ти кажа!

Това ме подсеща за един виц. Гарабед и Крикор си приказват и първият казва:
- А бе, Крикор, знаеш ли че Арам е голям пе**раст!
- Що бе, взел е пари назаем и не ги връща!?
- Не бе, в добрия смисъл... :)
П.П. Един огромен процент от хората, живеещи в София, СА от провинцията, или имат ПРОВИНЦИАЛНИ корени (в което няма нищо лошо), така че заяждането на тази тема е малко неуместно. Иначе, преди малко повече от половин век и квартал "Орландовци" е бил село... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 16 авг 2017 22:41

7 е добро число написа:
baltimore написа:Винаги съм се чудил защо ви е този голям стадион :? Не е ли по-добре да се преустрои на 7-8 хиляден в интерес на клубните разходи? Задавам си въпроса без абсолютно никакви заяждания.


какви хиляди ве , та те всичките фенове се събират в едно такси


Прочети тази статия писана преди 4 години.
;)
http://ultrasloko.com/news.php?item.610.1
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Speranza
Мнения: 375
Регистриран на: 20 сеп 2008 12:50
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Speranza » 17 авг 2017 00:46

Една история искам да разкажа, не е много по темата, но тя и без това не е много установена......
Понеже нагоре четох мнение на момче, което е ходило само във В сектор с козирката .
Да тръгна от там - Левскар съм , но тъй като преди време имах доста познати от Надежда,Свобода и изобщо..
Преди доста вече години с мой авер, нямаше какво да правим и му викам .. "Абе айде да ходиме на Локо ,имат мач (с Родопа Смолян мисля) Навихме се , хванахме си рейс 83 и път път път ... та до там . Отидохме във В сектор, там имаше някакви хора , за бройка абсурд да говоря, мача почна ,но се изля стабилен дъжд.
На полувремето терена стана такъв, че можеше да ловиш дребна риба за пържене, но не и да се играе футбол .... козирката прокапа и над В сектор почна от различни процепи да тече върху хората .... тогава, група от "Железни бригади" предполагам тръгна към терена и с рекламните пана започна да изтласква водата, само и само мача да продължи ... беше си като приказка .... с капещата козирка и с тези всеотдайни хора - смея да кажа, че по запомнящ се мач трудно мога да цитирам, като изобщо не иронизирам в момента - изкрено съм впечатлен от всеотдайността на феновете на Локо. Беше един от няй - яките мачове, на който съм присъствал на живо. Така че - ДА , във В сектор на Надежда наистина се изкарваше много яко ! (Фен на Левски ;) )
Изображение

You'll never walk alone!!

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 17 авг 2017 10:05

Локото са си запазена марка в БГ футбола, феновете им също, но открай време нямат късмет...

По соц. време ЦСКА и Левски им обираха най-добрите играчи, особено нагли бяха червените, които ги заплашваха със по 6 месеца запас, резерв, мобилизации и прочее армейски простотии. Но от хора със зелени чорапи - толкоз !

Искрено желая на Локо и феновете му, вече и на тяхната улица да изгрее слънце, да се изправят, да бият, и да се завърнат с гордо вдигнати глави в А група.
И стадиона им винаги да е пълен, особено когато играят срещу безименните, които с измами, врътки и политика, успяха някак, наведени, припознаващи и мизерни, да пропълзят до тук !

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 17 авг 2017 10:32

haiobaio написа:Каква еуфория? Играем, бием и сме първи в Б група. Не знам защо мислиш, че отборът е слаб. Явно не ги гледаш и не знаеш, че бавно и полека се изгражда доста сериозен отбор. За сега всичко е наред, трябва ли да се говори непрекъснато?
Еуфория ще има края на сезона, ако имаме възможност за класиране в А група. Ако не можем да се класираме обаче, хора като теб ще говорят как при "Гигов било по-добре", също както идиотите, които възхваляват социалистическия режим.

Защото за разлика от тебе съм гледал Локо сф като шампион.Защото съм гледал Начко и Бойчо,Дочев и Васев,Гъргоров и братя Пееви и още стотици големи играчи и Локомотивци.Гледал съм Монако и Динамо Киев как си отиват победени.Така че първо място в Б група не е кой знае какво.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот haiobaio » 17 авг 2017 11:33

loko29 написа:
haiobaio написа:Каква еуфория? Играем, бием и сме първи в Б група. Не знам защо мислиш, че отборът е слаб. Явно не ги гледаш и не знаеш, че бавно и полека се изгражда доста сериозен отбор. За сега всичко е наред, трябва ли да се говори непрекъснато?
Еуфория ще има края на сезона, ако имаме възможност за класиране в А група. Ако не можем да се класираме обаче, хора като теб ще говорят как при "Гигов било по-добре", също както идиотите, които възхваляват социалистическия режим.

Защото за разлика от тебе съм гледал Локо сф като шампион.Защото съм гледал Начко и Бойчо,Дочев и Васев,Гъргоров и братя Пееви и още стотици големи играчи и Локомотивци.Гледал съм Монако и Динамо Киев как си отиват победени.Така че първо място в Б група не е кой знае какво.

И като си гледал с какво променя това нещата? Ситуацията ни в момента е такава, че играем в Б група заради един любим твой президент. И вместо да мрънкаме какво е било, да се стегнем и да си подкрепяме отбора в момента. И по-кофти моменти сме имали. Сигурно и по-кофти моменти ще имаме, но трябва да си подкрепяме отбора ВИНАГИ. Щом сме в Б група, най-добре е да сме първи, пък ако е речено, догодина в А група и така. Да видим, не да си хабим напразно приказките. Дано еуфорията в края на сезона да я има и да обхване хора, които с години не са стъпвали на стадиона.

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот greeny » 17 авг 2017 11:33

favaca8888 написа:Прочети тази статия писана преди 4 години.
;)
http://ultrasloko.com/news.php?item.610.1

Къде и кой друг отбор (освен голямата четворка) има фен-клубове извън София - в Мездра, в Монтана, в Скравена, в Бургас, в Плевен, в Севлиево, във Велико Търново, в Раднево, в Стара Загора.


Това за Зарата ми се струва че не е вярно.
I am the Lizard King, I can do anything!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 17 авг 2017 12:10

С отбора който е в момента стадиона няма да се напълни.С играчи дошли за по половин сезон голям отбор не става.Трябват личности.Щом отбори от Радомир и Гълъбово играят в Б група.Отбор от ранга на Локоа сф трябва да се справи.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта