Мина ли ни "еуфорията"?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 16 авг 2017 15:53

Десетина дни нито един локомотивец не е написал и дума в тоя форум.Не че не е имало събития през това време.Все пак сме първи макар и в "Б" група.И то с един от най-слабите състави в историята ни.Мина ли ни мерака или ...какво?
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
lifes
Мнения: 561
Регистриран на: 21 мар 2009 10:03
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот lifes » 16 авг 2017 16:52

Отпускарски сезон. А и тия от гонг така промениха форумите, че няма намиране на форумите на отборите. Лично аз го намерих през профила си.

Колкото до активност, такава трябва на стадиона, не зад клавиатурата. САМО ЛОКО :)
Последна промяна от lifes на 16 авг 2017 16:54, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот haiobaio » 16 авг 2017 16:52

Каква еуфория? Играем, бием и сме първи в Б група. Не знам защо мислиш, че отборът е слаб. Явно не ги гледаш и не знаеш, че бавно и полека се изгражда доста сериозен отбор. За сега всичко е наред, трябва ли да се говори непрекъснато?
Еуфория ще има края на сезона, ако имаме възможност за класиране в А група. Ако не можем да се класираме обаче, хора като теб ще говорят как при "Гигов било по-добре", също както идиотите, които възхваляват социалистическия режим.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko1 » 16 авг 2017 17:01

Еуфория имаше, като беше отборът на Васев, биеше без пари и се раздаваше на макс, сега е битка.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko1 » 16 авг 2017 17:13

haiobaio написа:Каква еуфория? Играем, бием и сме първи в Б група. Не знам защо мислиш, че отборът е слаб. Явно не ги гледаш и не знаеш, че бавно и полека се изгражда доста сериозен отбор. За сега всичко е наред, трябва ли да се говори непрекъснато?
Еуфория ще има края на сезона, ако имаме възможност за класиране в А група. Ако не можем да се класираме обаче, хора като теб ще говорят как при "Гигов било по-добре", също както идиотите, които възхваляват социалистическия режим.


Гигов се опита да унищожи Локомотив, но всичко му се връща.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот vg_vasilev » 16 авг 2017 19:03

В момента пари няма.
Евреите от Актавис се изнесоха. Но то къде се е видяло евреи да дават пари.
Билетите скъпички = няма публика.

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 16 авг 2017 19:26

Ми лично на мен няма вариант да ми мине :P
Не 7 лв. ,а трябва 10 лв да ги направят.Условията на стадиона в момента са ни много добри.
Асфалтирано,ремонтирано,нова ограда,козирка всичко си имаме ;)
Едно кино извинявай е 12 лв .....
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот baltimore » 16 авг 2017 19:50

Винаги съм се чудил защо ви е този голям стадион :? Не е ли по-добре да се преустрои на 7-8 хиляден в интерес на клубните разходи? Задавам си въпроса без абсолютно никакви заяждания.

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 16 авг 2017 20:09

baltimore написа:Винаги съм се чудил защо ви е този голям стадион :? Не е ли по-добре да се преустрои на 7-8 хиляден в интерес на клубните разходи? Задавам си въпроса без абсолютно никакви заяждания.


По принцип и аз съм ЗА ,дори за по-малък за 5 000.
Но
на този стадион ми доставя неистов оргазъм да ходя.Във В сектор разбира се ;) Това е най-футболния сектор в цяла България.Сектор за 10 000 души :P
Надявам се че скоро ще огрее слънце и кучия гъз.Виждал съм на този стадион пълен до краен предел,по 10 000 по 3\4000 души.
Преди да ни вземат лиценза аз мач в А сектор никога през живота си не бях гледал.Винаги ходех във В сектор.

Ще дойдат и по-добрия времена неможе все да е лошо,просто трябва време и тези които сме останали верни на идеята да продължим да ходим.

Само Локо !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот 7 е добро число » 16 авг 2017 20:13

baltimore написа:Винаги съм се чудил защо ви е този голям стадион :? Не е ли по-добре да се преустрои на 7-8 хиляден в интерес на клубните разходи? Задавам си въпроса без абсолютно никакви заяждания.


какви хиляди ве , та те всичките фенове се събират в едно такси
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта