Локомотив - Ботев (Вр) 01 юли 10:00 ст. "Локомотив"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Локомотив - Ботев (Вр) 01 юли 10:00 ст. "Локомотив"

Мнениеот loko29 » 02 юли 2017 22:06

Сега аз предателя на каузата Локомотив сф питам:Защо като няма пари бе докаран сръбски треньор-а наште са пренебрегвани.Защо изгониха наште играчи и докарват Курдов, Демона и други-Те без пари ли ще играят.Защо миналата година играхме безсмислено в Б група и всички предишни футболисти бяха изгонени.Защо готовия отбор тази година беше развален.Защо Септември сф е по Локо сф от нас.Помните ли какво пишеше на капитанската лента миналата година.Имам и още много защо.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Локомотив - Ботев (Вр) 01 юли 10:00 ст. "Локомотив"

Мнениеот hd29 » 02 юли 2017 23:22

Хайде стига вече с тия локомотивци,които били изгонени и пренебрегвани.Омръзна ми вече да слушам едни и същи глупости преди всеки сезон.При първия удобен случай си бият шута за някой лев повече,пък после били пренебрегнати.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Локомотив - Ботев (Вр) 01 юли 10:00 ст. "Локомотив"

Мнениеот loko1 » 03 юли 2017 14:13

loko29 написа:Сега аз предателя на каузата Локомотив сф питам:Защо като няма пари бе докаран сръбски треньор-а наште са пренебрегвани.Защо изгониха наште играчи и докарват Курдов, Демона и други-Те без пари ли ще играят.Защо миналата година играхме безсмислено в Б група и всички предишни футболисти бяха изгонени.Защо готовия отбор тази година беше развален.Защо Септември сф е по Локо сф от нас.Помните ли какво пишеше на капитанската лента миналата година.Имам и още много защо.


Защото сърбина взима същите пари които взимаше Явор Вълчинов + екипа му, Явор поиска увеличение. Кой са изгонили? Пеев предпочете А група, Васев и Манолов поискаха повече пари, само с Шейха не разбрах какво стана. Септември никога няма да е Локомотив, както казваш никой не е по по-голям, било Василев, треньори или играчи. Да Василев бърка, но отбора от предния сезон бе развален заради пари. Знаеш ли, че парите на растат по дърветата?

Що не виждаш и хубавото, че с Враца играха 5 деца от школата в мача?
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Локомотив - Ботев (Вр) 01 юли 10:00 ст. "Локомотив"

Мнениеот Lyubaka01 » 03 юли 2017 14:47

Пичове, хайде малко успокойте топката. Няма нужда от нападки и обиди. loko29, всеки иска да бием наред с отбор само от школата и с треньор - някоя от легендите ни. Ама не става - явно финансовите възможности на ръководството са такива. А за сърбина аз лично съм оптимист. Мисля си че ще почне по малко да налага "наши" си играчи. Дори предполагам че това му е поставено като една от основните цели от ръководството.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Локомотив - Ботев (Вр) 01 юли 10:00 ст. "Локомотив"

Мнениеот loko1 » 03 юли 2017 17:46

Понякога е криво ...
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Локомотив - Ботев (Вр) 01 юли 10:00 ст. "Локомотив"

Мнениеот favaca8888 » 04 юли 2017 12:59

Нека им се даде шанс на хората.
Миналата година пак имаше твърдения че ще изпадаме, че отбора ни е слаб,а останахме на 4 т. от баража ;)
Сега пак има много песимизъм отностно треньора и играчите, които взимаме, но пак казвам - нека им се даде време да работят. ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта