Катрин Велкова: Гимнастиката-нежност и грация

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
IBUU
Мнения: 367
Регистриран на: 08 фев 2012 23:01
Контакти:

Катрин Велкова: Гимнастиката-нежност и грация

Мнениеот IBUU » 08 мар 2017 16:24

Катрин Велкова: Гимнастиката
учи децата на нежност и грация

Катрин Велкова е родена на 16 август 1991 година в София. Занимава се с художествена гимнастика от 7-годишна възраст. Първият ѝ треньор е Станимира Толева, а първият клуб, за който се състезава е „Академик“. През 2011 година, след добро представяне на световното първенство в Монпелие, Франция печели квота за участие на Олимпийските игри в Лондон през 2012 година. Постижения 3 място - СП „Москва 2010“, 1 място - СП „Монпелие 2011“, 2 място - ЕП „Нижни Новгород 2012“, 1 място - СК „София 2011“, 1 място - СК „Каламата 2011“, 1 място - СК „София 2012.
От 3 години Катрин Велкова е треньор на момичетата в Локомотив София. Златната ни гимнастичка бе любезна да говори за Локо Сф.инфо точно на празника на Жената.

- Честит Празник Катрин! Ти си бивша състезателка и треньор в най-женския спорт! Какво е да си гимнастичка?

Благодаря...Честит празник на всички дами и майки от мен. Мисля, че това е най-женственият спорт, който учи от малки момичетата на грация, нежност и силен характер ....
- Къде е по-трудно като състезател или сега, когато учиш децата на художествена гимнастика?
И двете си имат своите трудности, но най-важното е да обичаш това, кото правиш и да го вършиш с любов!
- Какво е за теб 8-ми март! Ден в който мъжа едва ли не е задължени да подари цвете на жените от които е заобиколен или е нещо много повече?
Осми март е празник на майката. Мисля, че в годината в която има 365 дни и ако иска един мъж да направи щастлива и специална жената която обича може да го направи всеки един от тези дни с повод и без повод.
- Разкажи на читателите на Локо сф.инфо как се зароди художествената гимнастика в Локомотив СФ?
- След като прекратих със спорта като състезател..гимнастиката започна да ми липсва по един или друг начин и реших, че мога да продължа като треньор. Насочих се към Локомотив София и получих подкрепата на председателя на дружеството Даме Стойков! Обмислях го известно време и ето, че вече 3 години обучавам малки гимнастички...
Локомотив за нас е всичко!!!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3801
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Катрин Велкова: Гимнастиката-нежност и грация

Мнениеот loko1 » 08 мар 2017 16:45

Супер мацка от нищо прави нещо. БРАВО! И честит и празник.

http://lokosf.info/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D ... 0%BA%D0%B0
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Катрин Велкова: Гимнастиката-нежност и грация

Мнениеот Alex » 09 мар 2017 01:31

Браво на момичето, страхотни неща прави, ама за мен тоя спорт е за забрана...
[center]Изображение[/center]

favaca8888
Мнения: 4126
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Катрин Велкова: Гимнастиката-нежност и грация

Мнениеот favaca8888 » 09 мар 2017 08:25

Да ни е жива и здрава !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3801
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Катрин Велкова: Гимнастиката-нежност и грация

Мнениеот loko1 » 10 мар 2017 11:32

Alex написа:Браво на момичето, страхотни неща прави, ама за мен тоя спорт е за забрана...


Защо?
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта