Всекидневна

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Стартираме подготовката с водосвет

Мнениеот loko1 » 10 яну 2018 10:49

Мъжкият отбор на Локомотив ще започне подготовката си утре, 10-ти януари 2018 г. от 14:00 часа с водосвет за здраве и успех. Ръководството на футболния клуб кани и привържениците на Локомотив да се присъединят към църковния ритуал. През изминалата 2017 години много бележите фигури за червено-черната общност напуснаха този свят, затова даваме това начало на 2018 година с надежда да бъде здрава и успешна за всички ни.

http://www.fclokomotiv1929.com/index.ph ... 0%B5%D1%82

Нямам идея що изчезна предишната тема, то и без това форума почти умря, как и да е започваме само Локо.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

BRAT4EDA1
Мнения: 35
Регистриран на: 27 дек 2009 19:43
Контакти:

Re: Стартираме подготовката с водосвет

Мнениеот BRAT4EDA1 » 10 яну 2018 11:46

Добре,че е сърбина, че събрахме точки, пара няма, действайте, това е дерджето
Миналото е верую на слабите

vesat
Мнения: 197
Регистриран на: 11 окт 2009 08:32
Контакти:

Re: Стартираме подготовката с водосвет

Мнениеот vesat » 10 яну 2018 12:11

Абе сърбина ,като е толкова голям що не взе мачовете с Курви бело и Гълъба в Надежда ??? Или че на магия с голове накрая бихме Враца и Монтана тука а там(Враца) додрапахме до равен вместо победа ? :o Отбора играе зле и в този вид няма място в А група-справка Септември(отбор с повече пари едвам устисква и ще изпадне). :roll:

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Стартираме подготовката с водосвет

Мнениеот loko1 » 10 яну 2018 14:49

BRAT4EDA1 написа:Добре,че е сърбина, че събрахме точки, пара няма, действайте, това е дерджето


Сърбина засега се справя добре, но чак да го възхваляваме - не.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Стартираме подготовката с водосвет

Мнениеот loko1 » 10 яну 2018 14:53

vesat написа:Абе сърбина ,като е толкова голям що не взе мачовете с Курви бело и Гълъба в Надежда ??? Или че на магия с голове накрая бихме Враца и Монтана тука а там(Враца) додрапахме до равен вместо победа ? :o Отбора играе зле и в този вид няма място в А група-справка Септември(отбор с повече пари едвам устисква и ще изпадне). :roll:


За тия футболисти дето имаме играем прилично. Селото не ги бихме щото трябва да се влиза мъжки в нападение срещу тях, а не с тая балерина Илия Димитров.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Стартираме подготовката с водосвет

Мнениеот favaca8888 » 10 яну 2018 17:22

Добре е отборът ! Тая година влизаме ;)

Само Локо !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Стартираме подготовката с водосвет

Мнениеот loko29 » 10 яну 2018 17:48

От сърбина има поне 3ма по добри наши треньори.С миналогодишния отбор сега щях ме да сме първи.Генков изобщо не ни трябва.Лошо е че ставаме отбор където си обиграват резервите другите отбори.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Стартираме подготовката с водосвет

Мнениеот loko1 » 10 яну 2018 17:59

loko29 написа:От сърбина има поне 3ма по добри наши треньори.С миналогодишния отбор сега щях ме да сме първи.Генков изобщо не ни трябва.Лошо е че ставаме отбор където си обиграват резервите другите отбори.


За повечето си прав, но Генков ако още е останала стръв в него ни трябва, че както казах с тая балерина напред сме зле.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Стартираме подготовката с водосвет

Мнениеот Sisi 1914 » 10 яну 2018 18:29

Дано да вземете някое класно попълнение през подготовката и ви желая дори чрез бараж да влезете в Ппл.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Стартираме подготовката с водосвет

Мнениеот favaca8888 » 10 яну 2018 18:48

loko29 написа:От сърбина има поне 3ма по добри наши треньори.С миналогодишния отбор сега щях ме да сме първи.Генков изобщо не ни трябва.Лошо е че ставаме отбор където си обиграват резервите другите отбори.


Да ама искат пари,сърбина бачка професионално за 500 еврака.С миналогодишния отбор бехме 8-ми по това време ;)
Цецо винаги е добре дошъл,но е приключил отдавна с футбола,макар неведнъж да сме му възраждали кариерата. ;)
Ако влезем с наемници нямам против,по-лошо е какво ще правим в А група като си тръгнат въпросните..
Все си мисля че е хубаво все пак да се преборим и влезем в Първа лига.Оттам нататък ще хвърляме боб.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта