Всекидневна

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Стартира продажбата и получаването на абонаментни карти за сезон 2017/2018, подкрепете възраждането на Локомотив!

Мнениеот hydetoshi » 26 юли 2017 09:51

Поне 3-4 пъти съм писал мнение по този въпрос и пак го правя. Иди купи си билет или карта за мачове на отбора ти. Така го подкрепяш и му осигуряваш възможност да се равива ( в по-скромния български вариант просто да съществува). Колебанието,което и мен и повечето българи ги тормози е- къде отиват парите. Много се краде и хората просто не вярват. Синовете ми са още малки и ме питат,защо българските отбори не са като английските,германските,испанските...? Аз им давам най-простия отговор от където започва всичко и което се вижда с просто око: Примерно Арсенал има стадион за 60 000 души. На всеки мач той е пълен и всеки плаща по 30-40 паунда(не знам дали е точно но приблизително). Това прави по около 2 млн паунда всеки мач. Някой български отбор(без значение) на мач има по около 1000 зрители.Тези с по 10 000 се броят на пръсти,а има и такива с по 50-100(срам). Смятаме 1000 х 5-10 лв - 5-10 000 лв на мач( между 2300 - 4500 паунда). Как да имаме силен футбол и на какво да се надяваме изобщо?
Така,че бегом към касите! Не ви се ходи на мачовете,защото футболът е слаб? Може да си купите билет само от солидарност.Не ви се ходи до касите всеки път? Купете си карта(излиза и по-евтино). Ако не го правим всички заедно футболът по стадионите ни винаги ще е слаб и нещата никога няма да се оправят.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Стартира продажбата и получаването на абонаментни карти за сезон 2017/2018, подкрепете възраждането на Локомотив!

Мнениеот favaca8888 » 26 юли 2017 10:52

Браво!
Бях се отчаял че няма да има аб.карти.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Стартира продажбата и получаването на абонаментни карти за сезон 2017/2018, подкрепете възраждането на Локомотив!

Мнениеот loko1 » 26 юли 2017 10:54

hydetoshi написа:Поне 3-4 пъти съм писал мнение по този въпрос и пак го правя. Иди купи си билет или карта за мачове на отбора ти. Така го подкрепяш и му осигуряваш възможност да се равива ( в по-скромния български вариант просто да съществува). Колебанието,което и мен и повечето българи ги тормози е- къде отиват парите. Много се краде и хората просто не вярват. Синовете ми са още малки и ме питат,защо българските отбори не са като английските,германските,испанските...? Аз им давам най-простия отговор от където започва всичко и което се вижда с просто око: Примерно Арсенал има стадион за 60 000 души. На всеки мач той е пълен и всеки плаща по 30-40 паунда(не знам дали е точно но приблизително). Това прави по около 2 млн паунда всеки мач. Някой български отбор(без значение) на мач има по около 1000 зрители.Тези с по 10 000 се броят на пръсти,а има и такива с по 50-100(срам). Смятаме 1000 х 5-10 лв - 5-10 000 лв на мач( между 2300 - 4500 паунда). Как да имаме силен футбол и на какво да се надяваме изобщо?
Така,че бегом към касите! Не ви се ходи на мачовете,защото футболът е слаб? Може да си купите билет само от солидарност.Не ви се ходи до касите всеки път? Купете си карта(излиза и по-евтино). Ако не го правим всички заедно футболът по стадионите ни винаги ще е слаб и нещата никога няма да се оправят.


100% си прав имаме най-скъпите билети в Б група, но вижте ЦСКА 1948, те са във В и при тях са още по-скъпи.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Стартира продажбата и получаването на абонаментни карти за сезон 2017/2018, подкрепете възраждането на Локомотив!

Мнениеот hydetoshi » 26 юли 2017 13:19

loko1 написа:
hydetoshi написа:Поне 3-4 пъти съм писал мнение по този въпрос и пак го правя. Иди купи си билет или карта за мачове на отбора ти. Така го подкрепяш и му осигуряваш възможност да се равива ( в по-скромния български вариант просто да съществува). Колебанието,което и мен и повечето българи ги тормози е- къде отиват парите. Много се краде и хората просто не вярват. Синовете ми са още малки и ме питат,защо българските отбори не са като английските,германските,испанските...? Аз им давам най-простия отговор от където започва всичко и което се вижда с просто око: Примерно Арсенал има стадион за 60 000 души. На всеки мач той е пълен и всеки плаща по 30-40 паунда(не знам дали е точно но приблизително). Това прави по около 2 млн паунда всеки мач. Някой български отбор(без значение) на мач има по около 1000 зрители.Тези с по 10 000 се броят на пръсти,а има и такива с по 50-100(срам). Смятаме 1000 х 5-10 лв - 5-10 000 лв на мач( между 2300 - 4500 паунда). Как да имаме силен футбол и на какво да се надяваме изобщо?
Така,че бегом към касите! Не ви се ходи на мачовете,защото футболът е слаб? Може да си купите билет само от солидарност.Не ви се ходи до касите всеки път? Купете си карта(излиза и по-евтино). Ако не го правим всички заедно футболът по стадионите ни винаги ще е слаб и нещата никога няма да се оправят.


100% си прав имаме най-скъпите билети в Б група, но вижте ЦСКА 1948, те са във В и при тях са още по-скъпи.

Не би трябвало по-скъпи билети да спират хората. Все пак не говорим за цени 50 лв или повече. Мисля,че билет от 7 лв е ОК. За кино билетите са по 10 лв и повече,а тук дори има безплатен вход за деца до 12г.
Аз лично имам проблем-заради работата си не живея в родния си град-близо до любимия ми отбор. Бих си купил карта,но не знам,дали се предлагат през интернет,защото скоро няма да имам път натам и не бих могъл да си купя. Локото предлага ли опция за купуване през интернет?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Стартира продажбата и получаването на абонаментни карти за сезон 2017/2018, подкрепете възраждането на Локомотив!

Мнениеот loko1 » 26 юли 2017 13:36

Продават се билети преди срещите в Интернет, картите май не. Масово в Б група билетите са 2-3 лева, а Гълъбово и Царско село са без пари. Както казах обаче на на ЦСКА 1948 са 10, 20, 30 лв. билетите.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Стартира продажбата и получаването на абонаментни карти за сезон 2017/2018, подкрепете възраждането на Локомотив!

Мнениеот парци » 26 юли 2017 16:29

Който каквото ще да говори - и цените на картите, и тези на билетите са силно завишени. Не виждам как ще се пълни каса с подобна политика, но това, като цяло, е политиката на всеки един български ТЪРГАШ - дуй цените до дупка и разчитай на малко продажби, отколкото да сложиш поносими цени и да разчиташ на оборот от повече хора.

Как ще се върнат прогонените през годините хора с подобна политика? Ами никак.

Да не говорим за предлаганата продукция, да не споменаваме за разочарованието от затриването на отбора от миналата година, за реално читавите условия на стадиона, които са само във ВИП ложата на "А" сектор...

Ценовата политика е тотално сбъркана, както почти всяка една друга политика И на това ръководство, отвън направата на терени (може би единственото, за което наистина заслужават уважение).
Изображение

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Стартира продажбата и получаването на абонаментни карти за сезон 2017/2018, подкрепете възраждането на Локомотив!

Мнениеот loko29 » 28 юли 2017 17:38

Оставете цената !Кого ще гледаме на терена?Ташев и Курдов или онова момче от Банско Кадафчин или Яначков?Три години на оптимизъм и романтика и сега се плашим от Гълъбово.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Стартира продажбата и получаването на абонаментни карти за сезон 2017/2018, подкрепете възраждането на Локомотив!

Мнениеот loko1 » 28 юли 2017 18:16

като гледам, точно цената е проблем на 90%
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот vg_vasilev » 13 авг 2017 20:13

Цената е проблем, защото за Б група според мен е завишена. По-добре за тези пари да ходя на басейна до стадиона.
Ако е 5 лв билета и децата без пари би имало доста повече публика и приходите пак ще са същите. Сега стана като с черешите по 60лв.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот miro_rz » 15 авг 2017 20:43

Май ще се ориентирате за монтаж на осветление , че А група Ви зове ! 8-)
Изображение


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта