Локомотив - Славия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Финал на мъките ни.....

Мнениеот loko29 » 12 дек 2009 20:54

Г-н Vojdek разбрахме че си сърбофил,разбрахме че си чуждопоклонник,но за пореден път ти обяснявам момче младо и зелено,че когато аз съм бил локоморивец ти оше не си бил роден.Аз съм гледал Начко Михайлов и другите "великани" и за това нв се възхищавам от днешното отборче което имаме.Аз съм видял и последната титла и последната купа и последните медали на отбора,така че не се възихщавам от това временно трето място което имаме,впрочем и то е случайно.Гигов е най-добрия президент и в това няма спор,но Окука е най-слабия треньор и това че е бил Миньор Перник въобще не го прави по-добър,но това му беше последния мач.Вярвай ми че след нова година ще имаме нов треньор,най вероятно Тони Велков, а пък за хората които не знаят да пишат на български не разбрах какво е виновн Галев.Той ще стане добър вратар въпреки всичко.И колкото да примирате по пияницата Караджов той няма да дойде в Локото.Лека нощ г-н Vojdek и дано да сънуваш голото теме на Окука.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

ПРОСТО ФЕН
Мнения: 2
Регистриран на: 07 дек 2009 20:51
Контакти:

Re: Финал на мъките ни.....

Мнениеот ПРОСТО ФЕН » 12 дек 2009 21:21

Локо29 за мое сажаление не съм гледал Начко Котков и други велики Локомотивци само съм слушал за тях от бащами от които едва ли има по голям Локомотивец но аз съм на 28 и от толова съм на стадиона и никога ама никога немога да нареча ЛОКОМОТИВ ОДБОРЧЕ .А за Галев тои никого неможе да стане добър вратар тои и като юноша си беше слаб.А дели 6те е Караджов или нъкои друг неми пука важното е да ни вади в трудни моменти .заштото в момента се едно нъма никои на вратата

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Финал на мъките ни.....

Мнениеот loko29 » 12 дек 2009 21:53

А преди това имахме Р.Горанов.Най-добрият ни вратар, от него се учи Донев.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Финал на мъките ни.....

Мнениеот Vojdek » 12 дек 2009 22:01

Господин голям локомотивецо.
Вече разбрахме, че ти нито си гледал Начко, нито от футбол разбираш, нито можеш да водиш спор.Сега ще последват доводи:
1.Ясен си ми като бял ден.Нямаш факти, с които да оспориш твърденията ми и само ме обиждаш.Виж сега пич, като не можеш да обориш някой - не го обиждай.С това просто проявяваш безпомощност и недостиг на сиво вещество.Да не говорим колко жалък изглеждаш в очите на другите.В други теми те оборих по всички точки и ти пак продължаваш в безсилието си да засипваш с обиди опонентът си в спорът.
=> Ти си индивид с ниско самочуствие,голяма уста и отвратително ниско ниво на интелЕгентност.

2.Щом продължаваш да твърдиш, че от Галев става и чеп за зеле - си ми напълно ясен какъв капацитет си ти по футбол.Т.е. колкото котката ми разбира от квантова механика.(тя, че е умна - умна е,но все пак - :mrgreen: )
На този "вратар" ще му метна медицинска топка от другата врата и с 33 тупкания пак ще влезе.ДВА пъти.Пък бил той и "наш кадър".Ако това недоразумение за теб е футболист...мне нямам думи с които да опиша колко СЛАБ е този "вратар".(Чудно ми е дали Левашки не го пускат заради фамиллията :mrgreen: )И още по темата:Как така Велков пада като види Окука, но всъщност е по-добър?Логика? - 0.Т.е. ти искаш треньор,който е шести във временното класиране да замени треньор,който е под номер 3.Е ти си явно по-надрусан и от наркоманите в гетата на Ню Йорк.


3.А за това кой какво е гледал.Ти значи си поне на 40 години(ПОНЕ) за да имаш някакъв реален спомен за тази титла.А последната купа,спечелена от Локо я помня и аз.В крайна сметка това, че си се родил по-рано от мен, ОПРЕДЕЛЕНО не те прави по-голям фен.Нали се сещаш? :lol: :!:

Лека нощ и дано хапчетата ти помогнат, гос'ин локомотивецо.Приятни сънища в град Перник.Да не те хванат орките само. :mrgreen:

И с цялото това повтаряне колко "голям","върл" и "стар" локомотивец си, май, май се навиваш сам себе си,а чорбарче?
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Финал на мъките ни.....

Мнениеот loko29 » 12 дек 2009 22:10

За разлика от теб,хората са си чупили краката за тоя отбор,а ти само ги плюваш.Спи спокойно ,момче Окука вече е на Калотина.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Финал на мъките ни.....

Мнениеот Vojdek » 12 дек 2009 22:28

Мдам.За разлика от мен, на тези хора са им плащали за да си чупят краката за Локомотив.А аз си спя спокойно,винаги съм си бил от Локото.Твоята бояджийска съвест явно те държи буден. :lol: Явно нямаш как да ме обориш, хайде заври се в някоя дупчица и не си показвай боядисаният нос от там.И преди да почнеш да ми обясняваш какво си видял - ПРОЧЕТОХМЕ измишльотините ти няколко пъти вече.А я кажи в една тема разправяш че 35 години си бил локомотивец и си видял последната титла, да докарам дядо ми, той да ти каже какво е видял?И понеже той е по-възрастен от теб да почне да ти обяснява, че ти не си фен? :lol: :lol:


ЯСЕН СИ КАТО БЯЛ ДЕН НА ВСИЧКИ ТУК, СМЕШНИКО!ЗАМИНАВАЙ И СИ ВИКАЙ ЗА ЦСКА!АМАН ОТ СКАПАНИ ФОРУМНИ ФЕНОВЕ И ЛЪЖЦИ. :mrgreen:
Последна промяна от Vojdek на 13 дек 2009 11:07, променено общо 1 път.
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Локомотив - Славия

Мнениеот loko29 » 13 дек 2009 17:02

Абе гражданино от западните покрайнини, ни си ми на акъла ни на образованието ни на годините та да ми даваш оценки.Вземи се събуи по екип и излез пред блока та поритай малко,да видиш за какво става въпрос,но преди това кажи на баба ти да ти изплете пуловерче да не настинеш ,че все ти е студено.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Локомотив - Славия

Мнениеот Vojdek » 13 дек 2009 19:15

Тук си прав...[offtopic]Уха!Наистина не съм ти на акъла.ДОСТА по-напред съм. :lol: Аз поне не засипвам с обиди, хора които не мога да оборя с доводи.А до образовавнието - средно имам и основно имам.И сега като завърша ще имам бакалавърска степен,а по-догодина ще съм магистър, а ти ще си останеш със желанието за образование.А годинките ги криеш толкова ревностно,че почвам да се чудя дали са прекалено много или са просто 17. :shock: Играя си футбол 3 пъти седмично и като нищо ще се окаже, че и в това съм по-добър от теб. :lol: А дали ще ти давам оценки или не, го'син Локомотивецо си е моя работа.Щом незнаен смешко като теб може да дава оценка и да ми лепва етикети, то и аз мога да си говоря,каквото ми харесва за ... хм .... каквото си ти там, като теб.[/offtopic]
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Локомотив - Славия

Мнениеот loko29 » 13 дек 2009 19:24

Я ми кажи какъв треньор е В.Попов ,та опука твоя Окука с 4.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Локомотив - Славия

Мнениеот Vojdek » 14 дек 2009 16:25

[offtopic]А ти ми кажи, на тоя измислен герой къде му е отборчето мижаво и защо почти всичките им мачове(включително този с нас) ги извадиха от програмите на букмейкърските къщи?И ми кажи защо ги подпират ОЧЕИЗВАДНО съдиите?Или и на тия въпроси смяташ да не отговаряш, и пак да почнеш с личните нападки.Вземи се скрий някъде,ОК?Явно не можеш да докажеш измисленати си тези,явно не знаеш как се спори, ЯВНО не си от Локомотив.Трайкай си в ъгъла.Никой друг не писка от това, което става в отбора от пишещите тук,само ти го'син Разбирачев се обаждаш(повече от неподготвен).Трайчо Костов в ъгъла.Любимият трябва да се подкрепя, НЕЗАВИСИМО от това какъв по народност е треньора,десният бек и т.н.НЕЗАВИСИМО дали са играли слабо или пък мачкат.ТАКИВА ИЗМИСЛЕНИ ТИПОВЕ като ТЕБ,защитаващи очевидно слабите места в отбора и критикуващи силните НЕ СА НУЖНИ!НИТО в този форум, нито на стадиона(където се съмнявам да си стъпвал някога)....абе въобще си НЕНУЖЕН.[/offtopic] :mrgreen:
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта