Последен шанс на Окука

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот loko29 » 29 ное 2009 15:54

Абе малумнико и чуждопоклоннико вземи си Окука и го води в Реал Мадрит или Манчесър ако искаш.Котков и Начко ще се обърнат в гроба ако ти прочетът разсъжденията.В прочем ти не си ги гледал сигурно,с Окука ще е вечна мъка.Един велик клуб като Локо не заслужава да пада от Ботев и Монтана на "Надежда".Две години сме били Левски и какво от това.Ти не занаеш когато имахме 4-5 национали,ти не знаеш когато бяхме шампиони.Ти или се осъзнай или млъкни завинаги.Локомотив е велик,а ти ако си негов фен е позор за клуба.
САМО ЛОКО
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот Vojdek » 29 ное 2009 18:01

Еха...чаках да стане лично. :)
Спри да обиждаш ами хвани да отидеш на някой мач и пробвай да ГЛЕДАШ мача всъщност.И Локомотив може да е велик отбор за мен и за теб,но реално погледнато ние сме едно средняшко отборче.4 титли и 4 купи за 80 години не ни правят точно "Колос на футбола в България".Съжалявам, че трябва да ти го кажа но сме(и дано не оставаме) средняци.Ако оспориш това, то значи е време за психиатрията,електрошок,хапченца,меки стени...
А ти къде гледа Начко и Котков?Youtube?Писна ми от некви измислени типчета да ми обясняват кой,кой е гледал.Я кажи на колко си?Имал ли си 1 годинка,когато за последно е ритал Начко?Или си някой чичка - хакер, или си на 25 и се помпаш ненужно
Е защо да не знам, че сме били шампиони?То си го пише.Ама ти много ме съмнява да си я празнувал тая титла,защото трябва да си на 40 поне,че да имаш поне едно бегло споменче.Ах как ми писна от лъжци.Пиши си квото ти харесва,явно си с психични отклонения и не живееш в тая РЕАЛНОСТ.Аз с такива измислици като теб не смятам да се занимавам повече.И ако не можеш да обориш някой с думи - не обиждай.Да не би случайно да се засечеш с този,когото обиждаш във форумите. :oops:
Та ще взема да "замлъкна" че почваш да се излагаш прекалено много и да ти спестя малко излагации.Със здраве!

П.п. Като написваш след всеки post във форума "Само Локо" не ставаш по-голям фен,нали знаеш? :lol:
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот loko29 » 29 ное 2009 18:23

Момченце младо и зелено,когато аз гледах великия Начко Михайлов срещу "Ференцварош","Монако","Динамо","Щутгарт" ти и прав под масата не си ходил.И Локомотив може да има 4 титли,но е велик отбор.С велики футболисти,не по каквито ти въздишаш като Списич и Богданович.Вземи малко прочети и тогава ми пиши.Ти не си никакъв фен на Локомотив,ти си чист левскар от "Люлин",а наи добре ходи в Сърбия да гледаш "Обилич"и въздишай по тях.И като толкова знаеш напиши идеалния отбор на Локото за последните 40 години.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот Vojdek » 29 ное 2009 18:48

:lol: :lol:


[offtopic]Кажи ми на колко годинки си?[/offtopic]
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот loko29 » 29 ное 2009 19:10

НА 101 САМО ЛОКО
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот Vojdek » 29 ное 2009 19:15

:lol: Мдам,явно си бил и сред основателите.Та доказах си тезата.Нито си ги гледал,нито си бил роден тогава.Айде сега спри да се излагаш.И както казах - със здраве,не смятам да се карам с човек поддържащ Локомотив.
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта