Зимна пауза, а сега накъде?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
ultrasloko_sf
Мнения: 97
Регистриран на: 23 окт 2009 18:25

Re: Зимна пауза, а сега накъде?

Мнениеот ultrasloko_sf » 15 дек 2009 16:54

не виждам какво толкова ви е харесъл сезона.третото място и плод на това че всички отбори в момента са трагични.изживяхме пореден хубав момент на герена и победа в бургас.оттам нататък трагедия.нито бихме цска нито славия пък и литекс ни биха на нашия стадион.дънехме се с отбори като ботев монтана на надежда.за купата вече не искам и да коментирам!нямаме вратар защитата ние стара,никаква средна линия и едно недуразомение като дърводобалиев напред.

Потребителски аватар
ultrasloko_sf
Мнения: 97
Регистриран на: 23 окт 2009 18:25

Re: Зимна пауза, а сега накъде?

Мнениеот ultrasloko_sf » 15 дек 2009 16:55

Lyubaka01 написа:Аз пък предпочитам купата да я вземе Миньоро...

ако искаш да миньор да вземе купата ще ги гледаш по тв за лига европа а ние пак ще почиваме,аз пък искам цска да я вземе иначе умираме :roll:

BRAT4EDA
Мнения: 93
Регистриран на: 12 авг 2009 16:55
Контакти:

Re: Зимна пауза, а сега накъде?

Мнениеот BRAT4EDA » 15 дек 2009 18:10

СТИСКАМЕ ПАЛЦИ ЗА КАКА ЦЕЦКА АМА ДАЛИ ЩЕ СТАНЕ Е ДРУГ ВЪПРОС :roll:
ДОКАТО НЕ СИ ОПРАВИМЕ ЗАЩИТАТА НИКВА УЕФА ЧЕ ТАМ НЕ МИ СЕ ГЛЕДА ПАК ИЗЛАГАЦИЯ КАТО ПОСЛЕДНИЯ ПЪТ ДА НЕ ГОВОРИМ КАК НИ ТУПАТ В МОМЕНТА В ЛИГА ЕВРОПА КАТО ТЪПАН НАСРЕД СЕЛО И ТО ОТБОРИТЕ СЪС ЗАПЛАТИ ПО 6 7 ХИЛЯДИ ЕВРА НА МЕСЕЦ КОИТО ДАВАТ НА УНИКАЛНИТЕ СИ ИГРАЧИ -ИЛИ ГОРЕ ДОЛУ 3 -4 ПЪТИ ПОВЕЧЕ ОТ НАШТЕ СЛАДУРИ. :P
ОТНОВО СРЕДНАТА ВЪЗРАСТ НА ОТБОРА Е НАЙ ГОЛЯМА В ГРУПАТА ВРЕМЕ Е ЗА ПЕНСИОНИРАНЕ НА НЕКОИ ДЪРВОДЕЛЦИ :lol:
КОЛКОТО ДО ТРЕНЬОРА ЗА ГОДИНА И ПОЛОВИНА СИ СЕДИМ НА ЕДНО РАВНИЩЕ КАТО ИЗКЛЮЧИМ ПО ГОЛЯМАТА МОБИЛИЗАЦИЯ СРЕЩУ ОТБОРИТЕ ОТ ПЪРВАТА ПЕТИЦА ВСИЧКО ДРУГО СИ Е КАТО ЕДНО ВРЕМЕ КЮТАЙ НАПРЕД И КАКВОТО СТАНЕ АМА В ЕВРОПАТА НЕ ВЪРВИ ТАЯ РАБОТА :shock:

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Зимна пауза, а сега накъде?

Мнениеот Lyubaka01 » 15 дек 2009 19:27

ultrasloko_sf написа:
Lyubaka01 написа:Аз пък предпочитам купата да я вземе Миньоро...

ако искаш да миньор да вземе купата ще ги гледаш по тв за лига европа а ние пак ще почиваме,аз пък искам цска да я вземе иначе умираме :roll:

Честно казано, не съм се замислил за тоя момент :o

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Зимна пауза, а сега накъде?

Мнениеот Lyubaka01 » 15 дек 2009 19:29

КОЛКОТО ДО ТРЕНЬОРА ЗА ГОДИНА И ПОЛОВИНА СИ СЕДИМ НА ЕДНО РАВНИЩЕ КАТО ИЗКЛЮЧИМ ПО ГОЛЯМАТА МОБИЛИЗАЦИЯ СРЕЩУ ОТБОРИТЕ ОТ ПЪРВАТА ПЕТИЦА ВСИЧКО ДРУГО СИ Е КАТО ЕДНО ВРЕМЕ КЮТАЙ НАПРЕД И КАКВОТО СТАНЕ АМА В ЕВРОПАТА НЕ ВЪРВИ ТАЯ РАБОТА :shock:

Не мисля, че е сега моментът за смяна на Окука. След края на пролетния полусезон-може би, но сега не...

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Зимна пауза, а сега накъде?

Мнениеот Vojdek » 15 дек 2009 19:49

Абе май сте прави.НИЩО не играхме,само по случайност сме 3ти.Е айде стига де.Вие наистина се подигравате с труда на момчетата :mrgreen: .По случайност да се спасиш или да завършиш 10ти ОК.Ама да си в топ 3 по случайност е малко съмнително... :mrgreen:

Трябва още игрово време + десен крак на Горанов.И Марчо да влезе във форма.Дзаф да се оправи.И ще мачкаме. :twisted:

П.п. Само не знам откъде да му вземем десен крак на момчето... :mrgreen:
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Зимна пауза, а сега накъде?

Мнениеот Lyubaka01 » 16 дек 2009 08:13

Vojdek , ти доволен ли си от мачовете с/у Ботев и Монтана? Или от играта при победите с/у Своге и Пирин? За мачовете с Литекс и Черно море пък въобще не питам...
Радвам се, че сме на добра позиция преди пролетния полусезон и се надявам че ще спазим традицията да направим по-силна пролет и съответно да се класираме за ЛЕ. Там обаче сиграта, която показахме в повечето мачове сме за никъде... Точно затова са нужни няколко читави покупки и най-вече много късмет да се избегнат нови контузии и да се излекуват старите...

l06
Мнения: 7
Регистриран на: 14 дек 2009 18:24

Re: Зимна пауза, а сега накъде?

Мнениеот l06 » 16 дек 2009 10:43

ultrasloko_sf написа:не виждам какво толкова ви е харесъл сезона.третото място и плод на това че всички отбори в момента са трагични.изживяхме пореден хубав момент на герена и победа в бургас.оттам нататък трагедия.нито бихме цска нито славия пък и литекс ни биха на нашия стадион.дънехме се с отбори като ботев монтана на надежда.за купата вече не искам и да коментирам!нямаме вратар защитата ние стара,никаква средна линия и едно недуразомение като дърводобалиев напред.


зле сме, но кой не е зле сериозния проблем е в защита. Всички мачове дето играем нападателно на контраатаки ни смазват. Колкото и да ги плюваме футболистите кажете някой отбор в България с по-добри?
Галев, Бандаловски, Марков, Гаров и Дзеферович, Дяков (най-добрия български дефанзивен халф), Кайо, Горанов/Марчо (стига да си върне формата), Асамоа, Цецо и Камбуров е много приличен състав дори с шампионски потенциал.

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Зимна пауза, а сега накъде?

Мнениеот Vojdek » 16 дек 2009 12:01

Добре е, че не само аз виждам позитивните страни в цялата работа.
Ето ти и краткото ми мнение за мачовете този полусезон.
1.Берое.Изненадата на шампионата.Биха Локомотив,Левски,Литекс.Трябва ли да говориме повече? 0 точки
2.Спортист.Нов отбор,никой нищо не знае за тях,как ще играят, какво ще правят.Измъчена работа, но все пак победа. 3 точки
3.Локо Мз.Нормална победа.3 точки
4.Пирин.Ако си гледал мача ще се сети, че тия сладури бяха дошли със 1000000 защитника.Съвсем нормално. 3 точки
5.Левски.Перфектна работа.Даже Камбуров стана първият играч, който е вкарал 2 пъти от дузпа за 2 минути на Левски :mrgreen: . 3 точки
6.Монтана.Виж за този мач съм съгласен.ГРОЗНА работа. 1 точка.
7.Сливен.Добър мач.Много позитиви.И предвид това,че те биха като домакини Левски, мисля че се справиха добре момчетата там. 3 точки.
8.Ботев.Едно е да играеш срещу футболен отбор,друго срещу циркова трупа.Нито съм доволен, нито недоволен.Де вика бат'Ицо 50:50. 1 точка.
9.Миньор.Бихме само с 1 гол разлика,защото тогава имаха празник на града. :mrgreen: .Пак добра работа.Нищо особенно, но все пак. 3 точки.
10.Литекс.Мисля, че имат по-добър отбор при всички случаи от нас.Все пак измъчено си взеха мача. 0 точки.
11.Славия.Дербито си е дерби,няма да коментирам. 1 точка.
12.Черно Море.Момиров + изваден мач от букмейкърските къщи :shock: .И да го мисля и да не го мисля този мач не носи точки, а аз не го приемам за атестат.
13.ЦСКА.За жалост не успях да изгледам целият мач, пътувах тогава.Но все пак ЦСКА и Левски са си ЦСКА и Левски(поне в България, за ЛЕ не знам :mrgreen: ). 1 точка.
14.Черноморец.И тук ако не ти харесва мача не знам...И стига сте извинявали другите отбори с кризите им,защото всички си имат кризи. 3 точки.
15.Локо Пд.3:0 с възможности за 10:0.Идеален край на полусезона. 3 точки.

Какво не му харесвате на полусезона направо не знам.
1.Взимаме играчи главно на свободен трансфер.За които не се знае, ще ли стават или не.В повечето пъти ги целиме.При положение,че в последните няколко години не сме падали много надолу,а сме изхарчили за трансфери почти колкото Левски за Жеан Карлуш(ВЕЛИК НАПАДАТЕЛ!! :mrgreen: ) мисля че е доста добре.
2.Явно някои от играчите ни са за подмяна.ЕГН-то си тежи винаги.Явно има някакви бунтове срещу треньора, което е АДСКИ глупаво,защото не трябва играчите да определят кой ще им е треньор.Дано Гигов и Тонев ги стегнат.
3.В Локомотив не тренират с обърнати джобове, не се пищи за пари нон-стоп, знае се кой е собственик и се представя добре отбор,който харчи за играчи по-малко отколкото агитката като отиде на мач?!!?Това е доста добре като за Made in BG!


Де стига с това негативно отношение.Не сме Барса или Реал.Не сме Манчетър Юн или Арсенал.Ясно е че няма да показваме много "красива" игра.НО поне да отбележем хубавите страни и да гледаме реално?

Малко се олях.... :mrgreen:
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Зимна пауза, а сега накъде?

Мнениеот Lyubaka01 » 16 дек 2009 12:45

Е точно защото Спортист са новак, а Ботев-както ги нарече "циркова трупа" трябва в Надежда да ги бием с разлика... А то какво стана-Спортист от 2:0 ни направиха 2:2, едва ги бихме, а и им свириха една смешна засада, а Ботев направо си ни направиха равен... М/у другото-за мача с Черноморец-хареса ми само второто полувреме, че първото бяхме опълченци, но това е друга тема...
Не ми е(поне на мене) негативно отношението-откакто се помня съм си локомотивец и винаги ще си остана такъв, независимо в какво състояние е отбора. Просто смятам, че с играчите, с които разполагаме, трябва да показваме много по-убедителни игри. Естествено, че съм доволен, че в момента сме в тройката, а съм и оптимист за крайното класиране. Не мисля, обаче, че в ЛЕ(дай Боже да се класираме) с тая игра ще пожънем особени успехи...


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта