пре(о)чистване

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: пре(о)чистване

Мнениеот Vojdek » 07 дек 2009 18:09

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХААХХА
Е не! :) Какво каза Камбуров - "ако господин Гигов прецени...".Да поразсъждаваме малко.Това според мен значи само едно:
АКО господин Гигов прецени, че офертата е добра за Локомотив, то тогава Камбуров иска не иска - заминава.Ама много бързо забрави колега,че Камбура им отказа на ЦСКА лятото?И ако Камбуров не е точен и колегиален, интересно ми е Димо Атанасов и Иван Пасков какви да ги водиме? :?
И ми пълните душата с тия изказвания, "кой за какво бръснел Гигов".Като "не го бръснете" - парата от джоба, на масата, купувайте Локомотив и да ви видиме?ОПА. ЗАБРАВИХ.Никой от нас няма такива пари, че да издържа отбор.Затова си пишеме по форумите.И ДА - аз съм "подставено лице на Гигов",което го защитава във форумите на гонг,че на г-н Гигата НАИСТИНА му пука за това дали някой го харесва или не. :mrgreen:



Емо...айде оставете ни някой за цвят де.Вземете Балдовалиев!. ;) Даже и пара ще ви дадеме. :lol:
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

loko.1929
Мнения: 23
Регистриран на: 06 ное 2009 19:52
Контакти:

Re: пре(о)чистване

Мнениеот loko.1929 » 07 дек 2009 18:11

_RoKi_ написа:Не знам къде откривате неуважение


слушай
http://lokosofia.gong.bg/view_article.php?article_id=106449


_RoKi_ написа:Камбуров си е един от най-точните и най-колегиалните футболистти в България


и аз така си мислех :evil:

loko.1929
Мнения: 23
Регистриран на: 06 ное 2009 19:52
Контакти:

Re: пре(о)чистване

Мнениеот loko.1929 » 07 дек 2009 18:16

Vojdek написа:...
И ми пълните душата с тия изказвания, "кой за какво бръснел Гигов".Като "не го бръснете" - парата от джоба, на масата, купувайте Локомотив и да ви видиме?ОПА. ЗАБРАВИХ.Никой от нас няма такива пари, че да издържа отбор.Затова си пишеме по форумите.И ДА - аз съм "подставено лице на Гигов",което го защитава във форумите на гонг,че на г-н Гигата НАИСТИНА му пука за това дали някой го харесва или не. :mrgreen:
....



предполагам си единствения дето се "кефи" на Гигов, "президента" перача при който вече 15 години нямаме титла и че на Гигов му дреме за всичко около отбора е ясно иначе нямаше да си позволяват това безхаберие футболисчетата
Последна промяна от loko.1929 на 07 дек 2009 18:17, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17743
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: пре(о)чистване

Мнениеот pomiqrat » 07 дек 2009 18:16

loko.1929 написа:Веднъж за винаги трябва да стане ясно на всички които играят за ЛОКОМОТИВ, че със стъпването си в клуба ни за тях вече съществува само той докато са с червено-черния екип и точка. Всякакви мърльовщини като тази на Камбуров трябва да бъдат рязани на момента. Не говоря за поздрава, а за последвалото интервю и липсата на уважение към публиката на отбора в който играе, която е на всеки мач независимо от деня, времето и часа.

Мърльовците ВЪН! От такива Локомотив няма нужда по-добре във В група с юноши локомотивци. То и повече публика ще има защото на всички ни писна от лекета петнящи червено-черната фланелка!

Смешно заглавие на статия в гонг оплаквали се били на Гигов, че кой от нас брои Гигов въобще, да собственик е но на него не му дреме а и ние не сме малки деца та да се оплакваме! Единствения човек в ръководството, който милее за Локомотив е Тонев но на него му е време да разбере, че без основна група футболисти "болни" от червено-черната идея отбора няма бъдеще!

Веднъж завинаги хора, които не ходят да гледат футбол на стадиона трябва да спрат да дават мнението си. Камбуров е човекът, благодарение на който Локо са трети и миналата година се измъкнаха от дупката си.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

loko.1929
Мнения: 23
Регистриран на: 06 ное 2009 19:52
Контакти:

Re: пре(о)чистване

Мнениеот loko.1929 » 07 дек 2009 18:20

pomiqrat написа:
loko.1929 написа:Веднъж за винаги трябва да стане ясно на всички които играят за ЛОКОМОТИВ, че със стъпването си в клуба ни за тях вече съществува само той докато са с червено-черния екип и точка. Всякакви мърльовщини като тази на Камбуров трябва да бъдат рязани на момента. Не говоря за поздрава, а за последвалото интервю и липсата на уважение към публиката на отбора в който играе, която е на всеки мач независимо от деня, времето и часа.

Мърльовците ВЪН! От такива Локомотив няма нужда по-добре във В група с юноши локомотивци. То и повече публика ще има защото на всички ни писна от лекета петнящи червено-черната фланелка!

Смешно заглавие на статия в гонг оплаквали се били на Гигов, че кой от нас брои Гигов въобще, да собственик е но на него не му дреме а и ние не сме малки деца та да се оплакваме! Единствения човек в ръководството, който милее за Локомотив е Тонев но на него му е време да разбере, че без основна група футболисти "болни" от червено-черната идея отбора няма бъдеще!

Веднъж завинаги хора, които не ходят да гледат футбол на стадиона трябва да спрат да дават мнението си. Камбуров е човекът, благодарение на който Локо са трети и миналата година се измъкнаха от дупката си.


:lol: :lol: :lol:

кой не ходи?

може и да си чел но нищо не си разбрал, тук никой не говори за голове

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: пре(о)чистване

Мнениеот Vojdek » 07 дек 2009 18:22

Тука бъркаш пич.Камбуров не се ядосва на нашата агитка, а на поредният "журналист".Каза му още на първият въпрос,че не иска да говори за това, онзи явно неразбиращ български продължава да дълбае.
И какво като ги е поздравил?Там изгря.Там стана шампион.Вкара ли им?Вкара им.Бихме ли ги?БИХМЕ ги.През оная работа ми е, че им е дал утешителна награда.Понеже сме с 30 точки преднина,цъфнали та вързали,сигурни шампиони и класирани в ШЛ дай да гледаме един поздрав.Малко издребняваш май... :(
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: пре(о)чистване

Мнениеот Vojdek » 07 дек 2009 18:31

ОФ.Едно домакинство в "А" ПФГ варира между 5 и 15 000 лева - в зависимост от посещаемоста.Ние,100 човека по 3 лева билета - 300 лева.30 мача тази година - 50 000 лева,посещаемост - 9000 лева.АЙДЕ ДУПЕ изваждай да покриеш разликата.Защо си мислиш че понеже има пари и трябва да ги хвърля на вятъра,че да можеме да се кефиме аз и ти?Ти твойте изкарани пари подаряваш ли ги?Ако бачкаш за 500 лева(примерно) значи да си дадеш 400 лева ей така - на някой си,без да ти ги връща.А я им сметни на тия 20 - 30 играча заплатите,треньорите,абе въобще всичко.И какв? 1-2 милиона ПО ДЯВОЛИТЕ за да може аз и ти да се радваме.ХАХА.Ако намерите някой който иска да дава пари на вятъра доведете го да купи Локомотив.Или не доведете го при мен,аз ще ги взема!!!! :mrgreen:

А дотогава се радвайте,че не сме ходещ цирк като ЦСКАи Ботев.И че съществуваме - Спартак Плевен.И че не мъждукаме по групите някъде си - Етър,Добруджа.
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
plamen etov
Мнения: 1559
Регистриран на: 27 авг 2008 21:09
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: пре(о)чистване

Мнениеот plamen etov » 07 дек 2009 19:08

_RoKi_ написа:Какво искате от Камбуров,човекът си поздрави публиката на клуба,който му даде старт на кариерата 8-) Той си я обича и никой не може да му забрани.Не знам къде откривате неуважение,Камбуров си е един от най-точните и най-колегиалните футболистти в България,ако не беше такъв до сега 5 пъти да е отишъл в Левски

Прав си ,това което пишат някой наши фенове ,избива малко на ревност ;) :oops:
ЛОКО Е В МОЕТО СЪРЦЕ КОТКОВ И НАЧКО ВОДЯТ КЪМ ПОБЕДИ САМО ЛОКО!!!:drunk: :bg:
модератор Локо Сф.

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: пре(о)чистване

Мнениеот kartago » 07 дек 2009 19:09

loko.1929 написа:
_RoKi_ написа:Не знам къде откривате неуважение


слушай
http://lokosofia.gong.bg/view_article.php?article_id=106449


_RoKi_ написа:Камбуров си е един от най-точните и най-колегиалните футболистти в България


и аз така си мислех :evil:

Аз не само го слушах, но и го гледах! Ядоса го некъв журналист, но човека, нито е казал лоша дума срещу Локмотив Сф, нито нищо! Според мен, нещо завиждате на ЦСКА и Левски, че има скандали и проблеми при тях, и вие да не останате по-назад, започвате да търсите под вола теле!

bambam
Мнения: 368
Регистриран на: 11 май 2009 00:04

Re: пре(о)чистване

Мнениеот bambam » 07 дек 2009 19:29

Много навътре го взимате някой фенове.Ето Ви едно клипче с човек прекарал ,само една година на Лаута..а,след мача поздрави първо нашата агитка, след това отиде да поздравява червените! :arrow:


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта