Празни стадиони - мъртъв футбол

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Празни стадиони - мъртъв футбол

Мнениеот GOLEADOR » 20 юли 2016 12:20

Captain Stottlemeyer написа:Определено не си много умен. Обикновено не удостоявам с честта да обръщам внимание на имбецили като теб, но за останалата аудитория ще направя някои пояснения:
1. Подуяне (пише се с "я") неграмотнико, е квартал на София от края на ХIX век и е разположен много по-близо до центъра, отколкото са "Младост", "Дружба", "Слатина" и "Полигона" - софийските квартали, където е разположена основната "червена" маса привърженици.

Що е това дублет и има ли то почва у нас?Правилно е да се пише Подуяне,но не е грешно да се изписва и Подуене.Също както Йерусалим и Ерусалим!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

skorpinoks
Мнения: 113
Регистриран на: 17 окт 2009 10:43
Контакти:

Re: Празни стадиони - мъртъв футбол

Мнениеот skorpinoks » 20 юли 2016 12:33

GOLEADOR написа:
Captain Stottlemeyer написа:Определено не си много умен. Обикновено не удостоявам с честта да обръщам внимание на имбецили като теб, но за останалата аудитория ще направя някои пояснения:
1. Подуяне (пише се с "я") неграмотнико, е квартал на София от края на ХIX век и е разположен много по-близо до центъра, отколкото са "Младост", "Дружба", "Слатина" и "Полигона" - софийските квартали, където е разположена основната "червена" маса привърженици.

Що е това дублет и има ли то почва у нас?Правилно е да се пише Подуяне,но не е грешно да се изписва и Подуене.Също както Йерусалим и Ерусалим!


не е нужно да се обесняваме на "капитана " който много се е затъжил за ЦСКА а ми пиши че не е моя работа -как се издържа отбора от подуеееене ,от къде са парите за ремонта на сектор а и т.н ...
Убий глупака с мълчание - Каквото повикало-такова се обадило ..
пп - чета тука много фенове на отбора от крайният квартал са се затъжили и много ги интересува какво става в ЦСКА .Интересно ,много интересно ....
пп-краен квартал ли е подуееене или обратното -Нерде Ямбол -Нерде Стамбул ,чети какво съм писал а не свободни изречения ...

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Празни стадиони - мъртъв футбол

Мнениеот парци » 20 юли 2016 12:40

Маги Стралска написа:... БФС не е отговорно нито за състоянието на стадионите... можете само да приветствате идеята.... и да се надявате да бъде умно реализирана...

Точно Футболният съюз е този, който трябва да драпа базите на отборите да са в (минимум) прилично състояние - с глоби, със совалки пред общини и "държава" и т.н.


Маги Стралска написа:... можете само да приветствате идеята.... и да се надявате да бъде умно реализирана...

Oh, joy...


kiril.a.d написа:... И новия ЦСКА е създаден от цесекара Гриша Ганчев...

Мне, съществената разлика е, че ГГ преобразува (уби) два клуба, за да създаде нещо, което нарече ЦСКА. Само че и от БАФС ви казаха, че новият МУ клуб има 4 титли. Нищо общо с ЦСКА, освен името.


Captain Stottlemeyer написа:... само че с щракане по клавиатурите работа няма да се свърши...

То затова и списаното завършва по начинът, по който завършва.


kiril.a.d написа:... Уффф, понякога имам чувството че пиша неща, много сложни...

Повярвай ми, само чувство е. :(

@Странджата - разгеле, един човек да е прочел за какво всъщност става въпрос в написаното.
Изображение

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Празни стадиони - мъртъв футбол

Мнениеот HekakaB » 20 юли 2016 13:05

Абре на тоя пенсионер нема ли кой да му спре интернета?Само глупости бълва.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Празни стадиони - мъртъв футбол

Мнениеот galin56 » 20 юли 2016 13:24

skorpinoks написа:
GOLEADOR написа:
Captain Stottlemeyer написа:Определено не си много умен. Обикновено не удостоявам с честта да обръщам внимание на имбецили като теб, но за останалата аудитория ще направя някои пояснения:
1. Подуяне (пише се с "я") неграмотнико, е квартал на София от края на ХIX век и е разположен много по-близо до центъра, отколкото са "Младост", "Дружба", "Слатина" и "Полигона" - софийските квартали, където е разположена основната "червена" маса привърженици.

Що е това дублет и има ли то почва у нас?Правилно е да се пише Подуяне,но не е грешно да се изписва и Подуене.Също както Йерусалим и Ерусалим!


не е нужно да се обесняваме на "капитана " който много се е затъжил за ЦСКА а ми пиши че не е моя работа -как се издържа отбора от подуеееене ,от къде са парите за ремонта на сектор а и т.н ...
Убий глупака с мълчание - Каквото повикало-такова се обадило ..
пп - чета тука много фенове на отбора от крайният квартал са се затъжили и много ги интересува какво става в ЦСКА .Интересно ,много интересно ....
пп-краен квартал ли е подуееене или обратното -Нерде Ямбол -Нерде Стамбул ,чети какво съм писал а не свободни изречения ...

Абе аз не съм фен на "отбора от крайния квартал" но на мен пък ми е много интересно кой изобщо ще се интересува от "какво става в ЦСКА". ЦСКА фалира и умре - какво повече да се интересуваме от него - мъртвец.

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Празни стадиони - мъртъв футбол

Мнениеот loko29 » 20 юли 2016 13:31

Единица за наглост -Цесекар.Толкова сте смешни ,че направо ми е жал за вас.А и легендите ви едни продажни Юди.Вземете се снишете както казваше един наш ръководител докато срама поотмине.Впрочем истинското ЦСКА е в окръжната група което е и правилно.И тоя отбор след някоя година пак ще играе на армията .Къде тогава ще сте вие Чавдарците?
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Празни стадиони - мъртъв футбол

Мнениеот Вал » 20 юли 2016 13:33

Когато всички отбори бяха на издръжка от локални заводи и общините лошо ли беше? Имаше си общински стадиони, на които освен футбол се развиваха и други спортове, имаше спортна култура в общините, хората се събираха да гледат много различни състезания. После Грандовете поискаха да се отделят, да вземат пари от Мобилтел, Грашнов, Нефтохим, Златев, ВИС, СИК, Литекс, Ганчев и кой ли не... После дойде Еврофутбол, EFBET, Диема Спорт и какво стана. Гледаш някакъв се тюхка и се мислиш,че е нещо за отбора, пък то било за 5 лева, които загубил...Феновете се изродиха в трошачи на витрини, прозорци, глави...

Значи подобрението може да стане по обратния път: първо трошачите да ги пратят да трошат камъни на магистралата, на стадионите да почнат да ходят деца и родители, всички участници в залагания да бъдат записвани в регистър, да се върнат старите стадиони с писти и зали, а общините да започнат да отделят пари за спорта.

skorpinoks
Мнения: 113
Регистриран на: 17 окт 2009 10:43
Контакти:

Re: Празни стадиони - мъртъв футбол

Мнениеот skorpinoks » 20 юли 2016 13:47

galin56 написа:
skorpinoks написа:
GOLEADOR написа:
Captain Stottlemeyer написа:Определено не си много умен. Обикновено не удостоявам с честта да обръщам внимание на имбецили като теб, но за останалата аудитория ще направя някои пояснения:
1. Подуяне (пише се с "я") неграмотнико, е квартал на София от края на ХIX век и е разположен много по-близо до центъра, отколкото са "Младост", "Дружба", "Слатина" и "Полигона" - софийските квартали, където е разположена основната "червена" маса привърженици.

Що е това дублет и има ли то почва у нас?Правилно е да се пише Подуяне,но не е грешно да се изписва и Подуене.Също както Йерусалим и Ерусалим!


не е нужно да се обесняваме на "капитана " който много се е затъжил за ЦСКА а ми пиши че не е моя работа -как се издържа отбора от подуеееене ,от къде са парите за ремонта на сектор а и т.н ...
Убий глупака с мълчание - Каквото повикало-такова се обадило ..
пп - чета тука много фенове на отбора от крайният квартал са се затъжили и много ги интересува какво става в ЦСКА .Интересно ,много интересно ....
пп-краен квартал ли е подуееене или обратното -Нерде Ямбол -Нерде Стамбул ,чети какво съм писал а не свободни изречения ...

Абе аз не съм фен на "отбора от крайния квартал" но на мен пък ми е много интересно кой изобщо ще се интересува от "какво става в ЦСКА". ЦСКА фалира и умре - какво повече да се интересуваме от него - мъртвец.


хайде да не те интересува чуждата паничка -погледни в твоята ,има кой да се онтересува от ЦСКА ,на чужд гроб недейте да плачете ,гледайте си отбора кой от какво се интересува си решава всеки сам .лек ден ...

skorpinoks
Мнения: 113
Регистриран на: 17 окт 2009 10:43
Контакти:

Re: Празни стадиони - мъртъв футбол

Мнениеот skorpinoks » 20 юли 2016 13:50

loko29 написа:Единица за наглост -Цесекар.Толкова сте смешни ,че направо ми е жал за вас.А и легендите ви едни продажни Юди.Вземете се снишете както казваше един наш ръководител докато срама поотмине.Впрочем истинското ЦСКА е в окръжната група което е и правилно.И тоя отбор след някоя година пак ще играе на армията .Къде тогава ще сте вие Чавдарците?

а вие от кое Локо сте ,от фалиралото ,от това на Киосев ли беше ,от това на Гигов или от това на Василев
а кое ЦСКА е в окръжна група ???-би ли ми го показал

гледай си отбора не мисли за ЦСКА

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Празни стадиони - мъртъв футбол

Мнениеот парци » 20 юли 2016 14:00

skorpinoks написа:... а вие от кое Локо сте...

За разлика от вас, червенотиквеничковчета, ние си имаме един отбор.

Ходи сега гняви на ГГ чурката и не се занимавай с неща, дето далеч ти надхвърлят капацитета.
Изображение


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта