Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да продъл

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9088
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот FLANKER » 20 авг 2015 20:25

McLovin написа:
LokoMontana написа:
McLovin написа:Не вярвам на повече от 10 човека да им пука.
Апропо, писна ми да чета заглавия в спортните сайтове за Локото и ЦСКА. От едните никой не се интересува, а за другите се пишеше по-малко като бяха "зимни шампиони" и "вицешампиони" в А група. :|

Никой не те кара да четеш, още по-малко да пишеш в теми които не те интересуват. Радвай се на ръководството на твоя отбор и ни остави да си оправяме нашия двор

Това не е тема, а копирана новина. Дискутирам я, като изразявам мнението си. Прочел съм новината, прочел съм и всички мнения в темата до момента. Не мога да се изкажа? Защо? Защото се чувстваш засегнат, че сте 5 човека? Публиката на Бенковски е повече от вашата. Какъв двор ще оправяте? Стадионът не беше на футболния клуб, а на Аврионката от години. За цялостното състояние на съоръжението нищо няма да коментирам. Играчи нямате, ръководство нямате, стадион нямате, публика нямате, без Гигов и пукнато петаче нямате, какъв двор?
Megatron_69 написа:
McLovin написа:Не вярвам на повече от 10 човека да им пука.
Апропо, писна ми да чета заглавия в спортните сайтове за Локото и ЦСКА. От едните никой не се интересува, а за другите се пишеше по-малко като бяха "зимни шампиони" и "вицешампиони" в А група. :|

Във гъза на Пеефски е най-добре,папкаме и слушкаме...

Щом казваш - ще се доверя, че ти е добре. Не ме интересува местоположението ти, душевното ти състояние както и копрофилските ти фантазии. За първи и последен път комуникирам конкретно с теб. Ясно е що за тролски неграмотен отпадък си.

Петте човека:

https://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q= ... 7796996856

https://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q= ... 7796996856

пп.Умишлено съм ги постнал така.Локомотив е голям клуб и ще го има. Локомотив има публика и винаги ще има!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
Megatron_69
Мнения: 838
Регистриран на: 13 юни 2013 19:07
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот Megatron_69 » 20 авг 2015 20:29

McLovin написа:
LokoMontana написа:
McLovin написа:Не вярвам на повече от 10 човека да им пука.
Апропо, писна ми да чета заглавия в спортните сайтове за Локото и ЦСКА. От едните никой не се интересува, а за другите се пишеше по-малко като бяха "зимни шампиони" и "вицешампиони" в А група. :|

Никой не те кара да четеш, още по-малко да пишеш в теми които не те интересуват. Радвай се на ръководството на твоя отбор и ни остави да си оправяме нашия двор

Това не е тема, а копирана новина. Дискутирам я, като изразявам мнението си. Прочел съм новината, прочел съм и всички мнения в темата до момента. Не мога да се изкажа? Защо? Защото се чувстваш засегнат, че сте 5 човека? Публиката на Бенковски е повече от вашата. Какъв двор ще оправяте? Стадионът не беше на футболния клуб, а на Аврионката от години. За цялостното състояние на съоръжението нищо няма да коментирам. Играчи нямате, ръководство нямате, стадион нямате, публика нямате, без Гигов и пукнато петаче нямате, какъв двор?
Megatron_69 написа:
McLovin написа:Не вярвам на повече от 10 човека да им пука.
Апропо, писна ми да чета заглавия в спортните сайтове за Локото и ЦСКА. От едните никой не се интересува, а за другите се пишеше по-малко като бяха "зимни шампиони" и "вицешампиони" в А група. :|

Във гъза на Пеефски е най-добре,папкаме и слушкаме...

Щом казваш - ще се доверя, че ти е добре. Не ме интересува местоположението ти, душевното ти състояние както и копрофилските ти фантазии. За първи и последен път комуникирам конкретно с теб. Ясно е що за тролски неграмотен отпадък си.

Да не се намираш в гъза на Тиквата? Сори,ама много гъзове лижете едновременно.....
Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб...
Когато си тъп е същото....
ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ПРОВАЛА СИ,ОТ УСПЕХА НЯМА КАКВО ДА НАУЧИ....
4и4ковите 4ервенотри4ков4ета......

LokoMontana
Мнения: 43
Регистриран на: 14 авг 2015 11:54
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот LokoMontana » 20 авг 2015 20:36

Само да обясня какво се случва с Локомотив оттук насетне. Утре изтича три дневния срок за обжалване на регистрацията на Професионален Футболен Клуб Локомотив София 1929 и новото дружество става факт. Изпълнителен Директор е Бойчо Величков. Клубът стартира от Северна Софииски футболна група. Клубът има 0 (Нула) лева задължения. Държавата предоставя на клуба стадиона в Надежда. На първия домакински мач се събираме 1000-1500 зрители за да покажем подкрепа за момчетата и новото ръководство. Не ни интересува в коя група играем, важното е да знаем кой кара влака.
Който го е яд че Локомотив ще го има да духа супата. Амин

EmilCSKASOFIA
Мнения: 193
Регистриран на: 26 юли 2015 12:29
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот EmilCSKASOFIA » 20 авг 2015 20:44

Никаква супа.По-добре е да почнете от тук.С 0 лева дългове от натакък само нагоре !

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот Vojdek » 20 авг 2015 20:54

Ей, пълно със завист в тоя форум, всеки втори го е яд.

Тоя не го интересувал отбора, оня не го интересувал, имали 5 фена, имали 3 фена. Модераторите не могат ли да поразчистят малко темите за Локо СФ? То става смешно това вече - хем не ги интересува, хем спамят. Мен ме интересува, но не ми се четат 20 мнения нямащи нищо общо с темата? Предварително благодаря!
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

favaca8888
Мнения: 4185
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот favaca8888 » 20 авг 2015 21:04

Локомотив за нас е всичко!
Виждам много злоба,много лицемерие,
изключителна завист!
Локомотив е велик отбор!
Хейтъри, бъдете живи и здрави,за да видите
как отново Локомотив ще се възроди!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

LokoMontana
Мнения: 43
Регистриран на: 14 авг 2015 11:54
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот LokoMontana » 20 авг 2015 21:05

sandi74 написа:Бог Касев си знае работата дори по-добре от Кайчо,Чаво и Рендето.Закривайте го това селско отборче,едва ли на някой ще липсва а тримата му фена все ще намерят на кой отбор да симпатизират.

Санди пак ли са те изнасилили братята ти роми и си излизаш душата във форума. Бегай духай изкарай някой лев че ще ти спрат нета и чак тогава сигурно ще си прережеш вените, боклук смотан.

Вълчан
Мнения: 4326
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот Вълчан » 20 авг 2015 22:07

Няма кои да подпомогне финансово клуба.В близките години максимум Б група.Нека се гледа реално.Никои от паралиите или големи фирми не милее за Локо.Приказки много.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот phd » 20 авг 2015 22:30

Аз мисля, че трябваше истинското Локо да се спаси на всяка цена. Да играят примерно футболистите без заплата до зимата, пък после все щеше да им намери ББ някой, който да ги поддържа живи, а след още малко - и по-сериозен собственик. Да ме прощават феновете, но и те направиха същата мечешка услуга на тима си като тези на софийските и пловдивските "грандове". За Гиговата и Касевата вина - няма какво да се коментира, то е ясно. Но можеха да опитат някаква дипломация и с единия, и с другия. Жалко!

nghcvth
Мнения: 3594
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Ивайло Аспарухов: Циркът свърши, Локо София няма да прод

Мнениеот nghcvth » 20 авг 2015 22:31

Касев уверено се опитва да догони Лупи, Борат и компания. :o
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта