Локомотив София ще го има

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

LokoMontana
Мнения: 43
Регистриран на: 14 авг 2015 11:54
Контакти:

Локомотив София ще го има

Мнениеот LokoMontana » 18 авг 2015 16:09

" "Локомотив София ще го има"


Това обяви бизнесменът Иван Василев

Иван Василев е известен локомотивец, бил е дълго време и в управата на клуба по времето на Николай Гигов. В понеделник излезе новината, че той заедно със свои съмишленици е подал регистрация за създаването на ново дружество, което ще носи името ФК Локомотив Сф 1929 АД. Паралелно с това е подадена молба за още една регистрация на клуб с подобно име от Радослав Кобуров. "Дарик" потърси представителя на фирмата за спортна екипировка Joma за България Иван Василев за интервю във връзка с неговите намерения.

Г-н Василев, две нови регистрации, а същевременно съществува и сегашният Локомотив Сф във В група. Как ще си взаимодействате?
Даже днес е излязла и трета регистрация. Ако тези хора искат да се заемат с правенето на нов Локомотив, няма проблеми. А за сегашния Локомотив – аз тези хора Касев и Льосков не ги понавам, не обичам да говоря зад гърба им. Но действията им до момента не показват сериозност. Няма как да дадеш карта с минус 4,80 лева в нея. По всичко личи, че те няма да просъществуват, понеже никой вече не иска да работи с тях. Но и да се организират и продължат, ние пак ще направим клуб в четвъртото ниво на футбола – Северната софийска група.

Всъщност, от БФС обвявиха, че ви пазят място там, независимо, че малко сте закъснели...
Да, това става със съдействието на Николай Гигов, който лично се е обадил да помоли за това. На него съдбата на Локомотив не му е безразлична. Може би и той е бил подведен, когато предложи на Льосков и Касев клуба.

А вярно ли е, че първо на Вас го е предложил?
Да, абсолютно. Но аз тогава му казах, че не съм готов за В група, трябва да намеря съмишленици, които да помагат.

Сега намерихте ли ги?
Всичко е съвсем ново, едва вчера подадохме молба за регистрация, тя още не е излязла. На този етап е ясно, че аз ще съм собственик, Бойчо Величков ще бъде изпълнителен директор, Александър Антонов ще е вицепрезидент, а четвъртият човек в управата е Валентин Николов.

С отговорните фактори във властта разговаряли ли сте?
Да, говорих днес с областния управител Веселин Пенев, утре пак имаме разговор. С кметовете на „Надежда“, „Връбница“ и Требич също съм говорил – те ще ни помогнат.

Какво е най-важното на първо време за новия клуб?
Да се запази Детско-юношеската школа, да могат тези 250 деца да тренират, да се направят един-два тренировъчни терена.

А къде ще играе първият отбор?
На стадион „Локомотив“, ако сегашният клуб престане да функционира. Резервният вариант е базата в Требич.

Кой ще бъде треньор, кои ще са играчите?
Треньорът ще е локомотивец, но няма да е Валерий Дамянов. Не, че не го уважавам като човек и специалист, но не искам да бъде свързан със сегашните собственици, а той беше свързан. Играчите ще бъдат и по-млади, и по-опитни, защото и в този група нещата не трябва да се подценяват.

По времето на Гигов се говореше, че държавата ще опусне 1 200 000 лева за реконструкция на стадион „Локомотив“?
Да, но не знам дали в тази ситуация със сегашния клуб това е валидно. Иначе има един стар разделителен протокол със спортното дружество Локомотив, който определя кой каква част ползва от стадиона.

Няма да ви бъде леко...
Да, трудно е, но Локомотив ще го има. Сега е важно да се организираме и да започнем в четвърта дивизия, а за доста от останалите неща – даже още не съм мислил конкретно.

Примерно колко ще струва издръжката, понеже Вие ще вадите парите?
Колкото трябва, ето и тук не мога да ви отговоря конкретно. По-добре да действаме, отколкото да говорим. Едни други хора предимно говориха и видяхте какво се случи с Локомотив тези дни."

Успех на ЛОКОМОТИВ и кой ни мрази под нас да лази. АМИН

Потребителски аватар
batceko
Мнения: 745
Регистриран на: 08 юни 2008 00:38
Контакти:

Re: Локомотив София ще го има

Мнениеот batceko » 18 авг 2015 16:33

Имам едно питане , което донякъде е свързано с темата - някой правил ли е представително проучване , колко в действителност се определят като фенове на Локомотив София - 100 , 200 ...2000 .. не за друго ами поради факта , че за да го има дадено нещо - в случая футболен отбор , то би трябвало да се прави на база на потенциалния интерес към него.

. Знаем , че в последните години много градове са на практика без футболни отбори или ако ги има те са в някакви окръжни групи , при това градове с население предполагащо достатъчен интерес към отбор на града , но такъв така или иначе няма , най вече поради липса на финанси - логично ... та ако се направи нов отбор Локомотив София , той ще може ли да си избива разходите си от приходите , които ще получава или ще е поредната пирамидална структура , чрез която някой търговец на оръжие ще пере пари или ще си купува престиж ..мхм.

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Локомотив София ще го има

Мнениеот haiobaio » 18 авг 2015 16:37

Да видим. Всичко звучи чудесно. Трябва да се действа правилно и да не се избързва с нищо. Всяко нещо по реда си. Школа, база и чак тогава, когато сме готови, да се хвърлим в борбата, която няма да е лека, за завръщане там, където най-ни приляга - в челото на А група. В момента сме единни, нещо, което не се е случвало от много време насам и наистина можем да се преборим за по-добри дни. Заедно можем всичко.

P.S. Моля, ако има някой модератор, на който поне малко да му пука, да премахва гнусните мнения, които неминуемо ще се изпишат, а и темата да се направи важна в нашия форум. Благодаря!

LokoMontana
Мнения: 43
Регистриран на: 14 авг 2015 11:54
Контакти:

Re: Локомотив София ще го има

Мнениеот LokoMontana » 18 авг 2015 16:39

batceko написа:Имам едно питане , което донякъде е свързано с темата - някой правил ли е представително проучване , колко в действителност се определят като фенове на Локомотив София - 100 , 200 ...2000 .. не за друго ами поради факта , че за да го има дадено нещо - в случая футболен отбор , то би трябвало да се прави на база на потенциалния интерес към него.

. Знаем , че в последните години много градове са на практика без футболни отбори или ако ги има те са в някакви окръжни групи , при това градове с население предполагащо достатъчен интерес към отбор на града , но такъв така или иначе няма , най вече поради липса на финанси - логично ... та ако се направи нов отбор Локомотив София , той ще може ли да си избива разходите си от приходите , които ще получава или ще е поредната пирамидална структура , чрез която някой търговец на оръжие ще пере пари или ще си купува престиж ..мхм.


Веднага ти отговарям. Ако се появи истински Локомотив на първо време на домакинските мачове ще се събират между 1000 и 1500 зрители и то не толкова да гледаме много силен футбол а да подкрепим новите собственици и играчите. Ти сам пресметни може ли който и да е клуб в България да си избива разходите от билети или всички са пирамидални структури по твоето определение

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Локомотив София ще го има

Мнениеот haiobaio » 18 авг 2015 16:44

batceko написа:Имам едно питане , което донякъде е свързано с темата - някой правил ли е представително проучване , колко в действителност се определят като фенове на Локомотив София - 100 , 200 ...2000 .. не за друго ами поради факта , че за да го има дадено нещо - в случая футболен отбор , то би трябвало да се прави на база на потенциалния интерес към него.

. Знаем , че в последните години много градове са на практика без футболни отбори или ако ги има те са в някакви окръжни групи , при това градове с население предполагащо достатъчен интерес към отбор на града , но такъв така или иначе няма , най вече поради липса на финанси - логично ... та ако се направи нов отбор Локомотив София , той ще може ли да си избива разходите си от приходите , които ще получава или ще е поредната пирамидална структура , чрез която някой търговец на оръжие ще пере пари или ще си купува престиж ..мхм.


Достатъчно голям социален и обществен фактор сме за да предизвикаме интерес не само сред нас, а и сред останалите хора. Локомотив е обичан от свои и чужди. Мисля, че неведнъж сме доказвали, дори през последните години, че въобще не сме малко на фона на масовото отсъствие от стадионите.
Дори това, че такива като теб се правят на интересни да броят колко хора сме, е достатъчно показателно, че интерес към нас има. Ако ти бяхме безразлични нямаше да се правиш на шут и да пишеш подобни мнения.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Локомотив София ще го има

Мнениеот Pichichi » 18 авг 2015 16:46

Веднага давам предположение че на първия мач на Локо Сф ако е в Надежда ще има повече хора от посетилите дербито за челото в А група
м/у Славия - Литекс. Виж вече ако ги пратят да играят в Требич бройката на зрителите на 2-та мача ще е горе долу равна(300/500).
Локо Сф на мач в Надежда може да събере 1000/1500 човека докато Славия - Литекс предполагам (може да е грешно и да ми натриват сол)
няма да съберат толкова.

LokoMontana
Мнения: 43
Регистриран на: 14 авг 2015 11:54
Контакти:

Re: Локомотив София ще го има

Мнениеот LokoMontana » 18 авг 2015 16:52

sandi74 написа:Честита да ви е селската група.Там е мястото ви.Факт.И тримата ви фена много да ви се радват :mrgreen: :lol: :lol: :mrgreen:


Eй боклук ти си най-голямата чекия в тоя форум ама ще го лапаш Локомотивския :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S замислял ли си се от непрестанния сексуален тормоз на който си подложен от по-възрастни мъже колко ти е увреден мозъка вече, или понеже си направен от материал събиран по пода ти е все едно колко те псуват и ти се подиграват.
Последна промяна от LokoMontana на 18 авг 2015 17:01, променено общо 1 път.

LokoMontana
Мнения: 43
Регистриран на: 14 авг 2015 11:54
Контакти:

Re: Локомотив София ще го има

Мнениеот LokoMontana » 18 авг 2015 16:58

Pichichi написа:Веднага давам предположение че на първия мач на Локо Сф ако е в Надежда ще има повече хора от посетилите дербито за челото в А група
м/у Славия - Литекс. Виж вече ако ги пратят да играят в Требич бройката на зрителите на 2-та мача ще е горе долу равна(300/500).
Локо Сф на мач в Надежда може да събере 1000/1500 човека докато Славия - Литекс предполагам (може да е грешно и да ми натриват сол)
няма да съберат толкова.

Дружеството на Касев и Люсков след 22 вече няма да функционира, така че ако стадиона се даде на новото дружество ще е първия успех на новото ръководство. Не мисля че държавата има причини да ни прави някакви спънки и за нея ще е добре някой да поддържа съоръженията и терена.

orlando7
Мнения: 1861
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Локомотив София ще го има

Мнениеот orlando7 » 18 авг 2015 16:58

Абе,майката ни ебаха,гадовете,върнаха ни 5-6 години назад,ама какво да се прави? Срещу шайката на Б,Б. нищо не може да се направи в тоя момент!

orlando7
Мнения: 1861
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Локомотив София ще го има

Мнениеот orlando7 » 18 авг 2015 17:17

Гледам по телевизията един друг мръстник, Крум Савов дето лъже .че бил локомотивец. Я някой да каже какво му е локомотивското? Колко пъти е защитил Локомотив и колко пъти е стъпвал на стадиона?


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта