Хубчев за Любимец: Не са на нивото дори на "Б" група!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Хубчев за Любимец: Не са на нивото дори на "Б" група!

Мнениеот FCH » 06 апр 2014 16:47

Наставникът на Берое Петър Хубчев не се изказа особено ласкаво за Любимец 2007. Спецът заяви след победата над Любимец с 4:0, че този отбор не е дори на нивото на "Б" група. "Не искам да коментирам нивото на мача, тъй като очаквах по-голяма съпротива от отбора на Любимец. Това, което показаха не е на нивото дори за "Б" група. Радвам се, че изиграхме мача пределно мобилизирани, което ще искам да направим и през следващите две срещи. Следващите два мача са изключително важни за нашия отбор. Ако Берое постигне две победи в следващите два мача, на практика ще си гарантира оставане в А група".

Потребителски аватар
bastuna2003
Мнения: 909
Регистриран на: 07 авг 2010 14:48
Контакти:

Re: Хубчев за Любимец: Не са на нивото дори на "Б" група!

Мнениеот bastuna2003 » 06 апр 2014 17:44

A Група минимум 18 отбора. Не знам защо така плюят по футболните центрове?!
Image

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Хубчев за Любимец: Не са на нивото дори на "Б" група!

Мнениеот rebel » 06 апр 2014 17:47

bastuna2003 написа:A Група минимум 18 отбора. Не знам защо така плюят по футболните центрове?!

+1

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Хубчев за Любимец: Не са на нивото дори на "Б" група!

Мнениеот vg_vasilev » 06 апр 2014 17:53

Хубчев и той на умряло куче нож вади. Що не се изказваше за Любимец така есента-преди да разпродадат отбора.

Потребителски аватар
Deluxx
Мнения: 3039
Регистриран на: 19 авг 2009 16:39
Контакти:

Re: Хубчев за Любимец: Не са на нивото дори на "Б" група!

Мнениеот Deluxx » 06 апр 2014 18:09

Хубчев да си коментира неговия отбор, вместо Любимец, защото ако беше попаднал в първата 7-ца, Берое нямаше да направи и Х

Потребителски аватар
MAPUKU
Мнения: 33
Регистриран на: 04 апр 2014 15:29
Контакти:

Re: Хубчев за Любимец: Не са на нивото дори на "Б" група!

Мнениеот MAPUKU » 06 апр 2014 18:13

Deluxx написа:Хубчев да си коментира неговия отбор, вместо Любимец, защото ако беше попаднал в първата 7-ца, Берое нямаше да направи и Х

Не се изказвай неподготвен. Щяхме да вземем точки от всички! От топ 7 отборите май само от Литекс и Лудогорец не взехме точки тоя сезон.

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: Хубчев за Любимец: Не са на нивото дори на "Б" група!

Мнениеот CHE » 06 апр 2014 19:11

bastuna2003 написа:A Група минимум 18 отбора. Не знам защо така плюят по футболните центрове?!

Ти или си сляп или си луд.

Потребителски аватар
milenkorak
Мнения: 578
Регистриран на: 29 апр 2010 09:28
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА
Контакти:

Re: Хубчев за Любимец: Не са на нивото дори на "Б" група!

Мнениеот milenkorak » 06 апр 2014 20:23

Хубчев е доста толерантен човек и това му изказване ме изненадва. А, за да се разбере истината, то трябва да се посочи линк, от който да видим или поне да чуем изказването на Петър Хубчев.

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Хубчев за Любимец: Не са на нивото дори на "Б" група!

Мнениеот FCH » 06 апр 2014 21:18

milenkorak написа:Хубчев е доста толерантен човек и това му изказване ме изненадва. А, за да се разбере истината, то трябва да се посочи линк, от който да видим или поне да чуем изказването на Петър Хубчев.

http://bgfootball.com/new.php?id=39231

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Хубчев за Любимец: Не са на нивото дори на "Б" група!

Мнениеот Red_Neck » 07 апр 2014 09:08

Според мен Хубчев има друго предвид - присъствието на подобни отборчета в А група. Напъват се, влизат, игарят 5 мача и виждат, че не е за тях ( най-вече финансово) и се започва един бизнес - на едни скачаме, на други лягаме, с трети се уговаряме. На полусезона всичко читаво ( без домакина) се разпродава, сезона се доиграва с една-едничка цел - всичко похарчено за влизането и около пребиваването в А група да се избие ( ако може и с малко горница).
Какъв е смисълът от присъствието на подобни "проекти" в А група?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Любимец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта