Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот DarkPsy » 12 авг 2013 20:29

Модератор ЛокоПД написа:Пак излишни нерви.Парите на "милиардера Цветан Василев" не са негови лични.Самият той в едно интервю казва /цитирам по памет,но ще ти пратя и линк/:"Не е лесно да работиш с 2 млрд.,при положение ,че 90% от парите не са твои".
Сега,ако трябва да ти отговоря в твоя стил,бих казал "Селяните от фронталната част на циганската махала тотално са изкукуригали...",защото ако не си от Пловдив,няма как да знаеш,че зад стадиона ви имаше една голяма циганска махала/то и сега си ги има,но са по-малко/...но темата е друга,за "шока".
Няма да поставям Динев и Василев под един знаменател,няма и как.Аз не съм фен на Динев,ти си фен на ефендито.Единия прави от нищо нещо,а другия с 15-20 млн. държавни пари на сезон прави...ще видим какво ще направи. ;)
За Базата с главно "Б" - радвам се за вас,радвам се,че е в Коматево.Да си я ползвате със здраве.
За здравната система...знам със сигурност,че не си лекар - запази диагнозите за себе си. :idea:


А колко са 10 % от 2 млрд.? :)

Предостатъчно, за да си позволява подобни неща. Тук не става дума за Коце Маца и подобните му. Стига глупости!

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 12 авг 2013 20:41

DarkPsy написа:
Модератор ЛокоПД написа:Пак излишни нерви.Парите на "милиардера Цветан Василев" не са негови лични.Самият той в едно интервю казва /цитирам по памет,но ще ти пратя и линк/:"Не е лесно да работиш с 2 млрд.,при положение ,че 90% от парите не са твои".
Сега,ако трябва да ти отговоря в твоя стил,бих казал "Селяните от фронталната част на циганската махала тотално са изкукуригали...",защото ако не си от Пловдив,няма как да знаеш,че зад стадиона ви имаше една голяма циганска махала/то и сега си ги има,но са по-малко/...но темата е друга,за "шока".
Няма да поставям Динев и Василев под един знаменател,няма и как.Аз не съм фен на Динев,ти си фен на ефендито.Единия прави от нищо нещо,а другия с 15-20 млн. държавни пари на сезон прави...ще видим какво ще направи. ;)
За Базата с главно "Б" - радвам се за вас,радвам се,че е в Коматево.Да си я ползвате със здраве.
За здравната система...знам със сигурност,че не си лекар - запази диагнозите за себе си. :idea:


А колко са 10 % от 2 млрд.? :)

Предостатъчно, за да си позволява подобни неща. Тук не става дума за Коце Маца и подобните му. Стига глупости!


200 млн. не са чак толкова много,за да си позволява подобни неща.Марешки,примерно, притежава между 500 млн. и 1 млрд.,лични средства,но такива хора,вярвай ми,не са склонни да ги инвестират без ограничения в спортни бази,футболни клубове и разни сдружения.Знае се,че ефендито е "спечелил" държавни поръчки в Пловдив и окръга,за около 50 млн. лева и това донякъде обяснява ентусиазма му да прави "бази и стадиони".Само че,ситуацията се променя - едни избори и всичко отива "на кино".Видя Марешки как си "тръгна",когато ББ падна от власт.
Ако ДПС-БСП-Атака паднат от власт,ще има големи ограничения на паричния поток към вашия клуб - това обяснява и отсъствието ви от протестите и писанията ви по форумите на разни сайтове...иначе нямаше да пропуснете да се покажете какви сте патриоти и как мразите ДПС и комунистите. ;) Но да не задълбаваме в политиката. :idea: Времето ще покаже,кой крив,кой прав.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот Raoul_Duke » 12 авг 2013 20:42

Модератор ЛокоПД написа:За Базата с главно "Б" - радвам се за вас,радвам се,че е в Коматево.Да си я ползвате със здраве.
За здравната система...знам със сигурност,че не си лекар - запази диагнозите за себе си. :idea:


Радвал се милия той, все едно не те знам какъв хейтър си и как жестоко те тресе комплекса :lol: Не знам за каква циганска махала бълнуваш в близост до стадиона ни, но знам, че за разлика от вашия, нашият е разположен в почти идеалния център на Пловдив и знам, че въпросните цигани (от сичкити маали) едно време дъниха кухи тенекии от сирене напът за мачове на отбора на сърСата им :mrgreen: Сега пак са си на сметището зад ВСИ, за справка може да видиш вип-ложата и централната трибуна! Ама ти си знаеш де...
Колкото до излишните нерви - забелязвам ги при вас напоследък, още повече откакто "аверите" ви от Стара Загора и ония от Тича взеха и те да ви нареждат на "цигани" :lol: Съжалявам ви... дори и приятелите ви ви смятат за нищожества :cry: :lol: Доста нерви и при теб има гледам, щом дори и т.нар. "модератор" почна с манго-клишетата за Сдружения и т.н. Пази си нервите и високото кръвно, което имаш. Хапчетата не са решение, това го знам и без да съм лекар! И пак без да съм лекар съм чувал, че бета блокерите влияят зле и на либидото :lol: Внимавай, че жАната шИ тЪ гони зарад пустото Локу :lol: :lol:
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

Офтопик:

Изображение

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 12 авг 2013 20:59

Raoul_Duke написа:
Модератор ЛокоПД написа:За Базата с главно "Б" - радвам се за вас,радвам се,че е в Коматево.Да си я ползвате със здраве.
За здравната система...знам със сигурност,че не си лекар - запази диагнозите за себе си. :idea:


Радвал се милия той, все едно не те знам какъв хейтър си и как жестоко те тресе комплекса :lol: Не знам за каква циганска махала бълнуваш в близост до стадиона ни, но знам, че за разлика от вашия, нашият е разположен в почти идеалния център на Пловдив и знам, че въпросните цигани (от сичкити маали) едно време дъниха кухи тенекии от сирене напът за мачове на отбора на сърСата им :mrgreen: Сега пак са си на сметището зад ВСИ, за справка може да видиш вип-ложата и централната трибуна! Ама ти си знаеш де...
Колкото до излишните нерви - забелязвам ги при вас напоследък, още повече откакто "аверите" ви от Стара Загора и ония от Тича взеха и те да ви нареждат на "цигани" :lol: Съжалявам ви... дори и приятелите ви ви смятат за нищожества :cry: :lol: Доста нерви и при теб има гледам, щом дори и т.нар. "модератор" почна с манго-клишетата за Сдружения и т.н. Пази си нервите и високото кръвно, което имаш. Хапчетата не са решение, това го знам и без да съм лекар! И пак без да съм лекар съм чувал, че бета блокерите влияят зле и на либидото :lol: Внимавай, че жАната шИ тЪ гони зарад пустото Локу


Какъв комплекс бе,Тоше ? :lol: От какво трябва да съм комплексиран ? Има си статистики,по-голямата част от младите момчета, от вашата публика, не са виждали победа на Лаута.
Това,че не знаеш за циганската махала зад стадиона ви,още един път показва непловдивското ти потекло. :idea:
За бета-блокерите - пак си назад с материала.Вече има импланти /прочети тук- там/,така че спокойно.Кръвно - 120/80,като нов съм. ;) А пък честно казано,даже и с бета-блокерите,пак си бях добре,даже си имах любовница /като теб/.Както и да е,аз вече съм окей.Ама ти си млад дихател още,не е лошо да се прегледаш.
А клишетата "манго" и пр. са кофти,даже и за един псевдо-журналист.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот Raoul_Duke » 12 авг 2013 21:15

Модератор ЛокоПД написа:Какъв комплекс бе,Тоше ? :lol: От какво трябва да съм комплексиран ? Има си статистики,по-голямата част от младите момчета, от вашата публика, не са виждали победа на Лаута.
Това,че не знаеш за циганската махала зад стадиона ви,още един път показва непловдивското ти потекло. :idea:
За бета-блокерите - пак си назад с материала.Вече има импланти /прочети тук- там/,така че спокойно.Кръвно - 120/80,като нов съм. ;) А пък честно казано,даже и с бета-блокерите,пак си бях добре,даже си имах любовница /като теб/.Както и да е,аз вече съм окей.Ама ти си млад дихател още,не е лошо да се прегледаш.
А клишетата "манго" и пр. са кофти,даже и за един псевдо-журналист.


А това, че си от Локото какво потекло показва :o :lol: Що не се хванете двамата с оня цървул Ваньо и да идете при въпросния Тошо, за да разберете веднъж завинаги тая раута със самоличността доколко е верна 8-) Бианчито можеше да разбере оня ден, ама "случайно" пропусна да дойде на Водната палата, каквато ни беше уговорката. Жалко...
Сериозно ли ме питаш какъв комплекс имате :lol: Щом много от вас не дават на децата си банани и лимони, щот са жълти, смятай има ли го или не... Ама то се вижда на всеки мач де. За отбора, кръстен на превозно средство песни няма, пее се само антиБотев. А и как смяташ, транспарант, който гласи "Мачът за нас е един", говори ли за комплекси или не :lol: ---> http://www.youtube.com/watch?v=DLG0BA55Giw
Ти и до импланти ли си стигнал вече Жоре? Лошо Седларов, лошо... Все едно някой с бай пас да радва, че са го закърпили. Няма да свършиш добре с тия нерви :( Взимай се в ръце, докато е време...
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

Офтопик:

Изображение

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 12 авг 2013 21:54

Raoul_Duke написа:
Модератор ЛокоПД написа:Какъв комплекс бе,Тоше ? :lol: От какво трябва да съм комплексиран ? Има си статистики,по-голямата част от младите момчета, от вашата публика, не са виждали победа на Лаута.
Това,че не знаеш за циганската махала зад стадиона ви,още един път показва непловдивското ти потекло. :idea:
За бета-блокерите - пак си назад с материала.Вече има импланти /прочети тук- там/,така че спокойно.Кръвно - 120/80,като нов съм. ;) А пък честно казано,даже и с бета-блокерите,пак си бях добре,даже си имах любовница /като теб/.Както и да е,аз вече съм окей.Ама ти си млад дихател още,не е лошо да се прегледаш.
А клишетата "манго" и пр. са кофти,даже и за един псевдо-журналист.


А това, че си от Локото какво потекло показва :o :lol: Що не се хванете двамата с оня цървул Ваньо и да идете при въпросния Тошо, за да разберете веднъж завинаги тая раута със самоличността доколко е верна 8-) Бианчито можеше да разбере оня ден, ама "случайно" пропусна да дойде на Водната палата, каквато ни беше уговорката. Жалко...
Сериозно ли ме питаш какъв комплекс имате :lol: Щом много от вас не дават на децата си банани и лимони, щот са жълти, смятай има ли го или не... Ама то се вижда на всеки мач де. За отбора, кръстен на превозно средство песни няма, пее се само антиБотев. А и как смяташ, транспарант, който гласи "Мачът за нас е един", говори ли за комплекси или не :lol: ---> http://www.youtube.com/watch?v=DLG0BA55Giw
Ти и до импланти ли си стигнал вече Жоре? Лошо Седларов, лошо... Все едно някой с бай пас да радва, че са го закърпили. Няма да свършиш добре с тия нерви :( Взимай се в ръце, докато е време...


Сериозно ли не си чувал за циганската махала зад вашия стадион ?! Пич,ти коя година си дошъл в Пловдив ? :roll: Май си отскоро.Питай някой от Изгрев бойс,те са по-възрастни момчета.
Дай да не говорим за това,кой мач е най-важен - знаем се.А това,че такива като теб,дето са "хал хабер",се опитват да лъжат хората,че най-важния ви мач бил с Левски Сф...може,ама не и на мен.Лицемерието е вредно.
А импланта,се имплантира в китката,или дланта.И държи 2-3 години,после се сменя.Съвсем микроскопичен е,имплантира се с инжекция,не се усеща.Скъпичко е,но си струва.Ако някой ден ти се наложи,обади се,ще ти кажа къде и как.Но едва ли,защото като те знам,си слабичък и едва ли имаш проблеми с кръвното налягане...макар че кой знае,в повечето случаи е наследствено.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот DarkPsy » 12 авг 2013 22:03

Ти ако на 5 къщи казваш махала :) И как се казва тази толкова известна махала? Махалите ги знаем всички -Аджисан, Шекер,Столипиново..... Тази не я знам. Осветли ни, ако обичаш. Аз знам и 5-6 цигански къщи близо до вашия стадион, между ВСИ и блоковете на Менделеев. Това прави ли ги циганска махала до стадион "Лаута"?? А относно боса. Доколкото си спомням, същите врели-некипели ги говорехте и когато тиквата беше на власт. Е, тиквата падна....ние все още сме тук!

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот Raoul_Duke » 12 авг 2013 22:19

Модератор ЛокоПД написа:Сериозно ли не си чувал за циганската махала зад вашия стадион ?! Пич,ти коя година си дошъл в Пловдив ? :roll: Май си отскоро.Питай някой от Изгрев бойс,те са по-възрастни момчета.
Дай да не говорим за това,кой мач е най-важен - знаем се.А това,че такива като теб,дето са "хал хабер",се опитват да лъжат хората,че най-важния ви мач бил с Левски Сф...може,ама не и на мен.Лицемерието е вредно.
А импланта,се имплантира в китката,или дланта.И държи 2-3 години,после се сменя.Съвсем микроскопичен е,имплантира се с инжекция,не се усеща.Скъпичко е,но си струва.Ако някой ден ти се наложи,обади се,ще ти кажа къде и как.Но едва ли,защото като те знам,си слабичък и едва ли имаш проблеми с кръвното налягане...макар че кой знае,в повечето случаи е наследствено.


Дошъл съм преди около 35 години, тогава съм се родил ;) Гледам, че колегата ме е изпреварил и ми е взел думите от устата. Пет къщи откога почнаха да правят цяла махала? Затова и казах, че МАХАЛА НЯМА! Отделни къщи да, но не и махала. А и това е положението в крайна сметка - живеем в циганска държава и те са навсякъде. Важното е не толкова къде има 2,3 или 5 къщи с мангали, а на кой стадион винаги са ходили ;)
Колкото до дербито - всеки го приема по различен начин. За по-големите е с Левски, за по-малките - с вас. На мачовете от пролетта, срещу Левски събрахме повече хора, отколкото срещу вас. Така, че не е лъжа, а ФАКТ (както казва един популярен потребител във форума) Ти вече сам си прави извода кой и защо е предизвикал по-голям интерес у жълто-черната общност. Освен ако не си "хал хабер" де... ;)
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

Офтопик:

Изображение

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот kubik » 12 авг 2013 22:56

темата е изчерпана.ключ :lol:
Изображение
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот El Grande Capitan » 12 авг 2013 23:49

Любимец, браво лъвчета!
Припомнихте им на наште примадони че футбола се играе на голове както и старото затворническо правило: Ако не вкараш, ти го вкарват.... :mrgreen: :mrgreen:

Много радвате тоя сезон, големци! :)

А столипинци гледам пак доказват кви сиромаси са и че едничката им радост е жАлтити да им е зле...социалните инвалиди и ауткасти от трибуна Джипсика...
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".


Върни се в “Любимец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта