Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Тралала
Мнения: 420
Регистриран на: 17 юни 2013 16:55

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот Тралала » 13 авг 2013 08:05

kubik, биеш всички по тъпота. Честито!

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот demy27 » 13 авг 2013 09:07

Raoul_Duke написа:Дошъл съм преди около 35 години, тогава съм се родил ;) Гледам, че колегата ме е изпреварил и ми е взел думите от устата. Пет къщи откога почнаха да правят цяла махала? Затова и казах, че МАХАЛА НЯМА! Отделни къщи да, но не и махала. А и това е положението в крайна сметка - живеем в циганска държава и те са навсякъде. Важното е не толкова къде има 2,3 или 5 къщи с мангали, а на кой стадион винаги са ходили ;)
Колкото до дербито - всеки го приема по различен начин. За по-големите е с Левски, за по-малките - с вас. На мачовете от пролетта, срещу Левски събрахме повече хора, отколкото срещу вас. Така, че не е лъжа, а ФАКТ (както казва един популярен потребител във форума) Ти вече сам си прави извода кой и защо е предизвикал по-голям интерес у жълто-черната общност. Освен ако не си "хал хабер" де... ;)

Те жълтите всички пришълци от помаклъка изкараха кореняк Пловдивчани с аристократично потекло, какъв им е проблема да изкарат 5-6 цигански колиби възрожденски къщи. Колко типично за жълтите. От другата страна на улицата зад стадионът им живеят цигани, но понеже не е цяла махала, значи няма такова нещо.
За дербито - продължавайте да го повтаряте и може и да си повярвате.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот Raoul_Duke » 13 авг 2013 10:51

.
Последна промяна от Raoul_Duke на 13 авг 2013 12:50, променено общо 1 път.
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

Офтопик:

Изображение

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот demy27 » 13 авг 2013 11:38

Raoul_Duke написа:
demy27 написа:

Тъп си като кучи г*з! Пет цигански колиби близо до нашия стадион, но пък за сметка на това орди от мангали и помаци, като теб и тия утайки, дето са те произвели - на вашия! Ако искаш подробности може да ги уточним и на живо. Само да не стане като с Бианка и да не дойдеш?! Щото мърши като теб май само "анонимно" могат да остроумничат. А докога ще си анонимен, аз ще реша :idea: След това, не знам...

Колко характерно. Като видя че не можеш да ми опонираш словесно и ти дойде мерака да ме пребиеш. По принцип избягвам физическа саморазправа с подобни индивиди. Не се съмнявам че дългогодишната употреба на мотики и лопати е оказала влияние на физиката ти. Както и на интелекта но в обратна посока.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот Raoul_Duke » 13 авг 2013 11:51

demy27 написа:
Raoul_Duke написа:
demy27 написа:

Тъп си като кучи г*з! Пет цигански колиби близо до нашия стадион, но пък за сметка на това орди от мангали и помаци, като теб и тия утайки, дето са те произвели - на вашия! Ако искаш подробности може да ги уточним и на живо. Само да не стане като с Бианка и да не дойдеш?! Щото мърши като теб май само "анонимно" могат да остроумничат. А докога ще си анонимен, аз ще реша :idea: След това, не знам...

Колко характерно. Като видя че не можеш да ми опонираш словесно и ти дойде мерака да ме пребиеш. По принцип избягвам физическа саморазправа с подобни индивиди. Не се съмнявам че дългогодишната употреба на мотики и лопати е оказала влияние на физиката ти. Както и на интелекта но в обратна посока.


:mrgreen: По принцип нямам навика да се занимавам с утайки, но винаги съм изгарял от любопитство да видя що за мекотело е този, който в интернет говори неща, които след това не може да повтори очи в очи. Трябва да е някой, който пращи от интелект, въпреки, че досега не са открити доказателства в черепните кухини на малцинствата да има достатъчен потенциал за това. Кой знае, ти може и да си изключение, въпреки, че по нищо не личи да е така. В крайна сметка си оставаш просто една страхлива анонимна мишка, която скоро може да остане само мишка :mrgreen:
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

Офтопик:

Изображение

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Любимец шокира кандидат шампиона Ботев в Пловдив

Мнениеот demy27 » 13 авг 2013 12:03

Raoul_Duke написа: :mrgreen: По принцип нямам навика да се занимавам с утайки, но винаги съм изгарял от любопитство да видя що за мекотело е този, който в интернет говори неща, които след това не може да повтори очи в очи. Трябва да е някой, който пращи от интелект, въпреки, че досега не са открити доказателства в черепните кухини на малцинствата да има достатъчен потенциал за това. Кой знае, ти може и да си изключение, въпреки, че по нищо не личи да е така. В крайна сметка си оставаш просто една страхлива анонимна мишка, която скоро може да остане само мишка :mrgreen:

Доста труд полагаш да се обясняваш за неща с които по принцип не се занимаваш и не те интересуват.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe


Върни се в “Любимец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта