Новият треньор на Любимец е част от черното тото в България

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Новият треньор на Любимец е част от черното тото в България

Мнениеот Parmalat » 11 авг 2013 04:54

Красимир Мечев е един от хората замесени в черното тото в България според думите на вратаря на Славия Стефано Кунчев.Към него имаше заплахи миналата година както той каза.Явно Любимец не трябва да бие и затова изритаха досегашния треньор Веселин Великов,който беше най-младия треньор в А група.От тук нататък очаквам само загуби на Любимец с големи резултати като тези на Пирин Гоце Делчев.

Ето един цитат от преди една година

Бившият треньор в детско-юношеската школа Красимир Мечев е предложил пари на вратаря на младежкия национален отбор Стефано Кунчев.

Преди време Кунчев обяви, че е бил притискан да играе симулативно в мач на младежкия национален отбор и поясни, че е получил предложение от 20 000 евро, срещу които да пусне лесни голове в мач срещу Австрия.

"Да, той е човекът, той търси как да се оправдае за всички тези неща. Стефано ми каза, че е той, имах предположения за подобни неща още отдавна, но след като научих и това, прекратихме работата си с него."

"Пет-шест години търпях и него, и сина му. Да е жив и здрав, сигурно не е лош човек, предполагам, че някой го е накарал и от нужда се е случило това нещо. Аз вярвам на Стефано - ако всички футболисти са като него, ние ще се гордеем с нашия национален отбор", коментира президентът на "белите".

Стефанов също така коментира обширно темата за манипулирането на мачове в България на ниво юноши и мерките, които трябва да се предприемат срещу борбата с черното тото.

„Знае се какво е положението и Българският футболен съюз може да види как завършват тези мачове. Може да се потърси сметка на тези отбори, които участват в тези игри и може да бъдат отстранени. Футболисти и треньори стават част от това нещо. Мои играчи са ми казвали как футболисти на Своге взимат по 500 лева на мач, как от Спартак Варна някои юноши прибирали по 1000 лева. Когато всичко това стане една верига се превръща в истинска зараза, но може да се спре", обясни Стефанов.

Мачовете на детско-юношеските отбори ги правят през седмицата във време когато е удобно да се залага в Сингапур. Преди беше друго детско-юношеските отбори играеха точно преди мъжкия. Смятам, че ако това се върне ще стане много по-добре. При добро желание от страна на БФС може да се прекрати това явление като се лишат тези отбори от правото да играят, отнемат им се лицензите, отнемат се лицензите на тези треньори, за да не вижда цялото първенство, че футболът се манипулира", коментира президентът на Славия.

Стефанов изрази надежда, че БФС ще вземе мерки. Ако ли това не стане той се закани, че ще докладва на „един човек по-отгоре, който да помогне да се оправи", заяви Стефанов вероятно визирайки премиера Бойко Борисов, който често се залавя с проблемите на спорта ни.

Стефанов коментира и отстранения треньор от школата на клуба Красимир Мечев, който Кунчев посочи като човека, осъществил контакт за подкупа от 20 хил. евро.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

миле гърбавия
Мнения: 1494
Регистриран на: 13 дек 2009 14:12
Skype: 1G2472L

Re: Новият треньор на Любимец е част от черното тото в България

Мнениеот миле гърбавия » 11 авг 2013 08:20

Най- важното е да се въртят парите! Всичко друго е популизъм!

Потребителски аватар
Trueplayer
Мнения: 417
Регистриран на: 03 апр 2009 00:07
Местоположение: София
Контакти:

Re: Новият треньор на Любимец е част от черното тото в България

Мнениеот Trueplayer » 11 авг 2013 09:28

По-добре да бяха сложили за треньор Малина. За Мечев е ясно,но президента на Любимец мислите,че не знае ли :lol: :lol:

Какви мерки да вземе БФС ? освен и те да залагат,друго не виждам какво могат да направят :geek:

Потребителски аватар
m.unaited forever
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 яну 2011 23:41
Местоположение: Manchester
Контакти:

Re: Новият треньор на Любимец е част от черното тото в България

Мнениеот m.unaited forever » 11 авг 2013 11:49

Това се знае :arrow: Миналата година Пирин ГД тръгнаха с победа и смениха треньора, сега ги вижте какви резултати правят като за последен сезон в А група :lol:
Image

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Новият треньор на Любимец е част от черното тото в България

Мнениеот ehh » 11 авг 2013 12:19

Абе вярно изненадваща смяна, ама веднага се сещам за подобна изненадваща в Англия миналия сезон. Тогава беше сменен треньора на С'хямптън, но пък отборът после даже заигра по-добре.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
reh4o
Мнения: 456
Регистриран на: 06 апр 2009 00:37
Контакти:

Re: Новият треньор на Любимец е част от черното тото в България

Мнениеот reh4o » 11 авг 2013 16:43

То в България кой не е част от черното тото ???
ЛЕКУВАМ МАНИЯ ЗА ВЛИЧИЕ С УРИНОТЕРАПИЯ !!!

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Новият треньор на Любимец е част от черното тото в България

Мнениеот veni__85 » 11 авг 2013 19:30

Сега остава да кажеш , че и Ботев са замесени в черно тото !

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Новият треньор на Любимец е част от черното тото в България

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 авг 2013 07:13

Имах познат, тренирал при Мечев в Славия и подочух, че този са го изритали с някаква нечовешка скорост. За какво - не разбрах, не бяха решили с мен да го обсъдят хаха

Другото, което бях подочул е, че пуска ПРАВИЛНИТЕ хора на терена. Дали защото си плащат да играят.. или защото ще играят за нужния резултат - не знам. Но си е било явно, че за определени мачове пуска точно определени хора без оглед на това колко е уместно.

Тъй или иначе това са неща, казани от очевидец и то такъв, без въображение, интересува го кажи-речи само топката и трудно ще седне да измисли конспирация, даже няма да се сети за тая опция.
А също така ако не греша преди месеци името на Мечев го спрягаха за черно тото и с друг отбор, някой от Б група, но не помня кой и ме мързи да го мисля. Така че.. струва си поне да се замисли човек.

А и Любимец е отбор, склонен към такива игри. Да, сърцато играят, видя се, че всеки може да плеснат по ръцете, факт.
Но имаше 1 период, в който те умишлено сдаваха квотите за А група, предпочитаха да падат в подходящите мачове с кандидатите за А група и отборите, които се борят за оцеляване в Б, нарочно не се напрягаха да влизат в "елита" ни.
Сякаш за момента им беше изгодно да си осигурят място в първата половина на таблицата и после да падат наред.

Само че ако Мечев опита такива номера и това се ДОКАЖЕ, не официално за пред съд, а собственика да е СИГУРЕН, че е вярно.. ами не искам да съм на мястото на Мечев ако това стане. Не че оня е яростен противник на тотото, ама друг да прави тото с неговия отбор - едва ли ще одобри хаха
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Любимец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта