Миналото и бъдещето на Нефтохимик

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: Миналото и бъдещето на Нефтохимик

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 20 юни 2015 17:24

Относно определението "вечен" съперник: Ами-не,Черноморец не е вечен,а градски съперник срещу който Нефтохимик има много добри показатели: За А група съперничеството е в 14 мача ,от които 7 победи има Нефтохимик и 4 Черноморец.Головата разлика разбира се е доста в полза на зелените. За Б група-тук съперничеството е по-скромно-само 4 срещи. Черноморец има 2 победи а Нефтохимик-една,един мач е реми.Головата разлика е +3 за Чц. За купата на България в периода от 1981 до днес двата отбора са се изправяли общо 5 пъти(някои срещи са били с реванш) И в 5-те случая краен победител е Нефтохимик! Относно твърдението на някои "капацитети" че Нефтохимик му е отредено да бъде второразреден отбор,а Черноморец едва ли не от екстра класа-да видим какво говорят фактите: Нефтохимик има история от 54 години в 12 от които (1970-1981) няма реално отбор участващ в първенства на БФС. Значи от около 42 години-има 13 сезона в елита. Черноморец има почти 100 г история в която също има период от 24 г(1944-1968) в които реално отбора го няма. Има около 30 сезона в елита. Нефтохимик от 13-те сезона в 11 от тях е бил в челото,Черноморец от 30 има едно 4 място,две-5ти,6 и 7-мо и в половината е бил или изпадащ,или борещ се за оставане,или във втората половина.Нефтохимик е един от малкото отбори в България(мисля че са 6-7) които имат положителен актив и голова разлика в А група. Колелото се върти,и положението на отборите се сменя. Едните може да са в елита,а другите при аматьорите-така че е глупаво да се твърди на кой какво му е отредено
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Миналото и бъдещето на Нефтохимик

Мнениеот ivan56 » 20 юни 2015 18:07

Черноморец:
Участия в "A" група: 36 (на 11 място)
Изиграни мачове: 1084 (на 10 място)
Нефтохимик:
Участия в "A" група: 13 (на 24 място)
Изиграни мачове: 394 (на 23 място).
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: Миналото и бъдещето на Нефтохимик

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 20 юни 2015 18:18

ivan56 написа:Черноморец:
Участия в "A" група: 36 (на 11 място)
Изиграни мачове: 1084 (на 10 място)
Нефтохимик:
Участия в "A" група: 13 (на 24 място)
Изиграни мачове: 394 (на 23 място).

Тая класация никой не я оспорва.Съвсем естествено е Черноморец да е много по-напред в класирането след като има изиграни над 1000 мача,а Нефтохимик под 400,тъй като това е класиране според спечелените точки. Но има и друга класация-според постигнати класирания
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: Миналото и бъдещето на Нефтохимик

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 20 юни 2015 18:24

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

pisna_mi
Мнения: 112
Регистриран на: 25 юни 2011 10:50
Контакти:

Re: Миналото и бъдещето на Нефтохимик

Мнениеот pisna_mi » 20 юни 2015 18:33

Siegfried написа:Доста оспамихте темата. Замисълът бе да се поства информация за старите легенди и младите надежди на Нефтохимик, а не да се водят спорове от типа кой кого и кой какъв е. Има си всекидневна - там коментирайте! Тук ще помоля да се говори по същество :!:

. :arrow: . :idea: . :arrow: . :idea: . :arrow: . :idea: . :arrow: . :idea: .

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: Миналото и бъдещето на Нефтохимик

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 20 юни 2015 19:08

Изображение Злати Костов-един от добрите футболисти играли за Нефтохимик през 80-те. Момент от мача Нефтохимик-Локомотив Пд от сезон 1984-85
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

Потребителски аватар
Gruntax
Мнения: 175
Регистриран на: 27 юни 2010 00:02
Контакти:

Re: Миналото и бъдещето на Нефтохимик

Мнениеот Gruntax » 20 юни 2015 20:21

Какък вечен съперник, какви 5 лева. На мен по-реално ми се струва в скоро време Черноморец да ни стане сателитен отбор, в който да пращаме футболисти за обиграване и да взимаме най-добрите им кадри. И без това нямат никакви фенове, които да се възпротивят(само Божо Акулата, който дори не е бургазлия :) ).

Потребителски аватар
Green Fighters
Мнения: 120
Регистриран на: 09 май 2013 12:47
Местоположение: Б У Р Г А С
Контакти:

Re: Миналото и бъдещето на Нефтохимик

Мнениеот Green Fighters » 20 юни 2015 21:40

Ми при тях любовта към отбора е само докато върви. Почнаха да са във втората половина на А и веднага почнаха пребоядисванията им. Има поне 10 човека и то лапета, които минаха към нас. Някои от тях доста активни по акции срещу тях(Барталомейчо да каже какво е ставало на Трета). Като изпаднаха в Б даже и агитка нямаха. За какви мекотели говорим? Та те ако са на наше място (9 години по Б, В и Б окръжна) ще са до един от всеки друг отбор, но не и техния. Повечето им останали фенчета са хем шарани, хем говеда. Двойни агенти, че и гордо си го признават. Сега във В група ще отидете ли на поне един мач? В Б имате едно гостуване в Мездра 10 човека, Стара Загора 1 кола и до там ви е фенството. И С КАКВИ ОЧИ НИ ДЪРЖИТЕ СМЕТКА НА НАС? ПО-УСПЕШНИ ОТКЪМ УСПЕХИ, ПО-ГОЛЯМА ПУБЛИКА, ПО УЛИЦИТЕ ВИ БИЕМ НА ВСЕКИ ЪГЪЛ КАТО КУЧЕТА?! Не можете да ни стъпите на малкия пръст в нито едно отношение.
Тази година обявяваме цел А група. Живот и здраве да влезем отново, да се стабилизираме, шарана във В или А окръжна, натирени при мангалите ДО Комлука. Всичко си идва на мястото. ;)
ПС: Киряка и Събев се оттеглят. Сега какво следва? Изискват си заемите към отбора, компенсират ги със стадион 9 септември и къде играе шарана?
[center]Изображение[/center]

БУРГАС Е НА НЕФТОХИМИК

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Миналото и бъдещето на Нефтохимик

Мнениеот BFS » 20 юни 2015 23:09

Siegfried написа:[center]Преди няколко години се бях заел сериозно с изготвянето на теми за всички мачове на Нефтохимик в А група и с вечния съперник Черноморец. Поради дългото ми отсъствие обаче тези начинания бяха поизоставени, но това скоро ще се промени. Не само това, но и предлагам да започнем нова тема, в която призовавам всички фенове на нашия най-любим отбор да ми помогнат! Да ми помогнат да покажем на всички останали що за легенди сме имали и що за бъдеще имаме. Нарочно говоря за МИНАЛО и БЪДЕЩЕ, т.е. в тази тема няма да се публикува информация само [b]за старите морски вълци от историята на Нафтата, но и за най-перспективните ни играчи в наши дни. Темата е отворена за всички, които имат какво да кажат по тези два въпроса, а съм убеден, че такива има в изобилие в този под-форум :!:


Човек,искам да отворя една тема за Нефтохимик и да прочета нещо, което няма да ме издразни докато го чета, а ще е истина на 100% и ще ми е кеф да кажа, че така е било и аз съм бил там и аз се радвах с успехите на този отбор.
Но ... стига глупости, за какви стари морски вълци говориш и отбора на Нефтохимик????
Тия двете в едно изречения нямаш право да ги смесваш и по-надолу да ми слагаш Митко Трендафилов от Димитровград като "морски вълк"
Стига с тия простотии, Бургас не е създаде 1982 година и да ми казваш, че първият футболист в Бургас е Митко Трендафилов
Като футболист беше много добър, но излезте от този измислен свят най-накрая. Спрете със сравненията с Черноморец, това че Митко Събев взе да прави Черноморец 2005 ви дойде дюшеш да рекламирате Нефтохимик като "добрия", а "Черноморец" да са "лошите". Да, истина е че Митко Събев ви закри, но Митко Събев не е Черноморец, Митко Събев не е и Бургас
Фенове на бургаския Черноморец има най-малко от шест поколения бургазлии, а при Нефтохимик колко поколения фенове има??? Както и да ги въртите нещата, каквито и приказки да разказвате истината няма как да бъде променена.
За 30 години имате 10тина години в Б и В група, след това 10тина години в А група Нефтохимик играеше силен футбол и още 10 сте мъченици и това ви е историята. Пожелавам ви да имате бъдеще, но без приказки за партии, които са ви спъвали и т.н. глупости. Първо обиждате по-малките си фенове като им разказвате глупости на които да вярват, че едва ли не сте били мъченици от създаването ви.
Евала на това, че се организирате и благодарение на вас отбора Ви съществува, но с тия приказки просто пикаете на историята на футбола в града. Гледайте си отбора и не смесвайте понятия и "факти", които нямат нищо общо с действителността. А както е тръгнало, нищо чудно да останете единственият бургаски отбор за в бъдеще, но това няма как да промени историята, а тя не е такава, каквато я представяте.

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Миналото и бъдещето на Нефтохимик

Мнениеот Devian » 21 юни 2015 01:23

Минало:изхвърлени от професионалния футбол за уговоряне на мач.Другата съществена част е преименуване на отбори:Локомотив Бургас и Атлетик.Настояще: изхвърлени от професионалния футбол за уговаряне на мачове и естествено веднага се преименува отбор.Бъдещето е кармично заложено още повече,че е обезпечено с пари до края на полусезона :lol:
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта