80 бургаски фирми отказали да спонсорират Нефтохимик

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

uki2
Мнения: 72
Регистриран на: 17 сеп 2009 22:12
Контакти:

Re: 80 бургаски фирми отказали да спонсорират Нефтохимик

Мнениеот uki2 » 22 юни 2014 15:15

Ами разбира се, че ЧЕРНОМОРЕЦ е по-голям отбор, с истински традиции и отлична школа! Всички Бургазлии мисля припознаваме ЧЕРНОМОРЕЦ като нашия отбор, а не заводския, станал после такъв на Порточанов, после на Събев, а сега май на никого. Друг е въпроса, че и ЧЕРНОМОРЕЦ в момента е доста зле и доста далеч от оригинала...
...и само Левски оле,
и само Левски оле,
и само Левски оле,
и само Левски, обичаме те!

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: 80 бургаски фирми отказали да спонсорират Нефтохимик

Мнениеот Нефтохимик » 22 юни 2014 15:44

uki2 написа:Ами разбира се, че ЧЕРНОМОРЕЦ е по-голям отбор, с истински традиции и отлична школа! Всички Бургазлии мисля припознаваме ЧЕРНОМОРЕЦ като нашия отбор, а не заводския, станал после такъв на Порточанов, после на Събев, а сега май на никого. Друг е въпроса, че и ЧЕРНОМОРЕЦ в момента е доста зле и доста далеч от оригинала...

Като ти видя подписът и ми става ясно какво припознаваш :mrgreen:

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: 80 бургаски фирми отказали да спонсорират Нефтохимик

Мнениеот FCH » 22 юни 2014 16:10

Bourgas написа:Не са само парите проблемът. А Мастер не ги пускат, защото стадионът е на фирма на Събев, която няма общо с Черноморец по документи и струва 12 бона на мач, мисля. А Бошнаков каза много интересни неща, но не е тук мястото да ги пиша.

Фирмата е "Спортс пропърти мениджмънт Поморие" АД със СД, в състав: Огнян Ралев, Светлин Събев и Христо Бургазлиев. Като апортни вноски в дружеството са включени стадиона в гр.Каблешково и теренът на който е построен Градския стадион в Поморие.
Стадион "Лазур" (Нефтохимик) пък е собственост на "СПОРТС ПРОПЪРТИ МЕНИДЖМЪНТ" АД, което го е придобило чрез апортна вноска. Съветът на директорите включва: "ФИОНА КОМЕРС" АД, ДАНИЕЛА ЧОРБАДЖИЕВА и КАЛОЯН ПАНАЙОТОВ.

ricki69
Мнения: 112
Регистриран на: 23 юни 2013 18:44
Контакти:

Re: 80 бургаски фирми отказали да спонсорират Нефтохимик

Мнениеот ricki69 » 22 юни 2014 18:50

uki2 написа:Ами разбира се, че ЧЕРНОМОРЕЦ е по-голям отбор, с истински традиции и отлична школа! Всички Бургазлии мисля припознаваме ЧЕРНОМОРЕЦ като нашия отбор, а не заводския, станал после такъв на Порточанов, после на Събев, а сега май на никого. Друг е въпроса, че и ЧЕРНОМОРЕЦ в момента е доста зле и доста далеч от оригинала...

Смешно е говедо да ми разправя кои е бил по големия отбор в Бургас. Гледай си говедарника и не коментирай неща като не си наясно. Само да те светна така че тоя черноморец няма нищо общо с стария. И ДА БУРГАС НЕ Е ФУТБОЛЕН ГРАД! Тука само сметкаджии и подлоги.

Потребителски аватар
lz1tmw
Мнения: 393
Регистриран на: 23 сеп 2009 08:31
Контакти:

Re: 80 бургаски фирми отказали да спонсорират Нефтохимик

Мнениеот lz1tmw » 22 юни 2014 19:04

Bourgas написа:
FCH написа:Ако Филипов е имал желание, можеше да изчисти дълговете, които е натрупал - а те са поне 300 000 лв. Няма кой да налива пари, за да му покрива задълженията, още повече, че не се знае и какво получава - нямат база, не знам колко играчи са с договори, отделно и лиценз на практика няма...
Интересно защо Мастер се отказва от стадиона в Поморие? Не беше ли редно да ги пуснат на "Лазур", най-малкото Мастерхаус бяха от малкото, които до последно помагаха на Черноморец?!

Не са само парите проблемът. А Мастер не ги пускат, защото стадионът е на фирма на Събев, която няма общо с Черноморец по документи и струва 12 бона на мач, мисля. А Бошнаков каза много интересни неща, но не е тук мястото да ги пиша.


Предлагам да се отвори тема с едно мнение с огрооооооооооомни букви. Да се обясни на всички жлъчни многознайковци , че стадион "Лазур" гр. Бургас е нечия собственост. И там може да играе отбор който си плаща наема. Стига с тези злоупотреби , че терена е на отбора на Нефтохимик. По тази логика и НХК е техен.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: 80 бургаски фирми отказали да спонсорират Нефтохимик

Мнениеот DarkPsy » 22 юни 2014 19:52

Стискам палци на Нефтохимик да оцелее! Предпочитам тях пред Черноморец.

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: 80 бургаски фирми отказали да спонсорират Нефтохимик

Мнениеот radoslav_rashkov » 22 юни 2014 20:09

Bourgas написа:
radoslav_rashkov написа:Бургас не иска Нефтохимик. Явно Черноморец, Созопол и Мастер са по-големи отбори. Нефутболен град.

От къде знаеш какъв град е Бургас, свищовски плюнчо? Бургас е футболен град, Бургас започва от Черноморец. Бургазлии не искат да ги лъжат, за това сега е така и при двата отбора. Аз като пиша от няколко дена, някой чете ли ми въобще мненията? Явно съм наясно, явно знам някои неща. И проблема, момчета, не е лицензът. Ако искайте вярвайте.


Нереално мнение, лек!:)
Изображение

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: 80 бургаски фирми отказали да спонсорират Нефтохимик

Мнениеот Нефтохимик » 22 юни 2014 20:17

lz1tmw написа:
Bourgas написа:
FCH написа:Ако Филипов е имал желание, можеше да изчисти дълговете, които е натрупал - а те са поне 300 000 лв. Няма кой да налива пари, за да му покрива задълженията, още повече, че не се знае и какво получава - нямат база, не знам колко играчи са с договори, отделно и лиценз на практика няма...
Интересно защо Мастер се отказва от стадиона в Поморие? Не беше ли редно да ги пуснат на "Лазур", най-малкото Мастерхаус бяха от малкото, които до последно помагаха на Черноморец?!

Не са само парите проблемът. А Мастер не ги пускат, защото стадионът е на фирма на Събев, която няма общо с Черноморец по документи и струва 12 бона на мач, мисля. А Бошнаков каза много интересни неща, но не е тук мястото да ги пиша.


Предлагам да се отвори тема с едно мнение с огрооооооооооомни букви. Да се обясни на всички жлъчни многознайковци , че стадион "Лазур" гр. Бургас е нечия собственост. И там може да играе отбор който си плаща наема. Стига с тези злоупотреби , че терена е на отбора на Нефтохимик. По тази логика и НХК е техен.

Към момента никой отбор от Бургас не е плащал наем, но е играл поради една или друга причина.Просто се трупат задължения.Едни по-малко, други повече и така.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: 80 бургаски фирми отказали да спонсорират Нефтохимик

Мнениеот stefani » 22 юни 2014 22:26

Нормално, да не са ви длъжни бе ?!
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта