А група 34-ти кръг,плей-аут:Нефтохимик-Славия 17.00 часа

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: А група 34-ти кръг,плей-аут:Нефтохимик-Славия 17.00 часа

Мнениеот hd29 » 18 апр 2014 11:27

subzero написа:
hd29 написа:
petkan написа:
hristo1306 написа:Все ми се върти в главата 1 : 0 ! Пък и отбора е подсилен с отсъствието на Ив. Янев ! :mrgreen: Изрода дали е обещал някой лев премия ? Или ще ми отговорите :
- От костенурка вълна стригал ли си ?

Ицо, вероятно си бил на стадиона. Би ли споделил после, дали мачът се игра?

Сигурно се играе,като този в Любимец :?

Ти кво...страх ли те е ??? ;)
4 точки и мачове с Берое и с нас. А ???
Да жива и здрава бялата ***** иначе заминавахте.

Абе момче,колкото и да сме слаби в момента от вас сме по-добри. Дори до края на сезона само мачове Локо-Черноморец да се да играят,пак няма да изпаднем,не го ли разбрахте вече.В мачовете за купата се видя,а и последния мач само късмета ви спаси.Сигурен съм ,че и в Бургас ще ви бием пак и от Берое няма да загубим(за разлика от вас),така,че не се надъхвай много от великите победи над Любимец и успех догодина в Б гр.
п. с. реално погледнато то тая втора "седмица'' е по зле от Б гр ,но ...:!:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: А група 34-ти кръг,плей-аут:Нефтохимик-Славия 17.00 часа

Мнениеот ivan56 » 18 апр 2014 12:40

hd29 написа:
subzero написа:
hd29 написа:
petkan написа:
hristo1306 написа:Все ми се върти в главата 1 : 0 ! Пък и отбора е подсилен с отсъствието на Ив. Янев ! :mrgreen: Изрода дали е обещал някой лев премия ? Или ще ми отговорите :
- От костенурка вълна стригал ли си ?

Ицо, вероятно си бил на стадиона. Би ли споделил после, дали мачът се игра?

Сигурно се играе,като този в Любимец :?

Ти кво...страх ли те е ??? ;)
4 точки и мачове с Берое и с нас. А ???
Да жива и здрава бялата ***** иначе заминавахте.

Абе момче,колкото и да сме слаби в момента от вас сме по-добри. Дори до края на сезона само мачове Локо-Черноморец да се да играят,пак няма да изпаднем,не го ли разбрахте вече.В мачовете за купата се видя,а и последния мач само късмета ви спаси.Сигурен съм ,че и в Бургас ще ви бием пак и от Берое няма да загубим(за разлика от вас),така,че не се надъхвай много от великите победи над Любимец и успех догодина в Б гр.
п. с. реално погледнато то тая втора "седмица'' е по зле от Б гр ,но ...:!:


Ти не беше ли оная врачка която предсказваше безпроблемна победа в София и че ако не биете ще е провала на сезона :?
И за какъв късмет ми говориш в последния мач като изравнихте в 93 минути :o
НАГЪЛ си честно.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта