"Нeфтохимик" отново пред отказване?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
MAPUKU
Мнения: 33
Регистриран на: 04 апр 2014 15:29
Контакти:

Re: "Нeфтохимик" отново пред отказване?

Мнениеот MAPUKU » 05 апр 2014 13:28

Виктор 1914 написа:
MAPUKU написа:Защо не пътуват с влака. Има карти с 50% намаление за 1 година, освен това може да пътуват и като голяма група и пак правят отстъпки. Някой от футболистите може да направи сандвичи за останалите и ще вържат сезона.


Друго си е да си държавно отборче, нали? Кеф ти пари от ТЕЦ-а и си щракаш с пръсти?

Държавно+общинско, защото това е отбора на Стара Загора!

А вие сте милиционерски отбор и шефа ви е от ДС агент Тара! Който пък е подлога на евреин мафиот.

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Нeфтохимик" отново пред отказване?

Мнениеот Червени_шампиони » 05 апр 2014 13:29

Вече им изпуснах бройката колко пъти се отказваха от участие последната една година? Домуса е същия, щеше да спира финансирането на "модерната идея" 10 пъти.
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!

Потребителски аватар
Виктор 1914
Мнения: 284
Регистриран на: 09 яну 2013 10:39
Контакти:

Re: "Нeфтохимик" отново пред отказване?

Мнениеот Виктор 1914 » 05 апр 2014 13:39

MAPUKU написа:
Виктор 1914 написа:
MAPUKU написа:Защо не пътуват с влака. Има карти с 50% намаление за 1 година, освен това може да пътуват и като голяма група и пак правят отстъпки. Някой от футболистите може да направи сандвичи за останалите и ще вържат сезона.


Друго си е да си държавно отборче, нали? Кеф ти пари от ТЕЦ-а и си щракаш с пръсти?

Държавно+общинско, защото това е отбора на Стара Загора!

А вие сте милиционерски отбор и шефа ви е от ДС агент Тара! Който пък е подлога на евреин мафиот.


Държавно - общинско бла-бла! Смешни сте! Може да е бил агент Тара, ама където сме ви хванали там сме ви били. Старозагорски мишоци, взехте две купи на България и се помислихте за гранд, ама не сте, селски пръчки!
Ако Нафтата или Локо Пд имаха парите, с които разполагате сега, щяха да много по-добре от вас!
Image

mazut
Мнения: 402
Регистриран на: 14 юни 2009 18:25
Контакти:

Re: "Нeфтохимик" отново пред отказване?

Мнениеот mazut » 05 апр 2014 13:42

damyanov1963 написа:
mazut написа:Левски какво общо има с Васил Левски,че му носи името?А и е време да ги изхвърлят от професионалния футбол,колко неизплатени задължания имат.


Левски има поне 2 млн. привърженици. Когато навремето комунистите го прекръстваха на Динамо и Витоша, те пак скандираха Левски! Така че както и да го прекръстят, Левски пак ще си е Левски! А за изхвърляне от профи лигата не се и надявай! Това е ЛЕВСКИ! Колкото изхвърлиха ЦСКА, толкова ще изхвърлят и Левски!

Ясно ми е това за името,просто беше иронично насочен коментара ми към "въпроса" на горния потребител.
В България не съм сигурен дали има 2 млн,които реално да се интересуват от бг футбол,камоли Левски да има толкова привържаници.Нищо лично.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14017
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: "Нeфтохимик" отново пред отказване?

Мнениеот damyanov1963 » 05 апр 2014 13:58

mazut написа:
damyanov1963 написа:
mazut написа:Левски какво общо има с Васил Левски,че му носи името?А и е време да ги изхвърлят от професионалния футбол,колко неизплатени задължания имат.


Левски има поне 2 млн. привърженици. Когато навремето комунистите го прекръстваха на Динамо и Витоша, те пак скандираха Левски! Така че както и да го прекръстят, Левски пак ще си е Левски! А за изхвърляне от профи лигата не се и надявай! Това е ЛЕВСКИ! Колкото изхвърлиха ЦСКА, толкова ще изхвърлят и Левски!

Ясно ми е това за името,просто беше иронично насочен коментара ми към "въпроса" на горния потребител.
В България не съм сигурен дали има 2 млн,които реално да се интересуват от бг футбол,камоли Левски да има толкова привържаници.Нищо лично.

До колкото виждам, "горния потребител" съм аз. Аз зададох въпроса за името на Нефтохимик, като отговор на непрекъснатите заяждания за името на Левски. Но така влизаме в дяволския кръг. А за това, че няма толкова хора в България, които се интересуват реално от футбол, може и да си прав. Повечето хора казват, че са от еди кой си отбор, без да са стъпвали на мач. Иначе и от мен нищо лично.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
MAPUKU
Мнения: 33
Регистриран на: 04 апр 2014 15:29
Контакти:

Re: "Нeфтохимик" отново пред отказване?

Мнениеот MAPUKU » 05 апр 2014 14:13

Виктор 1914 написа:
MAPUKU написа:
Виктор 1914 написа:
MAPUKU написа:Защо не пътуват с влака. Има карти с 50% намаление за 1 година, освен това може да пътуват и като голяма група и пак правят отстъпки. Някой от футболистите може да направи сандвичи за останалите и ще вържат сезона.


Друго си е да си държавно отборче, нали? Кеф ти пари от ТЕЦ-а и си щракаш с пръсти?

Държавно+общинско, защото това е отбора на Стара Загора!

А вие сте милиционерски отбор и шефа ви е от ДС агент Тара! Който пък е подлога на евреин мафиот.


Държавно - общинско бла-бла! Смешни сте! Може да е бил агент Тара, ама където сме ви хванали там сме ви били. Старозагорски мишоци, взехте две купи на България и се помислихте за гранд, ама не сте, селски пръчки!
Ако Нафтата или Локо Пд имаха парите, с които разполагате сега, щяха да много по-добре от вас!

Със съдийска подкрепа остава и да не биете. Макар че често се случва да се подигравате с труда на съдията. Освен това уреждате и мачове. Например последните които играхте.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14017
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: "Нeфтохимик" отново пред отказване?

Мнениеот damyanov1963 » 05 апр 2014 14:24

MAPUKU написа:
Виктор 1914 написа:
MAPUKU написа:
Виктор 1914 написа:
MAPUKU написа:Защо не пътуват с влака. Има карти с 50% намаление за 1 година, освен това може да пътуват и като голяма група и пак правят отстъпки. Някой от футболистите може да направи сандвичи за останалите и ще вържат сезона.


Друго си е да си държавно отборче, нали? Кеф ти пари от ТЕЦ-а и си щракаш с пръсти?

Държавно+общинско, защото това е отбора на Стара Загора!

А вие сте милиционерски отбор и шефа ви е от ДС агент Тара! Който пък е подлога на евреин мафиот.


Държавно - общинско бла-бла! Смешни сте! Може да е бил агент Тара, ама където сме ви хванали там сме ви били. Старозагорски мишоци, взехте две купи на България и се помислихте за гранд, ама не сте, селски пръчки!
Ако Нафтата или Локо Пд имаха парите, с които разполагате сега, щяха да много по-добре от вас!

Със съдийска подкрепа остава и да не биете. Макар че често се случва да се подигравате с труда на съдията. Освен това уреждате и мачове. Например последните които играхте.

Уреждането на мачове става двустранно. Така, че колкото е виновен Левски, толкова и тези които падат от него. И как така Левски все урежда мачове за да бие, при положение, че няма пари, дори за един сектор? Дали причината не е по-дълбока - заради името и авторитета, дължащи се на многобройните си фенове?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
MAPUKU
Мнения: 33
Регистриран на: 04 апр 2014 15:29
Контакти:

Re: "Нeфтохимик" отново пред отказване?

Мнениеот MAPUKU » 05 апр 2014 14:35

damyanov1963 написа:Уреждането на мачове става двустранно. Така, че колкото е виновен Левски, толкова и тези които падат от него. И как така Левски все урежда мачове за да бие, при положение, че няма пари, дори за един сектор? Дали причината не е по-дълбока - заради името и авторитета, дължащи се на многобройните си фенове?

Естествено че са виновни и 2 те страни. Просто ако бях на ваше място щях да внимавам как наричам останалите отбори. Многобройните фенове отдавна ги няма. Ходят шепа хора по стадионите. Като при вас положението е още по зле, защото тия дето ви ходят на мачовете продават дрога, събличат треньори, взимат пари от клуба.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14017
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: "Нeфтохимик" отново пред отказване?

Мнениеот damyanov1963 » 05 апр 2014 14:51

MAPUKU написа:
damyanov1963 написа:Уреждането на мачове става двустранно. Така, че колкото е виновен Левски, толкова и тези които падат от него. И как така Левски все урежда мачове за да бие, при положение, че няма пари, дори за един сектор? Дали причината не е по-дълбока - заради името и авторитета, дължащи се на многобройните си фенове?

Естествено че са виновни и 2 те страни. Просто ако бях на ваше място щях да внимавам как наричам останалите отбори. Многобройните фенове отдавна ги няма. Ходят шепа хора по стадионите. Като при вас положението е още по зле, защото тия дето ви ходят на мачовете продават дрога, събличат треньори, взимат пари от клуба.

Изобщо не съм сигурен, че това е само при нас, но ти в момента си афектиран и няма нужда да се спори с тебе. Само ще допълня, че някои фенове на други отбори целят президентите си с бутилки минерална вода(няма да казвам каква, за да не излезе, като реклама :) ), други им изгарят чучелото в центъра на града си. Но щом само изцепките на Левски ви правят впечатление, това означава, че Левски се следи най-много, което пък е доказателство за най-голямата популярност на този клуб.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: "Нeфтохимик" отново пред отказване?

Мнениеот FCH » 05 апр 2014 14:53

Темата беше за Нефтохимик, но модераторите още не са се събудили от зимен сън... Явно трябва да силно да бъдат афектирани, за да предприемат мерки, които са им вменени като права и задължения!


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта