Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот Балкански Орел » 04 окт 2013 23:57

Е, много жалко.Нашия футбол е много сбъркан напоследък, какви са тези Пирин ГЦ,Любимци и незнам си какви, къде са клубовете с история.. Бях чел скоро че 40% от успешните български клубове в Европа в ден днешен дори ги няма в професионалния футбол.За градските ви от Черноморец какво да говорим, фалшификати от всякъде, аз имам чувството че ги има повече по форумите отколкото на стадиона си.Да не говорим за едни клубове в А група където домакиснките мачове са гости и ако не са една група от 20-30 човека няма да имат и грам фенове.
Последна промяна от Балкански Орел на 04 окт 2013 23:59, променено общо 1 път.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот dunavfc » 04 окт 2013 23:59

Много абсурдна футболна държава сме....Не знам,колко от последните 10 сезона е завършвал с пълен състав без да има отказали се или отбори,които играят само формално като Черноморец Бургас София Казънлък Средец.
Най-лошото на почти всички български клубове е,че зависят почти изцяло от волята на президентите си,без тях или отборите спират да съществуват или започват някакви нови регистрации и подвизи из "А" окръжна или "В" група. Сега сигурно ще видим подобен сценарии,Нефтохимик ще бъдат изхвърляни и ако имат задължения просто,ще основат нов клуб и така до края на света.

Добре,че от догодина "А" група става с 12 отбора,което според мен е оптималният вариант.

Атеист
Мнения: 657
Регистриран на: 11 юли 2013 18:02
Местоположение: Discount Inn
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот Атеист » 05 окт 2013 00:03

Балкански Орел написа:Е, много жалко.Нашия футбол е много сбъркан напоследък, какви са тези Пирин ГЦ,Любимци и незнам си какви, къде са клубовете с история.. Бях чел скоро че 40% от успешните български клубове в Европа в ден днешен дори ги няма в професионалния футбол.За градските ви от Черноморец какво да говорим, фалшификати от всякъде, аз имам чувството че ги има повече по форумите отколкото на стадиона си.Да не говорим за едни клубове в А група където домакиснките мачове са гости и ако не са една група от 20-30 човека няма да имат и грам фенове.


Ми да махнем Лудогорец тогава - те нямат кой знае каква история (не го казвам с някакво лошо или подигравателно чувство, просто ми се струва, че такива са фактите), но сега са най-добрите в България!?

Историята е за миналото, важно е да има стабилни отбори с осигурени бюджети и собственици, на които да им пука за школите.

favaca8888
Мнения: 4140
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот favaca8888 » 05 окт 2013 00:05

ае тъпа работа.
предварително се знаеше че е трунда работа.
сега очаквам Цска да ви вземе лиценза, казвам го без лоши чувства.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот Балкански Орел » 05 окт 2013 00:07

Атеист написа:
Балкански Орел написа:Е, много жалко.Нашия футбол е много сбъркан напоследък, какви са тези Пирин ГЦ,Любимци и незнам си какви, къде са клубовете с история.. Бях чел скоро че 40% от успешните български клубове в Европа в ден днешен дори ги няма в професионалния футбол.За градските ви от Черноморец какво да говорим, фалшификати от всякъде, аз имам чувството че ги има повече по форумите отколкото на стадиона си.Да не говорим за едни клубове в А група където домакиснките мачове са гости и ако не са една група от 20-30 човека няма да имат и грам фенове.


Ми да махнем Лудогорец тогава - те нямат кой знае каква история (не го казвам с някакво лошо или подигравателно чувство, просто ми се струва, че такива са фактите), но сега са най-добрите в България!?

Историята е за миналото, важно е да има стабилни отбори с осигурени бюджети и собственици, на които да им пука за школите.


То и аз съм на това мнение, ама все пак е жалко.Днеска неможах да гледам мача на Левски, ама два отбора от София стадиона полу празен, а гостуващите 15 човека.Разград с 30 хиляди събират много повече за стандартите на града им.
[center]Levski & Lazio[/center]

mazut
Мнения: 402
Регистриран на: 14 юни 2009 18:25
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот mazut » 05 окт 2013 00:18

НЕФТОХИМИК беше отбора с най-модерния стадион в България,а и по едно време на Балканския полуостров!
НЕФТОХИМИК беше отбора с една от най-модерните бази в страната!
НЕФТОХИМИК беше отбора с най-силната школа,с модерна медотика и много успехи!
Благодарение на г-н Митко Събев,Йоан Костадинов и общинските съветници от неговата група,НЕФТОХИМИК днес има само едни уникални фенове,които въпреки,че не са многобройни,както например феновете на Локомотив или Ботев показаха през последните години,че като колорит,вярност и организация не отстъпват на най-големите 4 публики в страната.За съжаление в България положението е такова,че това е крайно недостатъчно за да имаш силен отбор в професионалния футбол,дори и Ботев се отказаха от проекта си за финансиране чрез феновете.Спонсор трудно може да намери отбор,който не предлага нищо друго освен агитка(даже и маса фенове идващи на стадиона просто да зяпат,т.н. семкаджии ги няма) ,така че няма какво да ви учудва.
Все пак ние,феновете на Нефтохимик,както вече знаете никога не се предаваме.Няма да се предадем сега.Обещавам ви от името на всички фенове на Нефтохимик,че ще се завърнем по-силни,а и по-подготвени като отбор,база и организация на ФК.
Най-вероятно ще завършим сезона,няма да се откажем,но едва ли ще има голяма промяна в резултатите и играта на отбора.Освен ако разбира се не стане някакво чудо и не дойде някой,който има излишни нерви и пари за харчене за футбол.
Единственият шанс НЕФТОХИМИК да го няма е да затрият всички нас,неговите фенове.А това,освен ако сирийците не взривят Бургас не виждам как ще стане.Защото за нас това не е просто футболен клуб,хоби или развлечение,а нашата религия и начин на живот.

Атеист
Мнения: 657
Регистриран на: 11 юли 2013 18:02
Местоположение: Discount Inn
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот Атеист » 05 окт 2013 00:19

Балкански Орел написа:
Атеист написа:
Балкански Орел написа:Е, много жалко.Нашия футбол е много сбъркан напоследък, какви са тези Пирин ГЦ,Любимци и незнам си какви, къде са клубовете с история.. Бях чел скоро че 40% от успешните български клубове в Европа в ден днешен дори ги няма в професионалния футбол.За градските ви от Черноморец какво да говорим, фалшификати от всякъде, аз имам чувството че ги има повече по форумите отколкото на стадиона си.Да не говорим за едни клубове в А група където домакиснките мачове са гости и ако не са една група от 20-30 човека няма да имат и грам фенове.


Ми да махнем Лудогорец тогава - те нямат кой знае каква история (не го казвам с някакво лошо или подигравателно чувство, просто ми се струва, че такива са фактите), но сега са най-добрите в България!?

Историята е за миналото, важно е да има стабилни отбори с осигурени бюджети и собственици, на които да им пука за школите.


То и аз съм на това мнение, ама все пак е жалко.Днеска неможах да гледам мача на Левски, ама два отбора от София стадиона полу празен, а гостуващите 15 човека.Разград с 30 хиляди събират много повече за стандартите на града им.


Е, така е - посещаемостта като цяло е много ниска по българските стадиони. За съжаление.

Потребителски аватар
hristov25
Мнения: 1231
Регистриран на: 12 юни 2008 15:03
Местоположение: Една дъжава наречена България. Единствена на света.

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот hristov25 » 05 окт 2013 01:09

Тъжно. Все ми се ще да се намери спонсор за отбора, който да го стабилизира и развие, и като база, и като отбор. Отиват си отбори като Нафатата, Марица, Спартак Пловдив, а се пръква творения на милионери. Само защото суровата действителност казва: има пари, има отбор. Дано Димитър Николов направи нещо.

На Събев рано или късно ще му се върне всичко, заедно с версиите.
Една страна ,един народ. България силна като лъв ,вечна както Христо Ботев и Васил Левски!
Офтопик:
[center]Червена кръв гори в нашите тела, защото пеем на уста Само ЦСКА!!!
Image[/center]

Потребителски аватар
pas
Мнения: 859
Регистриран на: 02 яну 2009 14:52
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот pas » 05 окт 2013 01:31

Ние сме един от отборите с най-силно влияние на феновете и най-ангажирани към клуба привърженици /нямам предвид само ходенето по мачове, но и цялостния живот в клуба/. Няма да е пресилено да се каже, че най-вече публиката избута отбора до "А" група. Но когато целият ни футбол е сбъркан, никой освен 5-6 отбора, случили на спонсори няма шанс. Модела, където всичко зависи от един чичко с пари, който утре може да се събуди в лошо настроение води неизбежно до задънена улица.

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот plamenski » 05 окт 2013 09:18

НАй-добрият коментар по темата е на колегата IDIOXDORINEDO над мен. Жалко , че е на английски....
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта