Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
G4L
Мнения: 148
Регистриран на: 23 мар 2010 17:55
Местоположение: Бургас
Контакти:

Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот G4L » 04 окт 2013 23:09

http://burgas.topnovini.bg/node/58805



Отказах се от Нафтата, защото не искам да давам повече пари. Това заяви в ексклузивно интервю за burgas.topnovini.bg досегашният собственик Николай Филипов. Бизнесменът се оттегли от управлението на клуба и заяви, че е склонен да даде акциите на първия мераклия.

„В крайна сметка пръскаме едни пари и накрая ни изкарват виновни за какво ли не. По-добре да не се занимавам с футбол, явно не мога да се справя”, отсече Филипов.

„Решението ми не е продиктувано от напускането на Орела, аз този човек въобще не го познавам. Отдавна си го мисля. С българския футбол явно поне аз не мога да се справя. При мен се получава само едно даване на средства, никакво движение напред и лошо представяне на отбора”, продължи той.

„Валентин Каравълчев, доколкото го познавам, няма да даде един лев повече. Нефтохимик не остава на произвола на Съдбата, има и други хора, които ще дават пари за него. В крайна сметка не можем ние сами да издържаме отбор в А група. Бяха оповестили разни хора, че ще дават пари, накрая всички се покриха”, заяви бизнесменът.

„Акциите ще ги дам на първия мераклия. Все още не съм разговарял с феновете, на драго сърце ще им ги прехвърля. Отборът няма задължения, дори и да има, те са минимални. Въпросът е някой, който това наистина да му е предмет на дейност, който да разбира от футбол да се заеме. Аз не мога да се занимавам. Първо, че нямам време, второ ми идва малко повече. Нещата започват, свършват – така е в живота”, обоснова решението си той.

„Не искам утре да има някакъв негативизъм. Най-малкото към Костадин Джамбазов. Неприятно ми стана заради всички негативни коментари за лошото представяне на отбора. В крайна сметка правим каквото можем. Едно, че беше обидно за мен, но и не виждам смисъл да давам пари, а да се плюе по името ми. Ако можех да предвиждам, какво ще се случи утрешния ден, щях да съм най-богатият човек на света. Лично аз съм категоричен, че повече няма да се занимавам с финансирането на клуба”, завърши Николай Филипов.
Отбор без фенове не е никакъв отбор! Нефтохимик..господар на град Бургас
Once a Gunner,Always a Gunner Арсенал..кралете на Лондон

Viv.Brooke
Мнения: 1180
Регистриран на: 24 ное 2011 00:03
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот Viv.Brooke » 04 окт 2013 23:12

Това не е никак хубаво. Дано се съвземете час по-скоро.
[center]01001100011101010110
01000110111101100111
01101111011100100110
01010111010001110011

Изображение[/center]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот slash1912 » 04 окт 2013 23:20

Утре ще има ли мач или не :shock:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
G4L
Мнения: 148
Регистриран на: 23 мар 2010 17:55
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот G4L » 04 окт 2013 23:20

slash1912 написа:Утре ще има ли мач или не :shock:

Ще има,но може би ще ни е последният :!:
Отбор без фенове не е никакъв отбор! Нефтохимик..господар на град Бургас
Once a Gunner,Always a Gunner Арсенал..кралете на Лондон

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот Parmalat » 04 окт 2013 23:24

Направете я тая А група 10 отбора,но такива които имат пари и развиват спорта.Нямаме нужда от отбори като Нефтохимик,Любимец,Пирин Г.Д. и Черноморец в състоянието което е в момента за да имаме силни мачове.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
G4L
Мнения: 148
Регистриран на: 23 мар 2010 17:55
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот G4L » 04 окт 2013 23:26

Parmalat написа:Направете я тая А група 10 отбора,но такива които имат пари и развиват спорта.Нямаме нужда от отбори като Нефтохимик,Любимец,Пирин Г.Д. и Черноморец в състоянието което е в момента за да имаме силни мачове.

Ако гледаме отборите с пари то не са повече от 6,7 :) Трябват отбори не само с пари,но и с бази и добра ДЮШ,а в България са малко такива случаи
Отбор без фенове не е никакъв отбор! Нефтохимик..господар на град Бургас
Once a Gunner,Always a Gunner Арсенал..кралете на Лондон

Потребителски аватар
tomatomov197
Мнения: 200
Регистриран на: 06 ное 2010 16:41
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот tomatomov197 » 04 окт 2013 23:28

Тото мафията ще им дава пари колкото да не се разпаднат . Може да очакваме всякакви циркове . Друг път като ви искат лиценза го давайте веднага - това важи и за другите измислени отбори .

Потребителски аватар
Mincho
Мнения: 150
Регистриран на: 25 сеп 2010 14:40
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот Mincho » 04 окт 2013 23:28

Логично. Това не е Нефтохимик, който помня ...това е просто някакво изродче.


Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1856
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Нефтохимик пред фалит и закриване?!

Мнениеот olympic teteven » 04 окт 2013 23:43

Дай Боже да не стане така! Аз лично Нефтохимик си ги уважавам, гледал съм ги на живо, първият ни мач в "А" група беше именно срещу тях - 3:1, освен това са първият отбор, успял да се намърда в бетонната (за онези години) крепост на по-старите лъвове в Елита и да обърка не една и две сметки. През 90-те Левски и ЦСКА като тръгнеха за Бургас за мач с "нафтата" още на Ихтиман получаваха първия гол... :mrgreen:
Още повече ще е жалко и поради факта, че шампионатът ни се очертава да е напрегнат и интригуващ, да има по едно служебно 3:0 във всеки кръг. Кофти :(


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта