Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот balgarin » 26 юли 2013 10:46

Нафта, хубаво ревете ама още зимата Ботев Пд са си заявили стадиона. Не е виновен Ботев, че някой е решил да лапа кинти на гърба на собствените си фенове.
И доста наши хора си съобразиха отпуските с финала за Суперкупата, че и подписан договор за 3 години напред има с Профилигата ама на края казаха хайде на националния-кво толкова станало.
Пък в името на българския футбол направете компромис, после пак ще имате дерби с Черноморец ама тогава няма да има Ботев-Щутгарт ;) .

Тралала
Мнения: 420
Регистриран на: 17 юни 2013 16:55

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот Тралала » 26 юли 2013 11:02

Определено ситуацията е тъпа, но съм сигурен, че ще се намери приемливо решение за всички.

Потребителски аватар
Gruntax
Мнения: 175
Регистриран на: 27 юни 2010 00:02
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот Gruntax » 26 юли 2013 11:05

Аз съм за неделя, не ми пука дали ще го дават по телевизията.

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот zuekaa » 26 юли 2013 11:06

sokoban написа:
sn_ написа:Ами сега е сезона, 70 процента от младите хора работят по черноморието и са се освободили именно за петък 21 часа, една евентуална промяна на мача, ще остави стадиона празен, хората чакат този мач 6 години. Да не говорим, че единственият свободен часа на ТВ7 е от 18:00 часа в понеделник!

Значи,ако искаш мача да в петък,значи нямаш нищо против да и в понеделник.Логиката води до това.Мисля,че ако е в неделя е най-добре за вас ,но вие си знаете.А и не разбрах ,какво пречи да е ден след нашия мач?Всъщност какво общо има нашия мач с излъчването на вашия?И не се оправдавай за смени,работа и други подобни.Ако си обичаш отбора има начини всякакви.

Розовите другарки от сега започнаха да с оправдават , защото знаят , че няма да имат бройка на стадиото и сега започват да мислят хиляди глупости за да се оправдаят за малкото розови фенки
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот Bourgas » 26 юли 2013 11:08

Неделя си мисля, че ще е перфектно на всички.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот Нефтохимик » 26 юли 2013 11:22

Неделя е добър вариант,ако няма как да е в петък.Но да се реши днес или най-късно до понеделник.Плешивият да вземе едно решение навреме.Не да кажат в сряда-четвъртък кога ще е мача.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10907
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот ivan56 » 26 юли 2013 11:28

И аз съм за неделя,но да се каже от по-рано да може всеки да си направи сметката.Доста от хората бачкат по морето.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
sn_
Мнения: 48
Регистриран на: 19 юли 2013 16:32
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот sn_ » 26 юли 2013 11:30

Манячета и нас не ни ебе за прякото излъчване, ама телвизията е заложила мача в програмата си и тя ще каже, ако има промяна кога ще е! Като им гледам програмата единственият свободен час е понеделник 18:00 часа! А, на зеука само ще му кажа да стои и да гледа, дали няма да сме много, смешник!

Потребителски аватар
Gruntax
Мнения: 175
Регистриран на: 27 юни 2010 00:02
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот Gruntax » 26 юли 2013 11:37

При положение, че официално няма преместване какво изобщо си чешем езиците? Да изчакаме 2-3 дни и ще видим.

Потребителски аватар
mavri
Мнения: 336
Регистриран на: 25 окт 2009 14:57
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот mavri » 26 юли 2013 11:44

по идиотска тема не бях виждал.как мислиш че ние в пловдив не работим ли.лесно ли е според теб да работиш до 16.00 ,да палиш колата ,да пътуваш ,са гледаш мача, и да се прибереш навреме щото на другия ден си на работа и това вече трети четвъртък.ти ако си обичаш отбора една промяна в годината не би трябвало да те събори.в бургас пак си проявявате голямата любов,но той порточана е виновен че ви научи да ходите без пари на мач .това което си се опитал да кажеш е по скоро реакция на ощипана мома, да се оправдаете със слаба посещаемост.явно само ти не можеш да отидеш на мач и за това е тоя рев


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта