Литекс - Нефтохимик - 4:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

unobg
Мнения: 205
Регистриран на: 06 юли 2009 22:49
Контакти:

Re: Литекс - Нефтохимик - 4:1 FT

Мнениеот unobg » 22 юли 2013 10:49

Поздрави са феновете на Нефтохимик. Страшни сте! При нас тотално умряла работа...за публика не може и да се говори...Но Г.Г. да си носи кръста.
А чак от друга платена не сме :roll: Твърде много брак и при двата отбора. Но на вас ви предстои доста работа, защото добрите ви неща в нападение дойдоха след като халфовете ни /Колев, Славчев и Джазула/ губеха топката и правеха контри.

Bastions
Мнения: 14
Регистриран на: 19 юли 2013 13:00

Re: Литекс - Нефтохимик - 4:1 FT

Мнениеот Bastions » 22 юли 2013 12:25

Страхотна атмосфера в гостуващия сектор. Може да сме сред най-слабите отбори в групата, но за сметка на това сме сред най-добре представящите се агитки. Едва ли някой е очаквал да вземем нещо точно от този мач. Въпреки всичко ме е яд, че допуснахме 4 гола от статични положения и че не успяхме да се оттеглим с добър резултат на почивката. Отборът не направи добра подготовка и физически отпаднахме рано-рано. Четвъртият гол на Литекс е с ръка, но това не е от значение. Има много работа за вършене, надявам се с времето да подобрим представянето си.

САМО НАФТА!

Потребителски аватар
sn_
Мнения: 48
Регистриран на: 19 юли 2013 16:32
Контакти:

Re: Литекс - Нефтохимик - 4:1 FT

Мнениеот sn_ » 22 юли 2013 13:59

Изображение

Поклон! 30 мин преди двубоя и 20 мин след него непрестанна подкрепа въпреки резултата! Сега гледам записа и определено футболисите е трябвало да се чувстват като домакини. Страхотно представяне на феновете!!!

Потребителски аватар
Само Черноморец
Мнения: 10
Регистриран на: 18 юли 2013 20:17
Контакти:

Re: Литекс - Нефтохимик - 4:1 FT

Мнениеот Само Черноморец » 22 юли 2013 15:06

За агитката да - нормално е да са 200 човек след 7 години в тинята !
За играта на отбора много зле - не знам как ще отмъкнат точка в първенството ....
ЕДИН Е ОТБОРЪТ НА БУРГАС - ЧЕРНОМОРЕЦ !

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Литекс - Нефтохимик - 4:1 FT

Мнениеот Bartolomej » 22 юли 2013 15:59

Добра подкрепа макар и скромна от трибуните !
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Bastions
Мнения: 14
Регистриран на: 19 юли 2013 13:00

Re: Литекс - Нефтохимик - 4:1 FT

Мнениеот Bastions » 22 юли 2013 17:12

ахахаха шаранчета
спрете да пишете тук
вие за такава подкрепа може само да си мечтаете
скромна била
Като изключим четирите големи агитки в България, кои ходят повече от нас на 300км?

Какво стана за 2 август? Колко ултраса си купихте за 20 лева?

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Литекс - Нефтохимик - 4:1 FT

Мнениеот ntodorov » 22 юли 2013 17:31

Много слаб отбор на Нефтохимик. Въпреки, че до 20-тата минута Литекс не знаеха, къде се намират. След това се усети умората и от минута на минута играчите отпадаха. За това и натиска на Литекс стана осезателен. Второто полувреме все едно имаше играчи, които имаха за цел само да носят зелените си фланелки.
За подкрепата : Добра беше, чувахте се, но и на този тих фон в Ловеч и ние макар и 80 човека пак се чувахме. Тропането с крака по металните трибуни на Ловеч беше ефектно, когато и ние гостувахме там. Не може да се пренебрегнат певческите ви качества. Като за 110 - 120 човека - бяхте далеч по-шумни от бройката си.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Bastions
Мнения: 14
Регистриран на: 19 юли 2013 13:00

Re: Литекс - Нефтохимик - 4:1 FT

Мнениеот Bastions » 22 юли 2013 18:12

Вие и НИЕ в едно изречение нямате право да пишете. Като искате, коментирайте футболните аргументи, ама за фенове и ултраси не обелвайте дума, защото сте на нивото на оркестър "Гриша Ганчев".

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Литекс - Нефтохимик - 4:1 FT

Мнениеот angelco77 » 22 юли 2013 18:38

Искам да поздравя феновете на Нефтохимик.Не спряха да викат и подкрепят отбора си през целия мач.Аз съм си фен на Литекс,бях на мача,и аз си подкрепях отбора,но и агитката на Нафтата се представи добре,евала за което. :)
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
pas
Мнения: 859
Регистриран на: 02 яну 2009 14:52
Контакти:

Re: Литекс - Нефтохимик - 4:1 FT

Мнениеот pas » 22 юли 2013 19:35

Ужасно слаб мач за нашия отбор. Необясним избор на треньора за състава, никакъв футбол - строяване пред вратата и нищо повече, недопустими грешки и разочарование от представянето. Вместо да надградим над миналогодишния отбор, ние се представяме далеч по-слабо /без да подценявам приноса на съперника за това/. Както и да го мисля, ума ми не го побира, как започваме в "А" група с 6 футболисти от миналогодишния отбор на Светкавица и само 3 от миналогодишния състав на Нефтохимик. Това не е възможно да е сериозно и логично - подреденият отбор на Литкес си ни победи с лекота. Успех на оранжевите в следващите мачове!


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта