Тема: Емил Велев

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fire
Мнения: 1130
Регистриран на: 08 фев 2010 18:52
Skype: няма
Контакти:

Re: Емил Велев - фен тема

Мнениеот fire » 28 дек 2011 15:54

От изключителна важност е,кой е клуба в който работи,възгледите на ръководството и естествено тези на феновете на дадения клуб!
Ние в Локомотив никога не сме искали големи цели на всяка цена,а просто отбора да играе докрай във всеки мач,независимо от крайния резултат! Всеки трябва да знае,че загуби винаги ще има и от тях не са застраховани дори тимове като Барса и Реал!
Кавзвам тези неща заради тези,които плюят по Велев и са крайни по негов адрес! Примерите за треньори и футболисти,които са се реализирали в даден клуб след редица неуспехи са стотици и затова не искам да изпадам в подробности.......!
До момента Велев е само с положителна оценка след краткия си престой на Лаута,но най-сериозния "тест" за него тепърва предстои!
Сега ще видим,каква селекция и подготовка ще направи и дали ще успее да направи сериозен колектив в отбора,нещото което досега ни липсваше, и именно заради липсата на колектив Локомотив сега не е в челната тройка и то с лекота!!!!
Пожелавам успех на "Кокала" и дано хубавите ни впечатления от неговата работа в любимия ни Локомотив да предстоят тепърва!!!!!!!!САМО ЛОКО!

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: Емил Велев - фен тема

Мнениеот damageplan » 28 дек 2011 16:18

Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
Messinho
Мнения: 2030
Регистриран на: 01 дек 2009 08:50
Контакти:

Re: Емил Велев - фен тема

Мнениеот Messinho » 28 дек 2011 16:40

pavlov10 написа:Мнението ми до този момент е положително.С пъти по-добре от "македноския специалист".

Изобщто не трябва и да се сравняват, ако ме питаш.
08.01.1994 г. Барселона Реал Мадрид 5:0
02.05.2009 г. Реал Мадрид - Барселона 2:6
29.11.2010 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0
10.12.2011 г. Реал Мадрид - Барселона 1:3

ЦСКА ДО ГРОБ!!!
Изображение

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Емил Велев - фен тема

Мнениеот modor » 28 дек 2011 16:44

turbogena написа:
niki87 написа:Изображение Изображение Изображение
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xB-Wp9BDiBw[/youtube]

Ти па си Ален Делон :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ей това ми е любимо клипче! :lol:

Аааа Кокала е луд бре :lol: :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
batbozho
Мнения: 447
Регистриран на: 25 апр 2009 23:19
Контакти:

Re: Емил Велев - фен тема

Мнениеот batbozho » 28 дек 2011 16:49

Пловдив1926 написа:Малко рано му отворихме на Велев фен тема. Да бие в Пловдив Левски, ЦСКА, Лудогорец, да вземем купата и тогава :)

Абсолютно.Аз съм с големи резерви към тактика Велев.Нека да мине пролетния дял пък тогава ще говорим.
"Футболистите на Локомотив Пловдив също както "Смърфовете" са еднакви на терена и точно като "Смърфовете" - накрая винаги печелят!"
Атанас Драмов

Потребителски аватар
Дака
Мнения: 73
Регистриран на: 15 мар 2011 18:37

Re: Емил Велев - фен тема

Мнениеот Дака » 28 дек 2011 17:44

Хубав- лош с него отбора ни стои много по-добре от предните палячовци! За сега този човек е поне повече в час за разлика от предните ни недоразумения! Обещания, приказки... и нищо :cry: с предишните ни "треньорчета"! Казано точно и ясно най-добре ще се проличи работата му през пролетния дял!

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Емил Велев - фен тема

Мнениеот child in time » 28 дек 2011 17:51

http://lokoplovdiv.gong.bg/view_article ... _id=244137
Прочетох интервюто и като цяло е прав! Само дето и той е усетил че сме много силни в търпежа и според мен ще го ползва при всяка възможност! Притеснително някак си!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
Ванко_Ултраса
Мнения: 1722
Регистриран на: 09 апр 2010 12:34
Контакти:

Re: Емил Велев - фен тема

Мнениеот Ванко_Ултраса » 28 дек 2011 22:50

Нямам спомени Локомотив някога да е бил толкова агресивен както при Емил Велев.
Като ги гледах как тичат и се борят за всяка топка и педя терен срещу Литекс направо ми напълниха душичката, майна.
Дори и да бяхме загубили срещу Ловеч щях да си тръгна от "Лаута" с вдигната глава и удоволетворен от играта на момчетата с черно-бели фланелки...мале как пресираха не е истина майна :mrgreen:
Иначе "Кокалът" започва сериозно да ми се издига в очите...много откровен, но в същото време и сдържан в интервютата.Казва нещата такива, каквито са.
Велев има уникалната възможност начело на Локомотив като ст.треньор да се докаже като добър специалист пред футболната общественост у нас и да запуши големите усти на футболните "капацитети".
Дано да го осъзнава това и да се възползва от тази възможност, която му дадохме привличайки го за тренер.
Успех на Велев срещу Лудогорец, Левски и ЦСКА на "Лаута" напролет.
Предстоят му тежки изпити...да видим дали ще ги издържи успешно. ;)
Изображение

Потребителски аватар
B__A__N__DA__TA
Мнения: 1208
Регистриран на: 16 дек 2010 22:36
Местоположение: Munich/Germany

Re: Емил Велев - фен тема

Мнениеот B__A__N__DA__TA » 29 дек 2011 12:46

White Snake написа:Рано е да се каже каквото и да е за Велев.

Що бе, не е рано...Но докато го разкриете ще е станало късно.Много надценен "специалист"
[offtopic]ЗАТВАРЯЙ ВРАТАТА !!![/offtopic]

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Тема: Емил Велев

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 30 дек 2011 06:44

С действията си досега Велев доказа че е сериозен треньор който държи на дисциплината и се ползва с авторитет.Няма база за сравнение със српските плескавици.Весело прекарване на празниците.И не забравяйте че сме врагове само на дербитата.В останалото време съседи,съученици познати.


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта