Човек на Зико чакат в Локо (Пд)!

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
L_P_F_C 1936
Мнения: 466
Регистриран на: 25 юни 2008 09:34
Контакти:

Човек на Зико чакат в Локо (Пд)!

Мнениеот L_P_F_C 1936 » 21 авг 2009 15:44

Изображение


Приятел от детинство на бразилската футболна суперзвезда Зико е чакан на "Лаута" в началото на месец септември. Става дума за кондиционен специалист, който е работил в италианската серия "А" в щабовете на "Удинезе" (Удине) и "Катания". Треньорът по физическата подготовка ще бъде доведен в "Локомотив" (Пд) по препоръка на личния импресарио на Даксон да Силва и собственик на школата "Кампо Гранде" Педриньо. "Запознах се с визитната картичка на въпросния кондиционен треньор и ако става дума за същия човек, с удоволствие бих работил с него, тъй като специалист от такъв ранг в момента в българския футбол няма", декларира старши треньорът на "Локомотив" (Пд) Иван Маринов-Чушката.
В понеделник в Пловдив пристигат бразилските футболисти с италиански паспорти Рафаел и Тиаго, който от вторник започват проби на "Лаута". "Не мога да коментирам предварително качества на футболисти, които не съм гледал и не познавам. Длъжни сме да ги видим и ако харесаме някой, е добре дошъл. Приоритет за мен обаче си остава привличането на мощен централен нападател от типа на бразилеца Мишел Платини, който води атаката на "Черноморец" (Бургас)", допълни Чушката. До вчера обаче нямаше никаква яснота кой точно ще запълни празнината, оставена от сръбския голаджия Павле Делибашич. "Надявам се още в началото на следващата седмица този кадрови проблем да бъде решен", надява се старши треньорът на "черно-белите".
На “Лаута” още не са се отказали да отмъкнат нападателя на ЦСКА Евгени Йорданов изпод носа на “Пирин” (Благоевград). Според хора от клубната кухня президентката Галя Топалова и компания дори могат да предложат по-добри финансови условия на опитния таран от “орлетата”, откъдето наскоро избяга капитанът им Димитър Коемджиев, който е готов дори да акостира на “Лаута”. Шефовете на ФК “Локомотив” (Пд) вече се стягат за насроченото за 1 септември общо събрание на акционерите, на което се очаква в клубната управа да бъдат привлечени нови хора. Повечето от тях ще имат отношение към спечелената концесия за стадиона в парк “Лаута”.
Старши треньорът на “черно-белите” Иван Маринов Чушката изпоти вчера в адския пек на “Лаута” футболистите си два пъти, а планът за днес също предвижда двуразови натоварвания. До мача със "зелено-белите" от Варна локоиграчите няма да имат почивен ден, като за събота и неделя е планирана само по една тренировка.

Чушката привлече в екипа си треньора на дубъла Минчо Минчев, но от понеделник помощниците му ще се увеличат с още един.
Фланелката на ЛОКО ПД се облича не на тялото, а на душата !!!
http://www.vbox7.com/play:4acc3f97
ИзображениеИзображение

Fichango
Мнения: 1579
Регистриран на: 17 яну 2009 10:08
Контакти:

Re: Човек на Зико чакат в Локо (Пд)!

Мнениеот Fichango » 21 авг 2009 17:30

Страхотия. ЦСКА като имаха Передес та цъфнаха и вързаха :)))

Потребителски аватар
LOKO_PD_FAN
Мнения: 130
Регистриран на: 01 юни 2009 23:02
Контакти:

Re: Човек на Зико чакат в Локо (Пд)!

Мнениеот LOKO_PD_FAN » 21 авг 2009 18:36

Не е лошо да има такъв човек,защото се видя че физически са зле а пък ако няма промяна пътя за Бразилия си го знае човека,така че няма нищо лошо.

Потребителски аватар
fc_maritza_1921_pld
Мнения: 174
Регистриран на: 20 яну 2009 21:01
Контакти:

Re: Човек на Зико чакат в Локо (Пд)!

Мнениеот fc_maritza_1921_pld » 21 авг 2009 18:55

Знам,че не пиша по темата но не исках да правя нова тема само искам да кажа,че от това което видях на мача Берое-Черноморец и по специално играта на Искрен Писаров /поне през първото полувреме когато и пиша всичко това/ и ме хваща яд. Локото нямат един свестен нападател което си е факт и недоумявам толкова ли не е бил в час н Аян Садъков,че да реши да преотстъпи Писаров на Берое,между впрочем някой знае ли кога му изтича договора на Искрен Писаров с Локомотив Пловдив и дали може преотстъпване по рано да бъде прекратено.

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Човек на Зико чакат в Локо (Пд)!

Мнениеот drughi » 21 авг 2009 21:34

fc_maritza_1921_pld написа:Знам,че не пиша по темата но не исках да правя нова тема само искам да кажа,че от това което видях на мача Берое-Черноморец и по специално играта на Искрен Писаров /поне през първото полувреме когато и пиша всичко това/ и ме хваща яд. Локото нямат един свестен нападател което си е факт и недоумявам толкова ли не е бил в час н Аян Садъков,че да реши да преотстъпи Писаров на Берое,между впрочем някой знае ли кога му изтича договора на Искрен Писаров с Локомотив Пловдив и дали може преотстъпване по рано да бъде прекратено.


За съжаление си прав за Писаров и мен много ме е яд, че го преотстъпихме на Берое.
Що се отнася за договора той е преотстъпен, защото имаше доста голяма заплата, която на нашата президентка не и се плащаше, а иначе е ясно, че щом има договор за преотстъпване за 1 година няма как да се върне при нас.А до колкото имам информация той се гласи да остава за постоянно в Берое.
Изображение


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта