Какво стана след 80-та минута?

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lokofan
Мнения: 304
Регистриран на: 31 авг 2009 21:32
Skype: hotboy938
Контакти:

Какво стана след 80-та минута?

Мнениеот lokofan » 14 юли 2017 21:33

Само на мен ли ми се стори , че днес мача беше уговорен от повечето ни футболисти за хикс , след 80-та минута. Какъв беше този футбол, какво беше това нещо последните 10 мин.??? Май само Пиргов не беше в час със заверата , та ни спаси в последната секунда. По едно време , нашите направо си им пускаха пасчета на Етър, ама ония пък и те нещо не разбраха какво става....Дано не съм прав и умора да е причината , за тези 10 мин. ама... :evil:

Потребителски аватар
lokofan
Мнения: 304
Регистриран на: 31 авг 2009 21:32
Skype: hotboy938
Контакти:

Re: Какво стана след 80-та минута?

Мнениеот lokofan » 14 юли 2017 21:37

А и още нещо ми направи впечатление....някой видя ли радостен играч от нашите след последния съдийски сигнал?

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Какво стана след 80-та минута?

Мнениеот kubik » 14 юли 2017 22:14

Този ,профил е фейк и е на фен на ботев. Тези същите глупости ги пише в един друг пловдивски сайт. Модератора направо да го баннва или да му сменят ника на ботевфен, примерно........
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
fire
Мнения: 1130
Регистриран на: 08 фев 2010 18:52
Skype: няма
Контакти:

Re: Какво стана след 80-та минута?

Мнениеот fire » 15 юли 2017 00:14

"Локофена" или създателя на темата да си гледа отбора, който играе не лошо в ЛЕ!
Жалко и срамно е да падаш толкова! Това е злоба и комплексарщина!
Локомотив днес заслужава само и единствено, поклон и признание, за мъжката игра :!:
Кой е очаквал победа в този мач, в който гостите излязоха в експериментален състав, заради наказани, не картотекирани нови и заради напусналия капитан час преди мача :?:
На всичкото отгоре копачите от Търново наложиха на Войнов да направи две принудителни смени, счупиха носа на Марков и на практика доубиха всички възможни вариации за смени!
10 минути преди края футболистите на Локото нямаха сили след като през първата част смазаха тотално съперника си! Етърци пък излязоха с големи гаранции, за победа, както се изказа и треньорчето им преди мача, а новопривлечените звезди, които бяха искани именно в Локомотив преди да акостират в Търново, бяха съсипани от уж обезкървавения отбор на черно-белите!

Щом Локото бие е ТОТО значи ? Нещастник!
И си махни мухата от аватара! Издава те, не само тя 8-)

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Какво стана след 80-та минута?

Мнениеот organzata » 15 юли 2017 02:58

Какво да стане,сложиха го на надупена Мара!

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Какво стана след 80-та минута?

Мнениеот 7 е добро число » 15 юли 2017 03:28

в Пловдив няма тото и никога не е имало :mrgreen:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
Astronom
Мнения: 52
Регистриран на: 21 май 2016 12:42
Контакти:

Re: Какво стана след 80-та минута?

Мнениеот Astronom » 15 юли 2017 21:06

lokofan написа:Само на мен ли ми се стори , че днес мача беше уговорен от повечето ни футболисти за хикс , след 80-та минута. Какъв беше този футбол, какво беше това нещо последните 10 мин.??? Май само Пиргов не беше в час със заверата , та ни спаси в последната секунда. По едно време , нашите направо си им пускаха пасчета на Етър, ама ония пък и те нещо не разбраха какво става....Дано не съм прав и умора да е причината , за тези 10 мин. ама... :evil:

Не знам какво е трябвало да ни се стори след 80та минута, но знам какво ми се сторва сега - един цървул с мухи вместо мозък в главата, е написал след титаничен размисъл - голяма глупост.Перната, папагалска му работа.


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта