Владислав Стоянов ухилен до уши и с шал на Ботев (Пд) минути след финала

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Владислав Стоянов ухилен до уши и с шал на Ботев (Пд) минути след финала

Мнениеот damyanov1963 » 03 юни 2017 22:06

venomcho написа:
damyanov1963 написа:И не мисли, че аз съм ти баща ти, до пенсия ми остават повече от 10 години :!: :idea:


Дъртофелник, отговаряй с думи прости:
А) Имате полуфинал в ЕКТ като ЦСКА и Славия :geek:
Б) Имате най-много четвъртфинал в ЕКТ като Ботев при първото си участие 8-)

П.П. А и да не забравяме, че това е след ежегодни опити - 50-60 броя :mrgreen:

[offtopic]На недоклатени пубертети, като тебе е безсмислено да отговарям повече. Аз ти написах факти, ти ги разбираш по твоя си ВЕНОМСТВЕН, начин! Аре мЕка ти глАва![/offtopic]
[offtopic]Пубер сополив, при първото си участие в ЕКТ, играеме за КЕШ, в първия кръг отстраняваме Юргорден с 1-2 и 6:0, във втория отпадаме от Бенфика с Еузебио, Торес и Симоес след 2:2 и 2:З! А вие при първото си участие с кои отбори играхте и благодарение на кой стигнахтне до 3-ия кръг и как го взехте, този от Левски, за да стигнете до там?![/offtopic]
Абе, ти даже не можеш и да пишеш на правилен български бе, коматевски циганин!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

RESPECT
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2014 15:05
Контакти:

Re: Владислав Стоянов ухилен до уши и с шал на Ботев (Пд) минути след финала

Мнениеот RESPECT » 04 юни 2017 12:04

damyanov1963 написа:
venomcho написа:
damyanov1963 написа:
venomcho написа:
damyanov1963 написа: Прочетох един коментар, че Левски трябвало да отстъпи мястото си в ЕКТ на някой отбор с традиции! Кой ли пък ще е този наш друг отбор с традиции в ЕКТ и какво ли се разбира под "традиции"?!


1. Този коментар беше от фен на Левски (но явно истински, не изкукал като теб) 8-)
2. Като вашите традиции никой няма, наистина :mrgreen:

Много добре знам, че е от фен на Левски!
Да, нямаме традиции, като Ботев, най-големият ни успех в ЕКТ да е достойно отпадане от отбор от дъното на Бундеслигата, който е отстраняван 2 пъти от Левски - втория път, като шампион на Германия!
Но това едва ли ще го разбереш с изчуруликаното си мозъче, колкото на канарче!


Ах сладур, как ми падна в капанчето :mrgreen:
Айде сега като сам се закопа със споменаването на "най-големият успех в ЕКТ", искам да кажеш достигането на коя фаза в евротурнирите е той за Левски, да потърсиш след това и за Ботев и със скрито възхищение да разбереш как ние достигаме "най-големият успех в ЕКТ" на сините евроатлантици още при...ПЪРВОТО си участие в Европа изобщо 8-)
Капитан Статистик остана безмълвен след подобно затапване, да видим ти достоен пенсионер ли си :geek:

Веномчо, много ти отива юзъра, също, като отровен от гъби разсъждаваш. Сега ще ти дам възможност да се повъзхищаваш скрито и открито на 5-е 1/4 финала, 3-е участия в групите на ЛЕ и 1 в ШЛ, 3-е пролетни кръга в един сезон на ЕКТ, отстраняването на Аякс, Динамо Киев, Щутгарт - 2 пъти(не този, от който вие отпаднахте"достойно", когато беше в дъното на таблицата, а оня бъдещия и настоящия шампион на Германия), Глазгоу Рейнджърс... Вашите традиции са да редувате А с Б и В групи и обратно.
И не мисли, че аз съм ти баща ти, до пенсия ми остават повече от 10 години :!: :idea:


Ама много ли се гордеете с участието Ви в груповата фаза на Шампионската Лига през сезон 2006/07, а ???

с Барселона 0:2 и 0:5
с Вердер 0:2 и 0:3
с Челси 1:3 и 0:2

Общо: 0 победи 0 равенства и 6 загуби / голова разлика 1:17 / 0 точки и.......... МНОГО СРАМ !!! ;)

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Владислав Стоянов ухилен до уши и с шал на Ботев (Пд) минути след финала

Мнениеот damyanov1963 » 04 юни 2017 12:55

RESPECT написа:
damyanov1963 написа:
venomcho написа:
damyanov1963 написа:
venomcho написа:
damyanov1963 написа: Прочетох един коментар, че Левски трябвало да отстъпи мястото си в ЕКТ на някой отбор с традиции! Кой ли пък ще е този наш друг отбор с традиции в ЕКТ и какво ли се разбира под "традиции"?!


1. Този коментар беше от фен на Левски (но явно истински, не изкукал като теб) 8-)
2. Като вашите традиции никой няма, наистина :mrgreen:

Много добре знам, че е от фен на Левски!
Да, нямаме традиции, като Ботев, най-големият ни успех в ЕКТ да е достойно отпадане от отбор от дъното на Бундеслигата, който е отстраняван 2 пъти от Левски - втория път, като шампион на Германия!
Но това едва ли ще го разбереш с изчуруликаното си мозъче, колкото на канарче!


Ах сладур, как ми падна в капанчето :mrgreen:
Айде сега като сам се закопа със споменаването на "най-големият успех в ЕКТ", искам да кажеш достигането на коя фаза в евротурнирите е той за Левски, да потърсиш след това и за Ботев и със скрито възхищение да разбереш как ние достигаме "най-големият успех в ЕКТ" на сините евроатлантици още при...ПЪРВОТО си участие в Европа изобщо 8-)
Капитан Статистик остана безмълвен след подобно затапване, да видим ти достоен пенсионер ли си :geek:

Веномчо, много ти отива юзъра, също, като отровен от гъби разсъждаваш. Сега ще ти дам възможност да се повъзхищаваш скрито и открито на 5-е 1/4 финала, 3-е участия в групите на ЛЕ и 1 в ШЛ, 3-е пролетни кръга в един сезон на ЕКТ, отстраняването на Аякс, Динамо Киев, Щутгарт - 2 пъти(не този, от който вие отпаднахте"достойно", когато беше в дъното на таблицата, а оня бъдещия и настоящия шампион на Германия), Глазгоу Рейнджърс... Вашите традиции са да редувате А с Б и В групи и обратно.
И не мисли, че аз съм ти баща ти, до пенсия ми остават повече от 10 години :!: :idea:


Ама много ли се гордеете с участието Ви в груповата фаза на Шампионската Лига през сезон 2006/07, а ???

с Барселона 0:2 и 0:5
с Вердер 0:2 и 0:3
с Челси 1:3 и 0:2

Общо: 0 победи 0 равенства и 6 загуби / голова разлика 1:17 / 0 точки и.......... МНОГО СРАМ !!! ;)

Ти от Разград ли си? Ако не си кажи с какво се гордееш с твоя отбор, може би с по-доброто представяне в ШЛ?!
А защо не го попиташ него гордее ли се с един 1/4 финал - мой набор(нали съм "дъртофелник" и "пенсионер"), че го има и за по-голямо постижение от 5-е 1/4 финала на Левски и участията му в груповите фази на ЛЕ, че и прескачането им до 3-ия пролетен кръг?!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Владислав Стоянов ухилен до уши и с шал на Ботев (Пд) минути след финала

Мнениеот venomcho » 04 юни 2017 18:57

Ето го човека - европейски шампион, и то не от някоя далечна страна, а пак не е чувал за гръмовните евроуспехи:

Антонис Никополидис:
Сега имате тим, който участва в Шампионската лига. Нали Лудогорец се казваше? Той е първият ви в Шампионската лига, нали?
- Не, първи беше Левски. Сега е Лудогорец.
- Окей, не го знаех.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта