Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kistendil
Мнения: 410
Регистриран на: 12 авг 2010 14:30
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот kistendil » 05 дек 2016 09:26

DarkPsy написа:Стикс, лекарствата ли ти смениха? Още по-зле си станал!

Ааа, що бре? Още ходи с твойта рецепта! На теб не ти трябва, нали си се оправил?
Иначе в мача всичко може да се случи, нашите са с доста повишено самочувствие след успешните резултати последният месец и половина и ако стъпят здраво може да вземем точки от този мач - 1:1 или 1:2!
подвластни на черно бялата любов, винаги!паднали на нивото на наведените,никога!

fixxxsers
Мнения: 98
Регистриран на: 04 май 2012 16:07
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот fixxxsers » 05 дек 2016 13:34

Похвално е, че си подкрепяш отбора- макар да напомня на някакъв футболен фанатизъм, което не говори много добре. Още по-похвално е, че призоваваш за конструктивна дискусия ( ако съм разбрал правилно ). Но почти във всеки свой пост пристъпваш думите си. Тези изрази: синекурен отбор, синекурни титли и т.н., макар и да не използваш думата синекурен правилно и на място ( моля, провери и значението ), са ясен знак за омаловажаване на успехите на този отбор и чиста подигравка. Ако се замислиш, ще разбереш, че и този ( и който и да е друг ) отбор има фенове и привърженици, които също милеят за него и изпитват подобни на твоите чувства. Пък ако ще и да са много по- малко. Това не ги прави по- малки.
За мача: на мен лично Локо ми е много симпатиче отбор и мисля, че в момента сте много добри. Ще се радвам ако играете в ЕКТ. Дано имате финансова стабилност и хората в клуба да бъдат оставени да работят спокойно. Резултата от предстоящия сблъсък не е толкова важен. Надявам се на добра игра.
Подкрепяйте си отбора, но уважавайте и противника.
Изображение

staria
Мнения: 2787
Регистриран на: 04 окт 2008 19:12
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот staria » 05 дек 2016 20:43

fixxxsers написа:Похвално е, че си подкрепяш отбора- макар да напомня на някакъв футболен фанатизъм, което не говори много добре. Още по-похвално е, че призоваваш за конструктивна дискусия ( ако съм разбрал правилно ). Но почти във всеки свой пост пристъпваш думите си. Тези изрази: синекурен отбор, синекурни титли и т.н., макар и да не използваш думата синекурен правилно и на място ( моля, провери и значението ), са ясен знак за омаловажаване на успехите на този отбор и чиста подигравка. Ако се замислиш, ще разбереш, че и този ( и който и да е друг ) отбор има фенове и привърженици, които също милеят за него и изпитват подобни на твоите чувства. Пък ако ще и да са много по- малко. Това не ги прави по- малки.
За мача: на мен лично Локо ми е много симпатиче отбор и мисля, че в момента сте много добри. Ще се радвам ако играете в ЕКТ. Дано имате финансова стабилност и хората в клуба да бъдат оставени да работят спокойно. Резултата от предстоящия сблъсък не е толкова важен. Надявам се на добра игра.
Подкрепяйте си отбора, но уважавайте и противника.

Споделям. Само Локо.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот kiril.a.d » 06 дек 2016 11:29

SaNdOoO написа:
kiril.a.d написа:Петричев? - не ме разсмивай, Разградчанино!!! - от този, по-синекурен, влачещ се зад Домусчиев и гледащ го в устата, просто няма у нас!...Стойчо Стоилов, го кара нещо като него, но и той има по-голямо значение, защото дори диктува на Гришката отбора и състава, с което разсипа ЦСКА!!!
Та, Лудогорец може и да го има, след Домусчиев, но ще стане като Литекс!!!
Ако го няма Домусчиев, по олигархически да администрира и футболното първенство на България - има го за бизнес и го разбирам, като бизнесмен, но футболът не е само бизнес!!! - та ако го няма, нямаше да сте това, което сте...
А хвалбата, с Пилзен, Стяуа, Цървена звезда, само ме накара да се усмихна - аз не си спомням ЦСКА да са го били с по 6:0...и пази боже, същия резултат от ПСЖ!...И бяха в първата осмица европейски отбори!!! - там ги смяташе и УЕФА...
Е, късмет и на вас да станете такъв отбор...Но няма да го бъде, точно поради създадения монопол и във футбола, от олигархическия бизнесмен, Домусчиев!!!
А "едно време" конкуренция на ЦСКА не беше само "Левски"! - и Локо Сф беше, и Ботев Пд беше, и Берое беше...че в различни години и Локо Пд, Славия, Черно море...
Много се плю и плюе, по Партията и нейното администриране на футбола у нас, ама изглежда в тая Партия имаше по-футболни хора, от днес, та и футболът ни беше по-добър и по-силен! - клубен и национален!
А днес, имаме двама "олигарси" които съсипват всичко - Домусчиев, клубния футбол и Лечков, националния футбол!
Ми...честито да ни е олигархическото общество...от края на 19-ти век ;)


Смешник, някогашните две-четири мачлета и 1/2 финалчета и тем подобни сега не се равняват и на едно влизане в групите на Лига Европа и Шампионска Лига, дреме му на някого, че някакъв си ЦСКА бил играл някакъв измислен 1/2 финал с 4 мача, НЯМА ТАКЪВ СМЯХ, хартиените успехчета на ЦДНА не могат да се равняват дори с 1/4 финала на Левски за Купата на УЕФА от 2006 г. и успехите на Луогорец 1/8 финала в Лига Европа и групите на Шампионска Лига, там където ЦДНА като мъртвец НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ, И НЕ Е И БИЛ докато съществуваха, когато направите 16 мача в евротурнирите рекорд за български отбор в турнирите на УЕФА като Лудогорец(може и да го подобрят), тогава се бий в гърдите, палячо, тия 1/2 финалчета с 2-4 мачлета ги знаем само на снимки ще ги гледате и са от каменната ера и не могат да се равняват със съвременния футбол, ходете се снимайте, злобари, Литекс си е в А Група и си съществува, но гаврата е с червените мижитурки, мутрата, която разсипа българския футбол, яко ги изигра разсипа смешното четирбуквие и то вече не съществува, а тенекиените припознавачи се вързаха на мутренските му номера, но Лудогорец е клуб с по-голяма фенска маса, а Литекс е просто фирма управлявана от една мутра, която си разиграва коня под името ЦСКА, за кефа на мутрата лизачите я припознаха, утре други ден като я няма ше тичкат и при Черепъъъ, хора без грам достойнство заслужават си съдбата

:lol: :lol: :lol: ....смешнико млади, наистина ме разсмя с...младежкия си плам...ма направо комсомолски, да оплюваш всичко което не знаеш и не си виждал!
Да, наистина турнирите КЕШ, КНК и Купа на УЕФА, нямат нищо общо с днешните буламачи ЛЕ и ШЛ! Но това е, защото днешното е буламач!!!
И като стигнеш 3 полуфинала, почти ежегодно стигаш до четвъртфинала, елиминираш 3 еврошампиона - носители на КЕШ, че и като гръмне френската преса, че "Лудогорец е убиецът на шампиони", ела ми се обади!
А то, лесно се плюе от дива завист, че не можеш да настигнеш някого...
НО, имаш огромния шанс да достигнеш един друг български отбор, за който Холандската преса писа, че е евроидиотът на Европа!
И толкова, моето момче...дори не ти дочетох излиянията, щото от първите 3-4 изречения ми стана ясно, що за диващина ще напишеш до края...
Е, от един поглед...да, днес, ЦСКА не съществува! Но не съществува и онази държава България, която уважаваше цяла Европа!!! - не само футболно ;)
Припознавачи, има! - такива като теб, които търсят да припознаят мижави успехи, днес ;) ...
Апропо - доколкото си спомням, Локо Пд също има международна купа от турнира на Панаирните градове...може и Балканска купа да има? - въпреки че там участваше преди всичко Берое...
Та, когато смотаната ви "кауза" или някой друг днес донесе футболна купа, тогава ще си говорим, дечко!!!
Айде марш да рупаш безплатни кренвирши ;) :mrgreen:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 07 дек 2016 06:58

Радостта за черно-белите е обиждането на другите.Ново доказателство е статията на автора.

Потребителски аватар
оцелот
Мнения: 25
Регистриран на: 02 дек 2012 15:49
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот оцелот » 07 дек 2016 16:01

След снощния мач на Лудогорец с ПСЖ съм оптимист за двубоя, дано добрите резултати за Локо след идването на Едо продължат.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот Red_Neck » 08 дек 2016 13:26

Николай Йорданов ще раздава правосъдие на битката между Лудогорец и Локомотив Пловдив ....

... за всеки случай ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Ники.Габрово
Мнения: 273
Регистриран на: 11 сеп 2014 08:45

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот Ники.Габрово » 09 дек 2016 19:59

Captain Stottlemeyer написа:
anons написа:Другарю mark1926 не усещаш ли че Лудогорец играе с 30% от възможностите си.....за какво да се хвърля с БГ отбори.....играе колкото да бие.....така беше и с Лески..
Та ако решат да играят дори и в ПЛОДИВ Разград ще смачка с 3:0 4:0 локото......не пиши врели некипели......

Мали-и-и-й!... :lol: :lol: :lol: Посмали, Манго!... 8-)

29 Септември 2012 - Локо Пловдив - Лудогорец - 2 : 5 , 09 Август 2014 - Локо Пловдив - Лудогорец - 1 : 4 !!! Разбирам , че много боли .... Та , кое да се посмали ?
ХЕГЕМОНИЯТА НА ЛУДОГОРЕЦ - ЗЛАТНО ВРЕМЕ ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ !!!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 09 дек 2016 23:01

mark1926 написа:
Betchualeng Arnaikem написа:Тая тема е по скоро повод на автора да оплюе Лудогорец и да се развика колко са велики феновете на Локо Пловдив, отколкото за самия мач.

Това храчене вече става смешно.
Отборите без много фенове имат правото да съществуват. После някои от тях завъждат много фенове, други - не.
Имат правото да имат богат собственик, както всеки богаташ има право да избере в кой отбор да инвестира.
Имат правото да бъдат силни, да стават шампиони и да правят "походи" в ЕКТ.
Да, сигурно един ден ще паднат от върха. Може дори да се върнат в долните дивизии. Но те сега пишат своята история и имат право на това. И тази история никой не може да им отнеме, дори ако един ден отново заиграят дербита със Светкавица.

Малките отбори имат право да използват своя шанс. Защото футбола е за всички, не за шепа избрани.
Всичко останало е завист. От това, че "нашите" нямат тези пари, нямат тия успехи, нямат мачове с Реал и компания.
Вместо да храчите подкрепяйте своите. И чакайте. Колелото се върти. И на всеки отбор му идват големите моменти, а с тях радостта за феновете.



Хубав коментар, но нека не изкривяваме- не съм плюл по Кафу и компания.Тъй като общувам с фенове на Лудогорец ми се налага да знам как са се самозабравили. Лудогорец над Локомотив Пловдив... това е нагло!!!

Да,използвайте си шанса, той е и наше възмездие, на Пловдив... цял комунизъм и 90-те мутренски години сини и червени си разделиха 50 титли с брутални съдийски и държавнически посредничества, те заслужават Лудогорец :idea: Вие и с 50 титли няма да ни причините това, което направиха в софия, Но, да се гледа на Нас като на отборче... ще има последствия именно по най- слабото звено в Разград, необратимо слабото- симпатизантите...

Кой шанс ще използваме ще видим като му дойде времето. Говоря за Левски (ако си ме помислил за лудогорче се обърка). Феновете на Лудогорец е нормално да поставят своя отбор над твоя. Както за мен Левски (и за теб Локото) винаги ще е пред Реал, въпреки че няма как да оспорим гигантската разлика в успехите и класите. Туйто.

Сега.. друг е въпроса, че има едни фенове на Лудогорец, които станаха от този отбор някъде с първите 1-2 титли. Но какво да се прави, отборите така си увеличават фенската маса. Не че сравнявам разградчани с някого, ама и Ливърпул примерно едва ли някога е имал много фенове извън своя град, камо ли пък по цял свят. С успехите и постоянството неизбежно идват и фенове. Е, някои от тях само заради славата.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот mark1926 » 10 дек 2016 01:44

Кашчей написа:
mark1926 написа:Кашчей


Похвално, значи по думите ти имаме разбирателство отностно това, че знам какво е синекура.

Нека ти подскажа, че термитът е бил чисто църковен, впоследствие става и светски, а вече и футболен :twisted: ...


Синекура (от латински: sine, без, и cura, грижа) означава позиция, която изисква или включва малко или никаква отговорност, работа, дейност или активна служба.


Та какво е синекурното в "Лудогорец"?!
Както ти казах, не си наясно с термина и го използваш фриволно!
Нищо против "Лок" Пд.-симпатичен отбор, но само заради такива фенове, като теб, ще се изкефя "Лудогорец" да ви опъне като жартиер..и да ви скъса ластиците!



Кашчей, не си разбрал какво е синекура в смисъл за Лудогорец, но все пак си възмутен от Мен??? ГОЛЯМ СИ :)


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта