Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот mark1926 » 04 дек 2016 12:13

Red joker написа:
mark1926 написа:
Red joker написа:А бе не знам ква синекура са ,ама скоро български отбор,не виждам как ще повтори успехите им в ЕКТ ;)



Да, чаках го въпроса.Простичко е!1994 успехи и полудяване , а педерастия в 2016, та Лудогорец почти същото, но още сега 2016 синекурата изпъква, няма фенове, а симпатизанти, има стъкълца, а няма ХОРА...

А бе специално за последните две години са си о.к.-говорим ти за играта им и то срещу европейски отбори!Иначе първите години изплуваха благодарение на оная отрепка с параходите и неговите мръсни игри,след това обаче надградиха!Колко ще изкарат още ,един Господ знае :? Това е дразнещото-фрапантните мръсотии през първите 3 години -специално за мене :!: Фенове викаш-ама само с фенове не става,нали виждаш :)


Напълно съм съгласен само с фенове заникъде. Отборът им е сериозен, но самозабравата на трите ССС-та взима невиждани върхове... Симпатизанти-Североизтока- Синекурци :idea:

До миналата година имах пререкания с 20-те фена на Локо сф, кой е по-голям отбор... е вече не ми се сърдят, че ги наричах Малкото Локо.Сега Симпатизантите от Разград вирят нос като на Пинокио, прочел Творчеството на Достоевски,Ошо,Толстой и го разказал в "СВОЙ" вариант :idea:

Трябва да се сложи ред в мисленето на трите ССС-та...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот mark1926 » 04 дек 2016 12:16

Кашчей написа:
mark1926 написа:
Red joker написа:
mark1926 написа:
Red joker написа:А бе не знам ква синекура са ,ама скоро български отбор,не виждам как ще повтори успехите им в ЕКТ ;)



Да, чаках го въпроса.Простичко е!1994 успехи и полудяване , а педерастия в 2016, та Лудогорец почти същото, но още сега 2016 синекурата изпъква, няма фенове, а симпатизанти, има стъкълца, а няма ХОРА...

А бе специално за последните две години са си о.к.-говорим ти за играта им и то срещу европейски отбори!Иначе първите години изплуваха благодарение на оная отрепка с параходите и неговите мръсни игри,след това обаче надградиха!Колко ще изкарат още ,един Господ знае :? Това е дразнещото-фрапантните мръсотии през първите 3 години -специално за мене :!: Фенове викаш-ама само с фенове не става,нали виждаш :)


Виждам, трябват и двете за нещо голямо. Лудогорец взеха пет титли и Домусчиев излезе индивид нямащ нужда от фенове...Георги Илиев 50000 ХИЛЯДЯ му скандираха името на централния площад в Пловдив за титлата.

Домусчиев иска титли без фенове, иска да вземе стътклото, купата... честитто Разград, СИНЕКУРАТА е заета за Домусчиев...


"50 000 хиляди" означава 50 милиона :mrgreen: Кога толкова са скандирали името на един мафиот и убиец?!
Иначе имате шансове преди началото на мача, а дали ще сте ги използвали ще се знае след края на мача :)

Дано наистина знаеш значението на термина "синекура", защото досега го ползваш доста фриволно!


Ами той никога не е използван в България по начина ,който го ползвам аз, но това не ознаава, че няма да стане нормален термин за Лудогорец :idea: ...

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот Кашчей » 04 дек 2016 12:24

mark1926 написа:
Кашчей написа:
mark1926 написа:
Red joker написа:
mark1926 написа:
Red joker написа:А бе не знам ква синекура са ,ама скоро български отбор,не виждам как ще повтори успехите им в ЕКТ ;)



Да, чаках го въпроса.Простичко е!1994 успехи и полудяване , а педерастия в 2016, та Лудогорец почти същото, но още сега 2016 синекурата изпъква, няма фенове, а симпатизанти, има стъкълца, а няма ХОРА...

А бе специално за последните две години са си о.к.-говорим ти за играта им и то срещу европейски отбори!Иначе първите години изплуваха благодарение на оная отрепка с параходите и неговите мръсни игри,след това обаче надградиха!Колко ще изкарат още ,един Господ знае :? Това е дразнещото-фрапантните мръсотии през първите 3 години -специално за мене :!: Фенове викаш-ама само с фенове не става,нали виждаш :)


Виждам, трябват и двете за нещо голямо. Лудогорец взеха пет титли и Домусчиев излезе индивид нямащ нужда от фенове...Георги Илиев 50000 ХИЛЯДЯ му скандираха името на централния площад в Пловдив за титлата.

Домусчиев иска титли без фенове, иска да вземе стътклото, купата... честитто Разград, СИНЕКУРАТА е заета за Домусчиев...


"50 000 хиляди" означава 50 милиона :mrgreen: Кога толкова са скандирали името на един мафиот и убиец?!
Иначе имате шансове преди началото на мача, а дали ще сте ги използвали ще се знае след края на мача :)

Дано наистина знаеш значението на термина "синекура", защото досега го ползваш доста фриволно!


Ами той никога не е използван в България по начина ,който го ползвам аз, но това не ознаава, че няма да стане нормален термин за Лудогорец :idea: ...


Ще ти се! Терминът си има значение и няма как да го сложиш към футболен отбор, но ти си знаеш де, нали беше "Потребител на годината 2015" :mrgreen: Иначе....имаш доста развинтена фантазия относно крайният изход на този мач.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот mark1926 » 04 дек 2016 12:26

Betchualeng Arnaikem написа:Тая тема е по скоро повод на автора да оплюе Лудогорец и да се развика колко са велики феновете на Локо Пловдив, отколкото за самия мач.

Това храчене вече става смешно.
Отборите без много фенове имат правото да съществуват. После някои от тях завъждат много фенове, други - не.
Имат правото да имат богат собственик, както всеки богаташ има право да избере в кой отбор да инвестира.
Имат правото да бъдат силни, да стават шампиони и да правят "походи" в ЕКТ.
Да, сигурно един ден ще паднат от върха. Може дори да се върнат в долните дивизии. Но те сега пишат своята история и имат право на това. И тази история никой не може да им отнеме, дори ако един ден отново заиграят дербита със Светкавица.

Малките отбори имат право да използват своя шанс. Защото футбола е за всички, не за шепа избрани.
Всичко останало е завист. От това, че "нашите" нямат тези пари, нямат тия успехи, нямат мачове с Реал и компания.
Вместо да храчите подкрепяйте своите. И чакайте. Колелото се върти. И на всеки отбор му идват големите моменти, а с тях радостта за феновете.



Хубав коментар, но нека не изкривяваме- не съм плюл по Кафу и компания.Тъй като общувам с фенове на Лудогорец ми се налага да знам как са се самозабравили. Лудогорец над Локомотив Пловдив... това е нагло!!!

Да,използвайте си шанса, той е и наше възмездие, на Пловдив... цял комунизъм и 90-те мутренски години сини и червени си разделиха 50 титли с брутални съдийски и държавнически посредничества, те заслужават Лудогорец :idea: Вие и с 50 титли няма да ни причините това, което направиха в софия, Но, да се гледа на Нас като на отборче... ще има последствия именно по най- слабото звено в Разград, необратимо слабото- симпатизантите...
Последна промяна от mark1926 на 04 дек 2016 12:51, променено общо 1 път.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот mark1926 » 04 дек 2016 12:34

Кашчей


Похвално, значи по думите ти имаме разбирателство отностно това, че знам какво е синекура.

Нека ти подскажа, че термитът е бил чисто църковен, впоследствие става и светски, а вече и футболен :twisted: ...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот mark1926 » 04 дек 2016 12:41

nghcvth написа:
mark1926 написа:
nghcvth написа:
mark1926 написа:
Локомотив е вечен.

Много глупости, но това ми се откроява. Вечен отбор, закрит през 2001-а, и наследен в Пловдив от Велбъжд (Кюстендил), после припознат от феновете?!? с 1 купена титла, за което самият Георги Илиев си каза.



Некомпетентността е очевидна...не вечен отбор , а вечни фенове, а впоследствие вечен отбор! ...

Откроява се, добре, дай да видим какво има Твоя отбор... прическа,грим, гел ... честито !...

Без да са мой отбор за 5 години постигнаха повече, отколкото твоите любимци в цялата си история.



Ето това е ограничено мислене :idea: Ясно ми е, че няма да ме разбереш, но нека го кажа за Локомотивци...

Свещеното черно- бяло райе се надява не на тялото, а на душата... Лудогорец НИКОГА не ще може да ни задмине :!:

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот mark1926 » 04 дек 2016 12:46

soccerav написа:Марк, надявам се не смяташ това да е официалната ни тема за мача нали?


Ами тя темата с по-голям интерес от Ел Класико, без да се шегувам цифрите говорят сами... да ти спестя сам проверката -нашата е посетена с една трета повече от Класикото , а мачът НИ е след седмица.

Това е моят стил, ти можеш да качиш снимки, да подредиш по - добре, но аз съм тук за коментари...

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот Кашчей » 04 дек 2016 14:46

mark1926 написа:Кашчей


Похвално, значи по думите ти имаме разбирателство отностно това, че знам какво е синекура.

Нека ти подскажа, че термитът е бил чисто църковен, впоследствие става и светски, а вече и футболен :twisted: ...


Синекура (от латински: sine, без, и cura, грижа) означава позиция, която изисква или включва малко или никаква отговорност, работа, дейност или активна служба.


Та какво е синекурното в "Лудогорец"?!
Както ти казах, не си наясно с термина и го използваш фриволно!
Нищо против "Лок" Пд.-симпатичен отбор, но само заради такива фенове, като теб, ще се изкефя "Лудогорец" да ви опъне като жартиер..и да ви скъса ластиците!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Irish stout
Мнения: 1844
Регистриран на: 08 апр 2008 13:15
Контакти:

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот Irish stout » 04 дек 2016 16:38

Кашчей написа:Много е неясно дали темата е уважена заради Локо, заради Лудогорец, или заради безумните изцепки на марк 26. Най-вече, според мен, е заради последното.


С което уважилите темата правят още по-безумна изцепка.

Не сравнявайте социален феномен с успешно бизнес начинание.
СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА, ЗА ДА ГО ЗАСЛУЖИШ ПРЕД ТЕЗИ ФЕНОВЕ, КОИТО НАЙ-ДОБРЕ ЗНАЯТ ЦЕНАТА МУ!

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Лудогорец-Локомотив ПД и радост за черно-белите...

Мнениеот DarkPsy » 04 дек 2016 20:55

Стикс, лекарствата ли ти смениха? Още по-зле си станал!


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта