Истинска история

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: Истинска история

Мнениеот alive » 08 авг 2009 11:46

LOKO_PD_FAN написа:Абе стига сте живяли се със спомени бе,кажете нещо за настоящето или за бъдещето.Децата вече не ги помнят тези мачове ,така че стига спомени,няма смисъл alive да ми казва ,колко са били велики преди 30 години,да ми каже какво ще правят сега или за вбъдеще ,защото стават вече за смях и май новата история ще ги помни с това а не с публиката преди 30 години.


Ами ние публиката си я имаме ,и в най-новата история...остава само един човек да си отиде и успехите ще дойдат :).На клипчетата по-горе добре се вижда посещаемостта на дербито ;)
Изображение

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Истинска история

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 08 авг 2009 13:01

alive написа:
LOKO_PD_FAN написа:Абе стига сте живяли се със спомени бе,кажете нещо за настоящето или за бъдещето.Децата вече не ги помнят тези мачове ,така че стига спомени,няма смисъл alive да ми казва ,колко са били велики преди 30 години,да ми каже какво ще правят сега или за вбъдеще ,защото стават вече за смях и май новата история ще ги помни с това а не с публиката преди 30 години.


Ами ние публиката си я имаме ,и в най-новата история...остава само един човек да си отиде и успехите ще дойдат :).На клипчетата по-горе добре се вижда посещаемостта на дербито ;)

Пак минали работи.Ще видим на следващото дерби как ще е.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Истинска история

Мнениеот plovdivram » 08 авг 2009 14:22

alive
Спомням си,че преди да ви вземе Илиев,когато бяхте в Б група от репортажите които съм гледал,имахте не повече от 500 човека публика!Факт е,че в миналото хората са ходили масово на футболни срещи за разлика от сега!


Незнам ти какво помниш... но ето какво казва пресата за онези времена точно "преди Жоро Илиев"... И познай... този път не за влизане, а за оставане в групата... Смятам, че независимо от огромната разлика в посещаемостта между пловдивската и софийската преса, то цифрата е далеч...далеч от 500-те, за които говориш!!! ;)

Изображение


alive
Аз исках да сравня посещаемоста в настоящето...


Чакай... чакай... първо беше ВИНАГИ, сега стана в НАСТОЯЩЕТО... Ами, че какво му е на настоящето... а да... Митко Христолов, който ако го нямало щяло да има по 30 000 на мач на Ботев... Ами може и така да стане, но в момента /и преди ти казах/ това са само догатки... Иначе не виждам с какво сте по-добре от нас... това, което постоянно твърдиш...

alive
преди две години,когато на стадион Ботев имаше над 20 000 зрители,и на последното дерби където имаше 7 000 зрители при това не всички бяха ваши...Това ми беше идеята.През комунизма беше по различно,всеки ходеше на мачове...90-те години се оформи според мен ядрото на феновете на даден отбор!


А знаеш ли, че ТОЧНО на стадион Христо Ботев е регистрирана най-слабата посещаемост на "Пловдивското дерби"?!! И то точно след 1989-та... Това стана на 3 октомври 1992 г.... когато на ст. "Христо Ботев" присъстват 5 000 /пет хиляди/ зрители... същото е отразено в издадената от Фондация "Бъдеще за Ботев 1912" книга на страница 66... Е!!! Ако спазваме логикат, която следваш колко имало на домакинството на единя две години преди това, а после колко имало при домакинството на другия... ще ти кажа, че две години преди това при домакинство на Локомотив, но на ст. "Девети септември" е имало 35 000 /тридесет и пет хиляди/... Дано разбираш колко глупаво могат да звучат подобни твърдения...
Изображение

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: Истинска история

Мнениеот alive » 08 авг 2009 15:22

Да,проблема винаги е бил в класата на даден отбор!Имахме малко подобрение в класата на отбора,когато стигнахме оня полуфинал с Литекс за купата през 2008.Тогава публиката беше се завърнала на стадиона...спомням си на мач с Пирин имахме 10 000 зрители.Тогава беше и споменатото от мен пловдивско дерби,където имаше над 20 000 зрители...Не успях да разбера след като ми даваш тези факти/plovdivram/,къде са вашите почители,защо не напълниха трибуната?Това ми беше въпроса и наистина ще спра,че спора стана отегчителен...
Изображение

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Истинска история

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 08 авг 2009 15:41

alive написа:Да,проблема винаги е бил в класата на даден отбор!Имахме малко подобрение в класата на отбора,когато стигнахме оня полуфинал с Литекс за купата през 2008.Тогава публиката беше се завърнала на стадиона...спомням си на мач с Пирин имахме 10 000 зрители.Тогава беше и споменатото от мен пловдивско дерби,където имаше над 20 000 зрители...Не успях да разбера след като ми даваш тези факти/plovdivram/,къде са вашите почители,защо не напълниха трибуната?Това ми беше въпроса и наистина ще спра,че спора стана отегчителен...

Повечето от старите локомотивци /извинявам се за клишето/ не дойдоха на последното дерби.Причините се две.Едната е мача с Вихрен.Втората е вашия бойкот и спазването на принципа "На умряло куче нож не се вади" - мача беше ясен.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Истинска история

Мнениеот plovdivram » 08 авг 2009 16:15

alive
Да,проблема винаги е бил в класата на даден отбор!Имахме малко подобрение в класата на отбора,когато стигнахме оня полуфинал с Литекс за купата през 2008.Тогава публиката беше се завърнала на стадиона...спомням си на мач с Пирин имахме 10 000 зрители.Тогава беше и споменатото от мен пловдивско дерби,където имаше над 20 000 зрители...Не успях да разбера след като ми даваш тези факти/plovdivram/,къде са вашите почители,защо не напълниха трибуната?Това ми беше въпроса и наистина ще спра,че спора стана отегчителен...


А... не е ли малко странно, че като говориш за 2008г., когато сте били във възход и публиката ви се била позавърнала... Та!!! Как така на 5 април 2008г. на стадиона има 18 000 /а не 20 000 както казваш/, а само няколко месеца по-късно, на 29 ноември пак 2008г. има само 10 000 пак на същото дерби... и то не в момент, когато бойкотирате?! т.е. защо след като ни говориш за една и съща година /2008г./... за един и същ мач /имам предвид, че и в двата случая става въпрос за мач с нас/... и за един същ стадион... ти си избираш по-голямата цифра?! Това първо... И второ.... да разбираме ли, че след като ни говориш, че "подобрението в класата на отбора" е определящо /което всъщност е така за всички отбори/... то ако изведнъж /чисто хипотетично/ Христола вземе, че ви направи водещ отбор... това означава ли, че вие пак ще пълните стадиона и ще забравите войната с него?!!!
Изображение

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: Истинска история

Мнениеот alive » 08 авг 2009 22:23

Добре де...извинявайте ако има нещо...изнервен съм от това което става с Ботев :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Истинска история

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 08 авг 2009 23:10

alive написа:Добре де...извинявайте ако има нещо...изнервен съм от това което става с Ботев :roll:

То и аз се изнервих,пък за вас не знам. ;)
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
Sunway
Мнения: 397
Регистриран на: 04 май 2008 00:13
Местоположение: USA
Контакти:

Re: Истинска история

Мнениеот Sunway » 09 авг 2009 23:11

В момента даже хората, които ходят на мачовете на 2-та отбора са много поради следните причини:

1.Слаби са и 2-та отбора (всички знаем причините)
2.Никакви условия за мач (стадион и инфраструктура)
3.Мафията в БГ футбол
What about my broken heart
What about my broken dreams
What about the things you said
Does it matter
What about the end of this

"Coz the Best Things in Life Are FREE"

plovdivesamona6
Мнения: 528
Регистриран на: 28 юли 2008 20:29
Контакти:

Re: Истинска история

Мнениеот plovdivesamona6 » 12 авг 2009 01:05

истината е,че локомотив е бил(преди да го закрият през 2001-ва)едно комунистическо отборче което не е спечелило през цялата си история нито една купа,въпреки подкрепата на партията-майка.фактите за безброй много!!!като се почне от неправомерно участие в евротурнирите,уговорени мачове само и само жп-ци да останат и изключително наглите начини по които са влизали в а група след десетилетия мъки да го направят с честна игра.и това са факти ,а не измислиците за 40,50,60... ,100 хиляди публика на мачовете им ,"невероятните" футболисти играли при тях и т.н


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта