83 години Локомотив Пловдив!

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: 83 години Локомотив Пловдив!

Мнениеот alive » 25 юли 2009 18:31

bambam написа:
alive написа:Еее бива ли такова нещо,писах ви добронамерено,но понеже комплексите ви никога не ви изоставят се започва старата песен с "папагалите'.Ние сме канари-разберете го.Хаха :)

П.С-"Папагал" не е обидна дума.Това е много симпатично животинче,само,че филмите ви са в изобилие...

Ок........ папагал ;)

Чувал съм,че циганите най-често употребяват думата "папагал"
Изображение

Потребителски аватар
AREA BIANCONERA
Мнения: 1026
Регистриран на: 05 авг 2008 14:49
Контакти:

Re: 83 години Локомотив Пловдив!

Мнениеот AREA BIANCONERA » 25 юли 2009 18:33

Темата много "пожълтя" и трябва да се изчисти от жътата гной, вижда се че са неграмотни, затова модератора да почва да бърши, ако не той, най-вероятно Бат Митко ще ни отърве от тях в най-скоро време.
А колкото по темата всички Локомотивци трябва да познават историята на Локомотив и да се запознаят с нея.
Не може единственото писание на тема "История на Локомотив Пловдив" да е писано от член на АФД - Тракия - Ето това пловдивчани приемаме за скандално! Левскари-спартаклий и жълти да пишат за нашата история повече от нас самите. А ние си ги говорим работите само вкъщи и така, помежду си.
До 1984 по книгите за футбола в България ги имаше тези неща. И днес имаме спортклубци в отбора, а треньорите от 70те години всички от онова време ги помним. Скандала го започнаха други, ние ще го спрем.
Искаше се да се емнат наши хора, да се събере, да се извади всичко на показ и да му се даде гластност. Е, става!
http://www.loko-pd.com/component/conten ... portclubpd

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g1sUMlgougs[/youtube]
87 години славен пловдивски футбол!
87 години любов в черно и бяло!

bambam
Мнения: 368
Регистриран на: 11 май 2009 00:04

Re: 83 години Локомотив Пловдив!

Мнениеот bambam » 25 юли 2009 18:35

alive написа:
bambam написа:
alive написа:Еее бива ли такова нещо,писах ви добронамерено,но понеже комплексите ви никога не ви изоставят се започва старата песен с "папагалите'.Ние сме канари-разберете го.Хаха :)

П.С-"Папагал" не е обидна дума.Това е много симпатично животинче,само,че филмите ви са в изобилие...

Ок........ папагал ;)

Чувал съм,че циганите най-често употребяват думата "папагал"


а, това да си чУвал !?

Циганин мангал ,турски папагал :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: 83 години Локомотив Пловдив!

Мнениеот alive » 25 юли 2009 18:42

Хаха,буферите как ме забавляват.Едният прост,дребна душица,пише само простотии!Другият пише за история която само той си знае...история която другите отбори нямат. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: 83 години Локомотив Пловдив!

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 25 юли 2009 18:54

Виждам,че има голям интерес към Локомотив ПД.Идеята на темата е ясна - става въпрос за Спортклуб и всички жълти пишещи тук, го знаят,но им е по-удобно да се правят на разсеяни.Проблемът си е техен.Друго ми е по-интересно.Свършиха ли проблемите на ФК "Ботев"? Този "Ботев" техния "Ботев" ли е,или не? И на чии традиции е наследник отбора,който се подвизава на Кънчова поляна ? Лилчо още ли е ст.треньор ? Как ще започнете сезона ? И ще го започнете ли ? Както вървят нещата,скоро ще се наложи и вие да се "слеете" с някой друг отбор. Тогава ще видим какво ще говорите.Щото вие само говорите,"смъртни присъди" издавате и в крайна сметка - ефект НУЛА.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: 83 години Локомотив Пловдив!

Мнениеот alive » 25 юли 2009 18:59

Модератор ЛокоПД написа:Виждам,че има голям интерес към Локомотив ПД.Идеята на темата е ясна - става въпрос за Спортклуб и всички жълти пишещи тук, го знаят,но им е по-удобно да се правят на разсеяни.Проблемът си е техен.Друго ми е по-интересно.Свършиха ли проблемите на ФК "Ботев"? Този "Ботев" техния "Ботев" ли е,или не? И на чии традиции е наследник отбора,който се подвизава на Кънчова поляна ? Лилчо още ли е ст.треньор ? Как ще започнете сезона ? И ще го започнете ли ? Както вървят нещата,скоро ще се наложи и вие да се "слеете" с някой друг отбор. Тогава ще видим какво ще говорите.Щото вие само говорите,"смъртни присъди" издавате и в крайна сметка - ефект НУЛА.



Хм,ако си чел първото ми мнение беше добронамерено!Вашите започнаха с позната злоба...Как не се намери някой буфер който да е добронамерен към футбола като цяло...Явно кръвта ви е такава-злобна!Официално се водите,че сте създадени през 1936...Това ви е отбора,стига с това спортклуб...Колкото до традициите,поне засега сме над вас дори и 10 години под христоловото иго...
Изображение

bambam
Мнения: 368
Регистриран на: 11 май 2009 00:04

Re: 83 години Локомотив Пловдив!

Мнениеот bambam » 25 юли 2009 19:11

alive написа:
Модератор ЛокоПД написа:Виждам,че има голям интерес към Локомотив ПД.Идеята на темата е ясна - става въпрос за Спортклуб и всички жълти пишещи тук, го знаят,но им е по-удобно да се правят на разсеяни.Проблемът си е техен.Друго ми е по-интересно.Свършиха ли проблемите на ФК "Ботев"? Този "Ботев" техния "Ботев" ли е,или не? И на чии традиции е наследник отбора,който се подвизава на Кънчова поляна ? Лилчо още ли е ст.треньор ? Как ще започнете сезона ? И ще го започнете ли ? Както вървят нещата,скоро ще се наложи и вие да се "слеете" с някой друг отбор. Тогава ще видим какво ще говорите.Щото вие само говорите,"смъртни присъди" издавате и в крайна сметка - ефект НУЛА.



Хм,ако си чел първото ми мнение беше добронамерено!Вашите започнаха с позната злоба...Как не се намери някой буфер който да е добронамерен към футбола като цяло...Явно кръвта ви е такава-злобна!Официално се водите,че сте създадени през 1936...Това ви е отбора,стига с това спортклуб...Колкото до традициите,поне засега сме над вас дори и 10 години под христоловото иго...

жълт не реви като *****( пък знаели се) :oops: погледни първите два ком. на жълтите гостенки.Стига гледа изберателно!
под вас,над вас,все ви клецаме,ако имаш малко срам замълчи!

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: 83 години Локомотив Пловдив!

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 25 юли 2009 19:19

"Злобна " кръв :lol: Това трябва да си го запиша някъде. Сигурно има "добронамерени буфери",които не са с чак толкова "злобна кръв",но в момента не са "на линия" ;) .А подобни полемики с "буфери" и "папагали" могат да бъдат избегнати,ако всеки си гледа собствения отбор.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: 83 години Локомотив Пловдив!

Мнениеот alive » 25 юли 2009 19:25

Злобната кръв е в преносен смисъл и мисля,че беше на място :lol: .Може и да има такива б...и не го отричам,но като цяло има много злоба при вас.Ами да си гледаме отборите...въпреки,че при нас няма какво да се гледа,но това е друга тема...
Изображение

Потребителски аватар
LOKO_PD_FAN
Мнения: 130
Регистриран на: 01 юни 2009 23:02
Контакти:

Re: 83 години Локомотив Пловдив!

Мнениеот LOKO_PD_FAN » 25 юли 2009 20:44

ktulu. написа:Ааа, не така! Да не можете да извадите една цифра от друга...трябва да си завършвате поне основното образование :mrgreen:

Е сега ,като няма от никъде радост,на умници ли ще се правите? Има други форуми,драги ми "професори"


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта