Фариа и Форчети в Локо от вторник !!!

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
L_P_F_C 1936
Мнения: 466
Регистриран на: 25 юни 2008 09:34
Контакти:

Re: Фариа и Форчети в Локо от вторник !!!

Мнениеот L_P_F_C 1936 » 22 юли 2009 16:39

fc_maritza_1921_pld написа:Честно казано не знам дали да се вярва на всичко написано относно трансферите които уж ще се случват на Лаута лично аз не вярвам много на това тези футболисти да дойдат въобще в България до колкото съм запознат с това което евентуално ще има като футболисти титулярният състав би трябвало да изглежда така но подчертавам това е само мое виждане.
1.КИРИЛ АКАЛСКИ
2 ГЕОРГИ МЕЧЕДЖИЕВ
3.ФЕЛИСИЕН СИНГБО
4.ПЕТЪР КЮМЮРДЖИЕВ
5.МАРТИН СЕЧКОВ
6.МИЛАН МИЛУТИНОВИЧ
7.ЕВЕРТОН ДЖИЛИО-ТОМ
8.ДАНИ КИКИ/КАПИТАН/
9 ЕМИЛ СТОЕВ
10.ДАКСОН ДА СИЛВА
11.КРАСЕН ТРИФОНОВ
Ако искате и вие пробвайте да направите титулярна единадесеторка на Локомотив пък когато започне първенството ще видим кой е бил най близо.Умишлено не съм писал Димитър Илиев защото смятам,че Бадема е по добър но знам ,че садъков има слабост към Митко и го налага но ако трябва да се направи състав без любимците на треньора мисля ,че това което съм написал по горе е правилният състав.Словенеца Компленович не съм го написал защото трансфера му все още никак не е ясен.


Eй ама как си нацелил състава не е истина !!! Напълно съм съгласен с така предложения от теб вариант.И аз си мисля,че без Митко ще е по-добре!Трябва ни още един нападател!
Фланелката на ЛОКО ПД се облича не на тялото, а на душата !!!
http://www.vbox7.com/play:4acc3f97
ИзображениеИзображение

puffer
Мнения: 373
Регистриран на: 06 юли 2009 18:50
Контакти:

Re: Фариа и Форчети в Локо от вторник !!!

Мнениеот puffer » 22 юли 2009 18:12

Комленович подписа с Локомотив ПД :)



http://www.news4000.bg/article-1813
ПО-ДРЕВНИ ОТ РИМ,ПО-ГОЛEМИ ОТ ВСИЧКИ В БЪЛГАРИЯ--ТОВА Е ПЛОВДИВ,ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ!!!


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта