Коко Динев на среща с фенове на Локомотив

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kamenitza
Мнения: 310
Регистриран на: 24 яну 2009 17:09
Контакти:

Re: Коко Динев на среща с фенове на Локомотив

Мнениеот kamenitza » 06 май 2014 18:19

[offtopic]Ram, конкретни въпроси, и ако обичаш отговор с едно изречение, а не многословни пасквили.
Как играете сами срещу себе си?
Колко отбора в света имат "родословно" дърво?
Благодаря ти предварително![/offtopic]

Много обяснения как нас селския ни е клатил 10 години, а че бат КОКО ви клати вече четири и края не се вижда?
ЖАлтити били се подписвали, новата легенда! Смешни сте, и за съжаление на изчезване. Дано се задържите още един-два сезона да си ви търбушим под път и над път.
П.С. М.Камбуров пожелавам ти лудогорски резак да ти се израдва.

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Коко Динев на среща с фенове на Локомотив

Мнениеот plovdivram » 07 май 2014 10:24

kamenitza,
КОНКРЕТО :)
Ти, наясно ли си, че "родословно дърво", по смисъла, който е вложен при нас го има и при вас, че може би и ПО-ГОЛЯМО!!!
Това, че вашите "ПРЕДпоколения" не са сметнали за необходимо да ви кажат, че това, което наричате днес "БотевЪ" всъщност е един СБОР от доста по-малки клубове, които през годините са били "приютявани" под някаква форма, не означава, че те НЕ са съществували!!! Ама вие тези неща откъде да ги знаете?! :) Откъде да знаете, че всъщност отбора ви няма НИЩО ОБЩО до 1961-ва година с това място, където се издига стадиона ви сега и че то всъщност е част от КВАРТАЛА и РАЙОНА на развитие на НАЙ-ГОЛЕМИЯ ви СЪПЕРНИК... Това само по повод на ника ти "КАМЕНИЦА"!!! Същото важи и за ЦЕНТЪРА на града ни... ама пак ви казвам - вие тези неща откъде да ги знаете?!!

Всъщност ако ги знаехте тези неща, сега вместо да се занимавате с нас, щяхте поне да се опитате да оправите една наистина ОГРОМНА несправедливост в историята на Пловдивския футбол... и тя е свързана с това, че на ДНЕШНИЯ СПАРТАК вместо да му ПРЕПИСВАТ историята на "ШИПКА" Пд трябва да си му ВЪЗСТАНОВЯТ РЕАЛНОТО МИНАЛО, което не е друго, а това на "ЛЕВСКИ" Пд... 'щото ако си ЗНАЕХТЕ "родословното" дърво, ДНЕС щяхте да ЗНАЕТЕ, че ШИПКА не е част от това на "СПАРТАК, а НА ВАШЕТО!!! И щяхте да знаете, че именно хора дошли от ШИПКА Пд са с най-голям принос за "ДОКАРВАНЕТО" ви в този квартал и мястото, което днес "свойски" наричате "КОлежа", част от което е и КАМЕНИЦА, което си избрал за свой НИК!!!

Ако не съм бил достатъчно ясен, може да кажеш в какво и ще ти бъде разяснено!!!
Изображение

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Коко Динев на среща с фенове на Локомотив

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 07 май 2014 13:18

sky1 написа:Изображение
Гледай модераторе :).
...


:) Гледам,гледам...Виждам Динев,Гочо Василев,Методи Стойнев,Диян,който се води някакъв "директор" и на последната "среща с феновете" охраната му изкара пистолет и щеше да стане голяма веселба /добре,че полицията го изкара от стадиона/...А,да,виждам и част от лицето на Умброто,който последните 7-8 години не съм виждал по гостуванията.Наистина,представителна извадка от "най-върлите фенове" на Локо ПД.Интересна "среща с феновете" ще да е била.
Все едно,г-н Василев да обяви среща с феновете и на тази среща да отидат Мерито,Чикото,Антим Пехливанов,Коцето и т.н.,вместо представители на разните му там банди,крю-та и прочее.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Plovdiv 100
Мнения: 472
Регистриран на: 09 мар 2014 22:27

Re: Коко Динев на среща с фенове на Локомотив

Мнениеот Plovdiv 100 » 07 май 2014 15:17

Естествено, че ще го изкараш така както на вас ви е угодно. Иначе англичанина кърти мивки :mrgreen:

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Коко Динев на среща с фенове на Локомотив

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 07 май 2014 16:38

Plovdiv 100 написа:Естествено, че ще го изкараш така както на вас ви е угодно. Иначе англичанина кърти мивки :mrgreen:


:) Добре де,DarkPsy.Не знам кой как мисли да го изкара,но в случая не съм аз.Бил съм на три срещи с Динев и знам кои хора бяха там.А сега,че на Коко му е удобно да инсценира "среща с феновете" и се намериха услужливи/платени/ журналисти да отразят тази т.нар. "среща",си е друга тема.Както и да е.Скоро ще се разбере какъв е резултата от тази среща.А съм сигурен,че предстоят и нови срещи. ;)
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Plovdiv 100
Мнения: 472
Регистриран на: 09 мар 2014 22:27

Re: Коко Динев на среща с фенове на Локомотив

Мнениеот Plovdiv 100 » 07 май 2014 19:40

Искаш да ме убедиш, че АБСОЛЮТНО всички фенове на Локомотив искат напускането на Динев? Аз познавам 3-ма, които мислят другояче.

Потребителски аватар
kamenitza
Мнения: 310
Регистриран на: 24 яну 2009 17:09
Контакти:

Re: Коко Динев на среща с фенове на Локомотив

Мнениеот kamenitza » 07 май 2014 23:17

plovdivram написа:kamenitza,
КОНКРЕТО :)
Ти, наясно ли си, че "родословно дърво", по смисъла, който е вложен при нас го има и при вас, че може би и ПО-ГОЛЯМО!!!
Това, че вашите "ПРЕДпоколения" не са сметнали за необходимо да ви кажат, че това, което наричате днес "БотевЪ" всъщност е един СБОР от доста по-малки клубове, които през годините са били "приютявани" под някаква форма, не означава, че те НЕ са съществували!!! Ама вие тези неща откъде да ги знаете?! :) Откъде да знаете, че всъщност отбора ви няма НИЩО ОБЩО до 1961-ва година с това място, където се издига стадиона ви сега и че то всъщност е част от КВАРТАЛА и РАЙОНА на развитие на НАЙ-ГОЛЕМИЯ ви СЪПЕРНИК... Това само по повод на ника ти "КАМЕНИЦА"!!! Същото важи и за ЦЕНТЪРА на града ни... ама пак ви казвам - вие тези неща откъде да ги знаете?!!

Всъщност ако ги знаехте тези неща, сега вместо да се занимавате с нас, щяхте поне да се опитате да оправите една наистина ОГРОМНА несправедливост в историята на Пловдивския футбол... и тя е свързана с това, че на ДНЕШНИЯ СПАРТАК вместо да му ПРЕПИСВАТ историята на "ШИПКА" Пд трябва да си му ВЪЗСТАНОВЯТ РЕАЛНОТО МИНАЛО, което не е друго, а това на "ЛЕВСКИ" Пд... 'щото ако си ЗНАЕХТЕ "родословното" дърво, ДНЕС щяхте да ЗНАЕТЕ, че ШИПКА не е част от това на "СПАРТАК, а НА ВАШЕТО!!! И щяхте да знаете, че именно хора дошли от ШИПКА Пд са с най-голям принос за "ДОКАРВАНЕТО" ви в този квартал и мястото, което днес "свойски" наричате "КОлежа", част от което е и КАМЕНИЦА, което си избрал за свой НИК!!!

Ако не съм бил достатъчно ясен, може да кажеш в какво и ще ти бъде разяснено!!!


Както и предполагах, много думи и нищо съществено! Шипки-мипки, стадиони-мадиони, Спартак и какво ли още не , но не и отговори на въпросите, защо бе Раме, защо е толкова трудно да кажеш с две думи, играхме сами срещу себе си защото......... и имаме родословно дърво защото.........

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Коко Динев на среща с фенове на Локомотив

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 08 май 2014 08:46

Plovdiv 100 написа:Искаш да ме убедиш, че АБСОЛЮТНО всички фенове на Локомотив искат напускането на Динев? Аз познавам 3-ма, които мислят другояче.


:) Ами и аз познавам двама-трима...
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Plovdiv 100
Мнения: 472
Регистриран на: 09 мар 2014 22:27

Re: Коко Динев на среща с фенове на Локомотив

Мнениеот Plovdiv 100 » 08 май 2014 11:26

Всеки с по 3-ма, май ще станат повече от вас.

Честита ви годишнина.

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Коко Динев на среща с фенове на Локомотив

Мнениеот plovdivram » 08 май 2014 12:49

kamenitza написа:
plovdivram написа:kamenitza,
КОНКРЕТО :)
Ти, наясно ли си, че "родословно дърво", по смисъла, който е вложен при нас го има и при вас, че може би и ПО-ГОЛЯМО!!!
Това, че вашите "ПРЕДпоколения" не са сметнали за необходимо да ви кажат, че това, което наричате днес "БотевЪ" всъщност е един СБОР от доста по-малки клубове, които през годините са били "приютявани" под някаква форма, не означава, че те НЕ са съществували!!! Ама вие тези неща откъде да ги знаете?! :) Откъде да знаете, че всъщност отбора ви няма НИЩО ОБЩО до 1961-ва година с това място, където се издига стадиона ви сега и че то всъщност е част от КВАРТАЛА и РАЙОНА на развитие на НАЙ-ГОЛЕМИЯ ви СЪПЕРНИК... Това само по повод на ника ти "КАМЕНИЦА"!!! Същото важи и за ЦЕНТЪРА на града ни... ама пак ви казвам - вие тези неща откъде да ги знаете?!!

Всъщност ако ги знаехте тези неща, сега вместо да се занимавате с нас, щяхте поне да се опитате да оправите една наистина ОГРОМНА несправедливост в историята на Пловдивския футбол... и тя е свързана с това, че на ДНЕШНИЯ СПАРТАК вместо да му ПРЕПИСВАТ историята на "ШИПКА" Пд трябва да си му ВЪЗСТАНОВЯТ РЕАЛНОТО МИНАЛО, което не е друго, а това на "ЛЕВСКИ" Пд... 'щото ако си ЗНАЕХТЕ "родословното" дърво, ДНЕС щяхте да ЗНАЕТЕ, че ШИПКА не е част от това на "СПАРТАК, а НА ВАШЕТО!!! И щяхте да знаете, че именно хора дошли от ШИПКА Пд са с най-голям принос за "ДОКАРВАНЕТО" ви в този квартал и мястото, което днес "свойски" наричате "КОлежа", част от което е и КАМЕНИЦА, което си избрал за свой НИК!!!

Ако не съм бил достатъчно ясен, може да кажеш в какво и ще ти бъде разяснено!!!


Както и предполагах, много думи и нищо съществено! Шипки-мипки, стадиони-мадиони, Спартак и какво ли още не , но не и отговори на въпросите, защо бе Раме, защо е толкова трудно да кажеш с две думи, играхме сами срещу себе си защото......... и имаме родословно дърво защото.........


Ами kamenitza, ОТГОВОРА е пред теб, ама трябва и да познаваш ИСТОРИЯТА и това, с което искаш да се направиш на ИНТЕРЕСЕН, но всъщност се получава обратния ефект... С примера, за ШИПКА исках да ти кажа, че БОТЕВ също е имал (примерно) мачове с ШИПКА, но това не означава, че след сливането им отбора наречен БШ45 е играл сам-срещу-себе си... и понеже сега ще ми заговориш за отбор, който между 1945/49 година е играл под името "Локомотив" Пловдив ще ти кажа, че на този, който ДНЕС носи това име НИКОГА, ама НИКОГА не му е "ПРЕПИСВАНА" статистиката на "онзи" "Локомотив" Пловдив... За статистика на ДНЕШНИЯ "ЛОКОМОТИВ" Пловдив и преди "шаманите" и след тях винаги се е водила тази на "СЛАВИЯ" ("Славия-Ченгелов", "СП45")...

И понеже питаш - "Защо имаме "Родословно дърво""?!!
Ще ти кажа.... За да може ей такива като теб, които си нямат и "грам" представа какво представляват всъщност ДНЕШНИТЕ клубове да знаят, а не да живеят в ЗАБЛУДАТА, че видиш ли това, което днес носи името "Ботев", "Локомотив", "Спартак, "Марица" от самото си начало - до днес винаги е било само ТО!!! Та Пловдив е имал клубове за ДВЕ градски дивизии.... къде си мислиш, че са отишли тези клубове?!!

Обърнете се малко към "поколенията" ви, че нещо т'ва 'дето са ви го "предали" му ЛИПСВАТ доста неща!!!
Изображение


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта