Не бойкотирайте папагалите във форума

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
birabecks
Мнения: 1745
Регистриран на: 01 сеп 2008 18:52
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Не бойкотирайте папагалите във форума

Мнениеот birabecks » 17 юни 2009 23:15

yasen_ov4arov написа:Добре как тогава обясняваш тези ваши изцепки?Защо 90 % от песните ви са срещу нас като реално ние нямаме причини да се мразим?

:lol: Ама ти май ги вземаш насериозно тези неща ?! Я ми кажи какво разбираш под "изцепка" ? Кой преценява кое е "изцепка" и кое не е ? Издигането на разни "лозунги" ? Да не би да твърдиш,че вие не го правите? Моля,моля. ;) Песните в които често ви споменаваме ? Нормално е.По цял свят е така.И в Милано,в Мадрид,в Лондон /където бях повече от половин година,видях за какво става дума/, че и в Белград...макар че,сравнението е меко казано неуместно,като се имат предвид мащабите и отборите,които играят там.Та като споменах Белград,знаеш ли какъв търкал щеше да стане на концерта на AC/DC? Добре че един от нашите си носеше шалчето.Заядохме се с някви сърби,видяха черно-бяло...Добре,че се оказаха "гробари".Наложи се да пием с тях цяла нощ.Обясниха ни,че ако ни видят "звездаши" с черно-бяло шалче,няма да осъмнем живи.Пак ти казвам,че прекалено "навътре" вземаш нещата.Омраза,комплекси...глупости на търкалета.Ами аз отидох на вашия концерт,сам,ей така...Отидох при хора от вашите.Хора ,които не познавам.Знаех само мястото на срещата.Отидох при тях,запознахме се,пихме по бира,поговорихме...Оказаха се свестни майни,повечето,да не кажа всички активни тук,във форума.Държим връзка.Е ? Ако съм "комплексиран и изпълнен с омраза",бих ли го направил?Прекалено много се "филмират" нещата,колега Овчаров.
Ту мъч пипълс към онли фор дъ паст дъ тайм.Но уорк ! Но секрифиси...

Потребителски аватар
NUP-1995
Мнения: 418
Регистриран на: 04 ное 2008 21:08
Контакти:

Re: Не бойкотирайте папагалите във форума

Мнениеот NUP-1995 » 18 юни 2009 08:46

90%?????

гпосподи,ние имаме поне 20-тина песни и за вас 2-3,кви 90% бе момче?
ULTRAS PLOVDIV SINCE 1995

Потребителски аватар
yasen_ov4arov
Мнения: 319
Регистриран на: 10 ное 2008 19:50

Re: Не бойкотирайте папагалите във форума

Мнениеот yasen_ov4arov » 18 юни 2009 14:26

Кой ти говори за тебе бе тарикат?Аз си лафя с теб точно защото не си фен на отбора Анти-Ботев,а на Локомотив.Обясни ми пак защо толкова ни мразите,защо песните ви съдържат толкова омраза към нас ,обясни ми поне точно по каква причина лумпените ви ни мразят (със сигурност си по-запознат от мен ,затова те питам ).И недей моля ти се с тези тъпотии по целия свят било така-в съответните страни двата отбора се мразят заради съперничество помежду си за титли в продължение на десетилетия.Пък и какво искаш да ми кажеш-е щом сред сърбите има безмозъчни глупаци дай и ние да си се посбием неясно никому защо.Много ясно,че и наши дебили са издигали плакати срещу вас ,но вашите малоумници са много по-многобройни и упорити в това отношение.
Ние пак ще се върнем на върха!!!

iliyan_h написа:Аз съм от Левски, но искам да ви кажа че сте най-великата публика в България и стискам палци Ботев да заеме истинското си място в първенството.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Не бойкотирайте папагалите във форума

Мнениеот slavia_forever » 18 юни 2009 16:19

yasen_ov4arov написа:Кой ти говори за тебе бе тарикат?Аз си лафя с теб точно защото не си фен на отбора Анти-Ботев,а на Локомотив.Обясни ми пак защо толкова ни мразите,защо песните ви съдържат толкова омраза към нас ,обясни ми поне точно по каква причина лумпените ви ни мразят (със сигурност си по-запознат от мен ,затова те питам ).И недей моля ти се с тези тъпотии по целия свят било така-в съответните страни двата отбора се мразят заради съперничество помежду си за титли в продължение на десетилетия.Пък и какво искаш да ми кажеш-е щом сред сърбите има безмозъчни глупаци дай и ние да си се посбием неясно никому защо.Много ясно,че и наши дебили са издигали плакати срещу вас ,но вашите малоумници са много по-многобройни и упорити в това отношение.

Много интересно, как реши кои лумпени са повече и кои по-малко... :roll: И в двата лагера има свестни типове, има и лумпени. Аз последните дни (в дните след дербито), се зачетох и в жълтия, и в черно-белия форум, като повярвай, нямаше много разлики в негативните изяви.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Monky
Мнения: 21
Регистриран на: 18 юни 2009 19:02

Re: Не бойкотирайте папагалите във форума

Мнениеот Monky » 18 юни 2009 19:15

birabecks написа:
yasen_ov4arov написа:Добре как тогава обясняваш тези ваши изцепки?Защо 90 % от песните ви са срещу нас като реално ние нямаме причини да се мразим?

:lol: Ама ти май ги вземаш насериозно тези неща ?! Я ми кажи какво разбираш под "изцепка" ? Кой преценява кое е "изцепка" и кое не е ? Издигането на разни "лозунги" ? Да не би да твърдиш,че вие не го правите? Моля,моля. ;) Песните в които често ви споменаваме ? Нормално е.По цял свят е така.И в Милано,в Мадрид,в Лондон /където бях повече от половин година,видях за какво става дума/, че и в Белград...макар че,сравнението е меко казано неуместно,като се имат предвид мащабите и отборите,които играят там.Та като споменах Белград,знаеш ли какъв търкал щеше да стане на концерта на AC/DC? Добре че един от нашите си носеше шалчето.Заядохме се с някви сърби,видяха черно-бяло...Добре,че се оказаха "гробари".Наложи се да пием с тях цяла нощ.Обясниха ни,че ако ни видят "звездаши" с черно-бяло шалче,няма да осъмнем живи.Пак ти казвам,че прекалено "навътре" вземаш нещата.Омраза,комплекси...глупости на търкалета.Ами аз отидох на вашия концерт,сам,ей така...Отидох при хора от вашите.Хора ,които не познавам.Знаех само мястото на срещата.Отидох при тях,запознахме се,пихме по бира,поговорихме...Оказаха се свестни майни,повечето,да не кажа всички активни тук,във форума.Държим връзка.Е ? Ако съм "комплексиран и изпълнен с омраза",бих ли го направил?Прекалено много се "филмират" нещата,колега Овчаров.

Ти пък къде си тръгнал там с шалове да ходиш? Знам и аз веднъж в Рим с шал на Лацио как едва избягах в квартал с фенове на Рома! Оттогава не нося шалове!

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Не бойкотирайте папагалите във форума

Мнениеот slavia_forever » 18 юни 2009 20:12

Monky написа:Ти пък къде си тръгнал там с шалове да ходиш? Знам и аз веднъж в Рим с шал на Лацио как едва избягах в квартал с фенове на Рома! Оттогава не нося шалове!

Който го е страх от мечки, да не ходи в гората! :?
Последна промяна от slavia_forever на 18 юни 2009 23:12, променено общо 3 пъти.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
birabecks
Мнения: 1745
Регистриран на: 01 сеп 2008 18:52
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Не бойкотирайте папагалите във форума

Мнениеот birabecks » 18 юни 2009 21:08

Ясене,когато играят Ботев и Локо на Колежа,ти къде си ? На ТИ,или при "семкаджиите"? Ако ние сме домакини,в "клетката " ли си,или до "таблото"?
Ту мъч пипълс към онли фор дъ паст дъ тайм.Но уорк ! Но секрифиси...

Потребителски аватар
yasen_ov4arov
Мнения: 319
Регистриран на: 10 ное 2008 19:50

Re: Не бойкотирайте папагалите във форума

Мнениеот yasen_ov4arov » 19 юни 2009 19:00

birabecks написа:Ясене,когато играят Ботев и Локо на Колежа,ти къде си ? На ТИ,или при "семкаджиите"? Ако ние сме домакини,в "клетката " ли си,или до "таблото"?

Семка съм и ходя при таблото защо?Я по-добре не се занимавай с моята личност ами вземи да ми отговориш на въпросите нормално и смислено.Просто не смятам,че съм от значение в случая тъй като не аз издигам плакатите,но стига да ми дадеш смислен и логичен отговор съм готов всякаква информация за себе си да ти дам :) .
Ние пак ще се върнем на върха!!!

iliyan_h написа:Аз съм от Левски, но искам да ви кажа че сте най-великата публика в България и стискам палци Ботев да заеме истинското си място в първенството.

Потребителски аватар
Туше
Мнения: 726
Регистриран на: 19 ное 2008 15:33
Контакти:

Re: Не бойкотирайте папагалите във форума

Мнениеот Туше » 21 юни 2009 22:16

yasen_ov4arov написа:Я
по-добре не се занимавай с ....


Като сте тръгнали със съветите, подгответе се и вие да приемете един-два: Я по-добре си погледнете отбора. Там има достатъчно "интересна" личност, видимо по-силна от всички вас взети заедно. Задавайте въпроси на него. Като си свършите прес-конференцията, ще ви поканим да питате на нашата.
Спортклуб-Славия-Торпедо-Локомотив

Докато не спрете да говорите лъжи за нас, ние няма да спрем да казваме истината за вас!

Потребителски аватар
birabecks
Мнения: 1745
Регистриран на: 01 сеп 2008 18:52
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Не бойкотирайте папагалите във форума

Мнениеот birabecks » 24 юни 2009 22:46

yasen_ov4arov написа:
birabecks написа:Ясене,когато играят Ботев и Локо на Колежа,ти къде си ? На ТИ,или при "семкаджиите"? Ако ние сме домакини,в "клетката " ли си,или до "таблото"?

Семка съм и ходя при таблото защо?Я по-добре не се занимавай с моята личност ами вземи да ми отговориш на въпросите нормално и смислено.Просто не смятам,че съм от значение в случая тъй като не аз издигам плакатите,но стига да ми дадеш смислен и логичен отговор съм готов всякаква информация за себе си да ти дам :) .

Занимавам се с твоята личност,защото ти задаваш въпросите.Трябва да знам все пак,за кого става дума."Семка" си - лошо няма.Но в такъв случай няма как да разбереш някои неща.Аз , честно казано,винаги съм в агитката.Малко странно за годините ми...но така съм свикнал.Та,пробвай се някой път и ти.Иди на ТИ,виж там какво прави тайфата,как се вдига адреналина и...всичко ще ти стане ясно.Ще видиш че вашите,не са по-различни от нашите.По принцип,така наречената "хореография" се прави от ограничен брой хора.Това са момчета,които ,макар и крайни ултраси,правят шоуто.90% от публиката,не са "в час" какво точно ще се случи,какви плакати ще се издигат.Аз лично не знаех какво пише на плакатите.Така беше и с останалите.Всички питаха "А бе кво пише отпред?"...Признавам си и аз пея с цяло гърло "Хиляда хулигани,хиляда черно-бели..." Това е част от шоуто.Не означава,че мразя теб,или който и да е фен на "Ботев".Нито че съм фен на Селския.Мача свършва,сядаме ,пием заедно с мои приятели /вкл. и папагали ;) / и тва е.И стига с тези йезуитски приказки..."вие ни мразите,а ние само си обичаме отбора"!Знаем се много добре,в един цирк играем от години - това ни е генетично заложено,при вас и при нас.Нали няма да започнеш да ме убеждаваш,че много ни "обичате"?Ще прозвучи,меко казано ,несериозно. ;)
Ту мъч пипълс към онли фор дъ паст дъ тайм.Но уорк ! Но секрифиси...


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта